אלו זמני כניסת ויציאת השבת פרשת 'לך לך'אלו זמני כניסת ויציאת השבת פרשת 'לך לך'
ט' בחשוון תשפב | 15.10.21
שבת פרשת לך לך בפתח: להלן זמני הדלקת נרות ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (בארץ)
בת עיןהתחזית: עלייה בטמפרטורות, חם מהרגילכיכר השבת
היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות והן יהיו גבוהות מהרגיל לעונה. משעות הצהריים ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. בשבת מעט התקררות (בארץ)
אילוסטרציהיזם הנדל"ן אלדד פרי, יצא מהתפילה בביה"כ ונורה למוותכיכר השבת41
יזם הנדל"ן אלדד פרי נורה למוות הבוקר בעיר רחובות בעת שיצא מתפילת שחרית בבית הכנסת. כוחות המשטרה שהגיעו למקום פתחו במצוד אחר היורה שהגיע למקום על אופנוע (חדשות בארץ)
רן רזניק: בנט הלך למהלך יחצני עם הקורונהרן רזניק: בנט הלך למהלך יחצני עם הקורונהישי כהן1
סוף הגל הרביעי של הקורונה; הירידה בתחלואה ובמאומתים; החיסון השלישי; ההתעלמות ממספר המתים והאם הלא מחוסנים אשמים? העיתונאי רן רזניק בריאיון לישי כהן (בריאות)
אילוסטרציה בלבדבן שנתיים וחצי נפצע קשה מרכב בעיר צפתכיכר השבת3
העניקו סיוע ראשוני לילד בן שנתיים וחצי ממשפחה חרדית שנפגע מרכב ברחוב זלמן שז"ר בצפת. הילד פונה על ידי צוותי הרפואה לבית החולים כשהוא מונשם ומורדם (חדשות בארץ)
ביתר עילית: המשטרה תבטל את המחסומיםביתר עילית: המשטרה תבטל את המחסומיםכיכר השבת7
לאחר פגישה בין ראש העיר וסגניו לבין משטרת מוריה שאחראית על כביש המנהרות, הודיעה המשטרה שתפעל בצורה שלא תגרום שוב לפקקים כבדים בנתיב העמוס (בארץ)
אילוסטרציהחרדי החליק עם הקורקינט החשמלי ונפצעכיכר השבת12
חרדי כבן 40 נפצע בינוני לאחר שהחליק עם קורקינט חשמלי ברחוב לוחמי סיני ברמת גן. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים שיבא (בארץ)
אלו כל הסדרי ההגעה להילולת רחל אימנואלו כל הסדרי ההגעה להילולת רחל אימנוכיכר השבת2
היערכות משטרת ישראל לקראת הילולת רחל אמנו תשפ״ב שתחל במוצאי שבת, הנחיות לציבור המשתתפים והסדרי התנועה למתחם הקבר במהלך מוצ"ש ויום ראשון (בארץ)
מגבית מיוחדת נפתחה עבור רות ומשפחות נוספות"כל יום אני מתפללת שדוד יחזור אלינו"כיכר בשיתוף באנר מדיה
"כל יום אני מסתכלת על העיניים המנותקות של בעלי ומתפללת שהוא יחזור אלינו, שיכיר את התינוק שלו שימצא את עצמו מחדש" משתפת רות, רעיה לבעל נפגע טראומה (בארץ)
ד"ר פרייס בדיון היום בכנסתד"ר אלרועי פרייס: התו הירוק הופעל מאוחרקובי אטינגר1
ראש שירותי בריאות הציבור הד"ר שרון אלרועי פרייס אמרה היום בדיון בכנסת כי "התו הירוק הופעל מאוחר אולי יכולנו להציל חיי אדם" חשפה: חצי מיליון ילדים נדבקו בקורונה (ארץ)
"כולנו יודעים היום כמה הצורך גדול במקצועות אלו": סגן ראש עיריית ירושלים ומחזיק תיק חינוך חרדי הרב אברהם בצלאלאחיות חרדיות חדשות במערכת הבריאותכיכר בשיתוף מרכז אקדמי לב
באירוע חגיגי קיבלו בוגרות סמינר אופק שעל ידי רשת 'נצח' את התואר האקדמי היוקרתי בסיעוד מטעם המרכז האקדמי לב (בארץ)
אחרי שהותקף באלימות: הקשיש משחזראחרי שהותקף באלימות: הקשיש משחזרקובי רוזן6
אחרי שאתמול בערב אליהו שלום בן ה-76 מחולון הלך ליום הולדת של נכדתו, הגיע אלמוני, תקף אותו באלימות ופצע אותו. "דחף אותי חזק מאוד, לא עשיתי לו כלום" (חדשות)
המהנדס יוסף שולץאחד ממהנדסי הר מירון לפני האסון: "רמת ביצוע נוראית"שלומי מלוביצקי3
יוסף שולץ, אחד מהמהנדסים במירון לפני האסון, העיד בפני וועדת החקירה הממלכתית ואמר כי לפני האסון ראה במרפסת הכהנים "דברים לא תקינים" וכי במרפסת הכהנים היה "חלק לא תקין" (ארץ)
ארכיון ים מזוהםבגלל ספינת טילים: זיהום חמור במפרץ אילתב. ניסני1
דיווח על זיהום חמור במפרץ אילת דווח מוקדם יותר בידי המשרד להגנת הסביבה. הזיהום הוא בהיקף של מאות ליטרים של שמן שכנראה דלף מספינת טילים של חיל הים (בארץ)
