בנט והרב שלום לאזארסעודת השבת של בנט והדבר תורה על עקידת יצחק
י"ז בחשוון תשפב | 23.10.21
הקהילה היהודית בסוצ'י אירחה את ראש הממשלה בעירם במהלך השבת. 'כיכר' עם סיקור נרחב מסעודת השבת • הדבר תורה של בנט והמסר האישי לשליח של חב"ד (חדשות, עולם)
איימסרצח דיוויד איימס: הרוצח הזדהה עם דאעשציקי ברנדוין
עלי חרבי עלי, רוצח חבר הפרלמנט הבריטי לפני כשבוע - מזוהה עם ארגון 'המדינה האיסלאמית' (דאעש). איימס היה חבר המפלגה השמרנית והיה מקורב לקהילה היהודית (בעולם)
אילוסטרציההחרדים בניו יורק "מפגרים בקצב התחסנות"יוסי נכטיגל3
על פי נתונים שפורסמו ב'ניו יורק פוסט', בשכונה החסידית וויליאמסבורג יש הכי פחות בחורים בגילאי 13 עד 17 שמחוסנים נגד קורונה - מכל שכונות העיר האחרות (בעולם)
חלק מהחשודים שתמונתם פורסמהדיווחים בטורקיה: 15 מרגלי 'המוסד' נעצרוציקי ברנדוין12
כלי תקשורת בטורקיה מדווחים כי שירותי המודיעין עצרו 15 סוכנים שפעלו עבור המוסד, במספר מחוזות. לפי הפרסומים הסוכנים ריגלו אחר חשודים שרצו לפגוע בישראל (בעולם)
המתת חסד, אילוסטרציה; הרב מירוויס בכותל עם הארכיבישוף, בשנת 2017המתת חסד: הרב משתף פעולה עם הכנסייהיוסי נכטיגל3
הצעה שעלתה בבית הלורדים, גרמה לגאון רבי אפרים מירוויס לפרסם מכתב מיוחד יחד עם בכירי הנצרות בממלכה: "החוק יציב אנשים פגיעים - בעמדות פגיעות יותר" (חדשות, בעולם)
רוסיהפוטין הודיע: רוסיה תלך לסגר חלקי של שבועציקי ברנדוין1
בעקבות העליה הדרמטית בתחלואה, נשיא רוסיה ולדימיר פוטין הודיע כי מדינתו תיכנס לסגר חלקי בן שבוע. במסגרת הסגר ייסגרו כל מקומות העבודה שאינם חיוניים (בעולם)
החתימה על הסכמי אברהםבדרך להסכם עם סעודיה? ארה"ב לוחצתציקי ברנדוין1
בפגישה שערך ראש המל"ל האמריקני עם יורש העצר הסעודי מוחמד בן סלמאן לפני מספר שבועות, שוחחו השניים על האפשרות שסעודיה תצטרף ל'הסכמי אברהם' (בעולם)
אילוסטרציהפסק: "לתת לאסירים עוגת גבינה בשבועות"יוסי נכטיגל4
גזר דין מעניין שניתן בבית משפט באוהיו שבארה"ב, קובע כי יש לספק מאכלי שבת וחג לשני אסירים יהודים שומרי דת • לצורך כך נשאל רב פוסק האם מחוייבים במאכלים אלו (בעולם)
שער הכניסה למחנה דכאו. על הדלת רשומות המילים 'העבודה משחררת'תיירים צילמו הצדעה נאצית במחנה הריכוזיוסי נכטיגל2
מבקרים במחנה דכאו נדהמו לגלות שלושה בני אדם בשנות החמישים לחייהם, כשהם מצלמים בחוסר רגישות משווע הצדעות נאציות במתחם • נפתחו נגדם הליכים פליליים (עולם)
לראשונה בדובאי: מאות צעירים יהודיםלראשונה בדובאי: מאות צעירים יהודיםכיכר השבת9
רכבת אווירית מרוסיה לדובאי יצאה עם מאות לומדי ישיבות הערב בערי רוסיה; שיאו של המסע - חופה לאחד הצעירים שבא בקשרי השידוכין עם תלמידת המוסדות ברוסיה (חדשות)
ראיסינשיא איראן על חזרה להסכם: רוצים לראות הסרת סנקציותציקי ברנדוין3
איבריהם ראיסי נשיא איראן אמר בריאיון כי הוא מסר לנציג האירופי כי בכדי שאיראן תחזור להסכם הגרעין, ברפובליקה ירצו לראות הסרת סנקציות נוספות שהוטלו עליה בכדי 'להראות רצינות' (עולם)
שר החוץ החדששר החוץ האוסטרי ממשיך בקו הפרו ישראליציקי ברנדוין1
אחרי פרישת קנצלר אוסטריה קורץ, שהיה תומך ישראל, שר החוץ האוסטרי החדש ממשיך בקו הפרו ישראלי ואמר כי גם הוא היה מניף את דגל ישראל בזמן הירי מרצועת עזה (עולם)
קולין פאוולמזכיר המדינה השחור הראשון מת מקורונהכיכר השבת2
קולין פאוול, מזכיר המדינה האמריקני לשעבר, מת לאחר שנדבק בנגיף קורונה. פאוול, היה השחור הראשון בתפקיד הבכיר, ולמרות היותו רפובליקני תמך במועמדות אובמה (ארץ)
