נעזרה בסובבים. שקדמסתבכת באנגלית: הסרטון המשפיל של איילת שקד • צפו
ז' בחשוון תשפב | 13.10.21
סרטון שהופץ מציג את שקד באור מגוחך ומשפיל במיוחד: השרה שהשתתפה בועידה בירושלים, גמגמה קשות באנגלית ונאלצה להיעזר בסובביה. וגם: קרב העוזרים בטוויטר (ברשת)
אילוסטרציהנתקעים באמצע הקלטה? זה הפיתרון של וואטסאפבני סולומון
יוצא לכם שהייתם באמצע הקלטת הודעת קולית באפליקציה הפופולרית ומישהו הפריע לכם באמצע, והכל הלך לטימיון? בקרוב וואטסאפ מתכננת פיצ'ר חדש, שיפתור זאת (טכנולוגיה)
"מבוא בלימודי אייפון";  בני גנץ לעג לנתניהו"מבוא בלימודי אייפון"; בני גנץ לעג לנתניהושלומי מלוביצקי47
בסרטון קצר שהוציא שר הביטחון בני גנץ הוא לועג ליו"ר האופוזיציה נתניהו ומציג אותו כמי שמאותגר טכנולוגית ואינו יודע להשתמש במכשיר הטלפון שלו. "לא ככה" • צפו (ברשת)
היוזמה החדשה של ישראל כנגד הפייסבוקהיוזמה החדשה של ישראל כנגד הפייסבוקבני סולומון2
מהלך מרחיק לכת של משרד התקשורת במסגרתו מוקם צוות מומחים לנושא, יבחן את האפשרות להטיל על הרשתות החברתיות וענקות הטכנולוגיה אחריות משמעותית (דיגיטל)
קידמה שצועדת אחורה // ח' רציניקידמה שצועדת אחורה // ח' רציניח' רציני
עולם נקי מהתראות וקרינה סלולארית, כדור בריא וצלול ללמידה ועשיה. שקט. דממה. רוגע ושלווה. נראה לכם?????... // ח' רציני קורץ על אפשרות של קריסה תקשורתית ארוכה ורחבה יותר... (ברשת)
אילוסטרציה
"אפקט דומינו"לאחר שעות: הרשתות החברתיות - חזרובני סולומון9

הרשתות החברתיות הפופולריות בעולם קרסו ושבו לפעולה אחרי חצות, וואטסאפ חזרה רק לקראת 02 • דיווח: כך תיקנו בפייסבוק את התקלה; והמייסד הפסיד כ-7 מיליארד (עולם)

'מחנה ריכוז' שיצר משתמש אנטישמי במשחק 'מיינקראפט'
תחקיר מדאיגה-BBC: משחקי וידאו - מלאים באנטישמיותיוסי נכטיגל8

בפלטפורמות הגיימינג החדשניות שבהן יכולים השחקנים ליצור כמעט הכל, פורחת מגמה של שנאה שקשה לעצור - כך עולה מדיווח מדאיג של סוכנות הידיעות הבריטית (טכנולוגיה)

מדריך: כיצד תקדמו נכון את האתר שלכם?
מדריכיםמדריך: כיצד תקדמו נכון את האתר שלכם?כיכר השבת בשיתוף משה לוינגר - סמארט קליק

יש לכם אתר בשעה טובה כך תקדמו אותו נכון ברשת. מה הצעדים הנכונים לפעול כדי שהלקוחות שלכם יגיעו אליכם או אתם אליהם... טור שני בסדרה (מדריכים, דיגיטל)

אילוסטרציה
מדריכיםתקלות סלולר נפוצותכיכר בשיתוף פון-נט

המכשיר הסלולרי שלנו מהווה חלק בלתי נפרד משגרת היום יום. אולם, לא פעם עלולות להתרחש תקלות אשר משביתות את המכשיר לחלוטין. על כך ועוד – במדריך הבא (טכנולוגיה, מקודם)

אילוסטרציה
קריסת וואטסאפפייסבוק טוענת: "לא הייתה פעולה זדונית"שלומי מלוביצקי3

פייסבוק מבהירה כי הקריסה הגדולה לא אירעה בשל פעולה זדונית. דיווחים ברשת מבהירים את הסיבה לקריסת המערכות והשרתים של החברה בכשל במרכיב בשרתי ה-DNS (דיגיטל)

וואטסאפ ופייסבוק
תקלה עולמיתתקלה בשרתים; אפליקציית וואטסאפ קרסהשלומי מלוביצקי45

קריסה כוללת בשרתי חברת פייסבוק המחזיקה בין השאר בחברות וואטסאפ ואינסטגרם. "מודעים לכך שאנשים מסויימים חווים בעיות, אנו פועלים להחזיר את המצב לקדמותו" (דיגיטל)

וואטסאפ
כבר כאןהסוף להקלטות המייגעות? עדכון בוואטסאפשלומי מלוביצקי21

אין מי שלא שונא את שמיעת ההקלטות המייגעת ב'וואטסאפ', כעת יישומון המסרים הפופלארי מביא עדכון שימושי חדש. על פי הדיווחים עדכון משמעותי נוסף צפוי להגיע בקרוב (דיגיטל)

אילוסטרציה
סיכום מיוחדמכורים לוואטסאפ? אלו העדכונים הצפוייםשלומי מלוביצקי4

אחרי עדכונים רבים ומשמעותיים שנוספו לאחרונה, 'כיכר השבת' מסכם את העדכונים הצפויים ביישומון הפופלארי; פרסומות, הודעות קוליות ומדבקות, כל הפרטים, בפנים (דגיטל)

הפצת פייק. אילוסטרציה
"אל תשתפו!"במבה הורגת ילדים? • שמועות, פייק-ניוז ומה שביניהםמשה מנס23

תקופות לחץ מאופיינות בעליה דרמטית של שמועות וחדשות כזב. זמני מלחמה או מגיפה שמשתוללת הם כר פורה להפצת שקרים; איך מזהים פייק ומה דרכי ההתמודדות עם שמועות לא נכונות? (ברשת)

וואטסאפ וטלגרם
בנפול אויבךטלגרם עקצה את המתחרה ואטסאפ בטויטרשלומי מלוביצקי4

קריסת פייסבוק, וואטסאפ ואינסטגרם מעוררת סערה ברחבי העולם, ולאחר שרבים הצטרפו לרשת 'טלגרם' המתחרה, החליטה טלגרם לשלוח עקיצה ל'ווטסאפ' בטוויטר (דיגיטל)

דיגיטל

חדשות טכנולוגיה בכיכר השבת - מדור דיגיטל מביא לכם את החדשות העדכניות ביותר מעולם הטכנולוגיה. גאדג´טים, מכשירים חדשים, אפליקציות, מדריכים מפורטים ועוד.

כיכר facebook