מהומות בשער שכם, ארכיוןמחבלים תקפו משפחה יהודית - האב נפצעחיים גולדברג4
אירוע חמור ארע במהלך הלילה כשמשפחה יהודית הותקפה באבנים בידי מחבלים בלב העיר העתיקה. המשפחה נמלטה ממתקפת האבנים, והאב מעד ונפצע כשנרגם באבנים (בארץ)
אילוסטרציהלראשונה אחר 3 חודשים; מספר המתים - 0דוד הכהן1
משרד הבריאות פרסם את נתוני הקורונה ליממה האחרונה שמעודדים במיוחד, מספר המתים עומד לראשונה אחרי כשלושה חודשים על אפס. 287 מאושפזים לא מחוסנים (ארץ)
ניצב בדימוס אמנון אלקלעיבכיר במשטרה: "המפכ"ל אמר שיבואו אליו אם יקרה אסון"שימי שפר5
ראש אגף המבצעים במשטרה לשעבר, ניצב בדימוס אמנון אלקלעי, שעזב את הארגון בשל חילוקי דעות עם המפכ"ל, האשים: "הוא לא נתן לאף אחד להגביל התקהלות בהר" • שידור חי (אקטואלי)
נחמן אשפרופ' אש: המסכות - לפחות עד סוף החורף'כיכר השבת5
מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש התראיין ואמר כי חובת עטיית מסכות במקומות סגורים תימשך לפחות עד סוף החורף בהמשך התייחס לקצב ההתחסנות והפריצה לביה"ח (חדשות)
מבנה ביה"ח שהותקף אתמולמערך הסייבר פרסם התרעה חדשה למשקב. ניסני1
משרד הבריאות ומערך הסייבר הלאומי ממשיכים לחקור את פריצת ההאקרים לביה"ח בחדרה, ומלמד גופים אחרים איך להיערך ולהתנהל בשעת מתקפת מחשבים (ארץ)
זירת האירוערכב התפוצץ במרכזון באשדוד; אין נפגעיםקובי אטינגר1
מטען נפץ שהוצמד לרכבו של בן 23 המוכר למשטרה התפוצץ ליד מרכז מסחרי ברובע י"ג בעיר, אך ב"ה לא היו נפגעים בגוף; עובר אורח, שהיה עד ראייה, נפגע חרדה קל (חדשות, ארץ)
מה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמןמה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמןהרב בן ציון נורדמן3
גם בלי להבין ולרדת לפרטים, נצא מהאדישות. נגלה אכפתיות ואמפתיה. יש כאן מצוקה בריאותית וגם אנושית מול סגל הרופאים. הקול שלנו, צריך להישמע בבכל עוול חברתי (בארץ)
התסמונת שמכה בילדים מחלימים;  כך תזהוהתסמונת שמכה בילדים מחלימים; כך תזהוקובי אטינגר1
תסמונת PIMS היא דלקת רב מערכתית המאופיינת בתסמינים רבים, המופיעה אצל ילדים ובני נוער שהחלימו מקורונה • משרד הבריאות מפרסם את התסמינים לזיהוי התסמונת (ארץ)
התחזית: חם מהרגיל לעונה. בשבת - התחממותהתחזית: חם מהרגיל לעונה. בשבת - התחממותכיכר השבת
לפי תחזית מזג האוויר, היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי של ממש בטמפרטורות. בשעות הבוקר ייתכנו טפטופים עד גשם קל. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית (מזג האוויר)
בפיגוע סמוך לי-ם: לוחם נפצע באורח בינוני, המחבל נעצרבפיגוע סמוך לי-ם: לוחם נפצע באורח בינוני, המחבל נעצרקובי רוזן1
מחבל דרס לוחם מג"ב במהלך פינוי מבנה לא חוקי סמוך למחסום קלנדיה • הלוחם פונה כשמצבו מוגדר בינוני • הלוחמים ירו לעבר הרכב • המחבל, בן 22, נעצר • תיעוד מזירת הפיגוע (אקטואליה)
שני בתים פונו עקב שריפת שדה במבשרתשני בתים פונו עקב שריפת שדה במבשרתכיכר השבת
שריפת חורש שפרצה סמוך לבתים ברחוב שושנה במבשרת, הובילה את לוחמי האש לפינוי שני בתים, תוך היערכות לפינוי בתים נוספים; לאחר כשעתיים - הושגה שליטה באש (חדשות)
עצור מינהלי הותקף על ידי חיילי 'נצח יהודה'עצור מינהלי הותקף על ידי חיילי 'נצח יהודה'כיכר השבת7
מבוקש פלסטיני שנעצר במעצר מינהלי בידי חיילי 'נצח יהודה' בגזרת יהודה ושומרון, הותקף על ידם כשהוא מכוסה עיניים ואף הוצמד לו קנה של רובה; ארבעה חיילים נעצרו (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
מה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמן
הרב בן ציון נורדמן
מה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמן
ח' בחשוון תשפב3