לפני שנרצח: "אם הייתי יהודי - הייתי גאה"לפני שנרצח: "אם הייתי יהודי - הייתי גאה"ציקי ברנדוין5
דייוויד איימס, חבר המפלגה השמרנית שנרצח לפני כניסת השבת, תמך רבות בקהילה היהודית. בתיעוד נראה איימס אומר כי אם היה יהודי הוא "היה גאה" בכך שנולד יהודי (אקטואליה)
בנט ופוטין. ברקע: תקיפה ישראלית בסוריהבנט יפגש עם פוטין: בלימת איראן על הפרקיוני גבאי5
אחרי פרסומים זרים על התנקשות ישראלית באיש הקשר של איראן בסוריה, נושא הגרעין והתבססות האיראנים בסוריה יעמוד בלב פגישתו של ראש עם הממשלה עם פוטין (בעולם)
זבולון סימן טוב, בראיון לרשת 'אל-ג'זירה'התעקש שנים: היהודי מאפגניסטן יגיע לארץיוסי נכטיגל5
בן ה-62 שהחזיק במשך עשורים בתואר 'היהודי האחרון באפגינסטן', ממתין כעת בטורקיה כדי לקבל ויזה. אם הכל ילך כמתוכנן - צפוי סימן טוב לנחות בנתב"ג מחר (חדשות, בעולם)
הרכבת מתהפכתהרכבת שועטת אל משאית שנתקעה בפסיםקובי רוזן2
משאית ועליה מכוניות שלא הצליחה להשתחרר לאחר שנתקעה על מסילות, נמחצה בידי רכבת ששעטה במהירות ולא הצליחה לבלום. איך זה נגמר? צפו בתיעוד הדרמטי (עולם)
ביקש שיעוותו נתונים? פוטיןרופאים ברוסיה טוענים: "מזייפים פה נתונים"ציקי ברנדוין2
בשביל להימנע מהגבלות בעולם, בממשל פוטין משחקים בנתוני התחלואה בקורונה ודורשים מהחוקרים ליפה אותם. כך טוענים רופאים בכירים במדינה, שמיד לאחר מכן פוטרו (עולם)
אילוסטרציההניסוי הסיני שהדהים את האמריקניםכיכר השבת10
במהלך חודש אוגוסט שיגרה סין טיל גרעיני על-קולי מסוג היפר-סוני שחג במסלול נמוך בחלל מסביב לכדור הארץ - לפני ששייט אל מטרתו. המודיעין האמריקני הופתע מהסינים (עולם)
בלינקן ופייסל בהצהרהשר החוץ הסעודי: ישראל תרמה ליציבותציקי ברנדוין1
הנסיך פייסל מי שמשמש כשר החוץ הסעודי אמר כי ישראל תורמת ליציבות באיזור, אבל סייג את דבריו ואמר כי יחד עם זאת "אנחנו מוכרחים לטפל גם בנושא הפלסטיני" (בעולם)
רעידת אדמה בהאיטי- ארכיון3 הרוגים לפחות ברעידת אדמה באינדונזיהציקי ברנדוין
שלשה בני אדם לפחות נהרגו ברעידת אדמה שהתרחשה באינדונזיה לפני מספר שעות. בנוסף, מבנים רבים בעיר באלי קרסו, וצוותי הכיבוי עדיין פועלים לחלץ לכודים ממבנים (עולם)
איימסחבר פרלמנט שלחם באנטישמיות נרצחציקי ברנדוין3
בסמוך לכניסת השבת נרצח באירוע טרור דיוויד איימס, חבר מפלגתו של ראש הממשלה הבריטי בוריס ג'ונסון. איימס לחם רבות כנגד האנטישמיות. ג'ונסון: "אנחנו בהלם" (בעולם)
ביל קלינטון מאושפז במחלקה לטיפול נמרץביל קלינטון מאושפז במחלקה לטיפול נמרץכיכר השבת6
נשיא ארה"ב לשעבר, ביל קלינטון בן ה-75 מאושפז כבר יומיים במחלקה לטיפול נמרץ בשל זיהום שהתפתח בדמו. בבית החולים הבהירו כי אין קשר לנגיף הקורונה (חדשות בעולם)
אחרי שטבח עם חיצים: זה הרוצח מנורבגיהאחרי שטבח עם חיצים: זה הרוצח מנורבגיהציקי ברנדוין5
אחרי מסע ההרג אתמול בעיר קונגסברג שבנורבגיה, בה טבח אדם בעוברי אורח באמצעות חיצים וקשת, התקשורת המקומית בנורבגיה מפרסמת את זהותו של הרוצח (בעולם)
תיעוד מהשריפה בטייוואן שגבתה חיים של לפחות 46 בני אדםקרוב ל-50 הרוגים בשריפה בבניין בטייוואןציקי ברנדוין2
בעיר קאוהסיונג שבטייוואן נהרגו קרוב ל-50 בני אדם בשריפה שפרצה במבנה בן 13 קומות ועוד עשרות בני אדם נפצעו ברמות פציעה שונות. נבדקת אפשרות להצתה מכוונת (עולם)
נשיא מצרים א-סיסימאסר עולם ל-32 חברי דאע"ש במצריםציקי ברנדוין
בית המשפט הצבאי במצרים הטיל עונש כבד על 32 חברי דאע"ש במחוז סיני שתכננו לרצוח את נשיא מצרים ואת נסיך הכתר של סעודיה לפני כשבע שנים במכה שבסעודיה (עולמי)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook