דברי ח"כ מיכאל ביטון בוועדהיו"ר ועדת הכלכלה מיכאל ביטון: 'לא אצביע עם הקואליציה'
כ"ד באייר תשפב | 25.05.22
משבר חדש בקואליציה של בנט ולפיד עם הודעתו של יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ מיכאל ביטון, כי יפסיק להצביע עם הקואליציה - למעט בהצבעות אי אמון; "כל מה שכואב לי זה על העניים". צפו (חדשות)
נתניהו ואדלשטיין בימים אחריםאדלשטיין: בגלל נתניהו יש לנו נזקים אדיריםיוני גבאי15
חבר הכנסת מהליכוד מסיר את הכפפות נגד ראש רשימתו וחוזר על דרישתו לקיום פריימריז • "נתניהו לא יכול להקים ממשלה - וזו הסיבה שבגללה יש לנו ממשלה, ונזקים" (פוליטי)
שטרן, באולפןהשר שטרן: "שבן גביר לא יתלונן על הסתה"ישי כהן18
שר המודיעין אלעזר שטרן התייחס לתפיסת חוליית המחבלים שתכננה לרצוח את ח"כ איתמר בן גביר ואמר: "הוא עשה את זה, שלא יתלונן. שבן גביר יתלונן על הסתה?!" • ראיון (פוליטי)
ח"כ איתמר בן גבירח"כ איתמר בן גביר: בנט ולפיד מסיתים נגדיישי כהן16
ח"כ איתמר בן גביר התייחס למעצר המחבלים חמאס שתכננו לרצוח אותו ואמר: "האמירות של בנט ולפיד כלפיי, עשו את שלהם ומסתבר שחוליית מחבלים תכננו לפגוע בי" (חדשות)
מאובטח. ח"כ איתמר בן גבירנעצרה חולייה שתכננה להתנקש בבן גבירחיים גולדברג10
שב"כ עצר חוליית מחבלים מארגון הטרור חמאס שתכננה להתנקש בחייו של ח"כ איתמר בן גביר • החשודים - תושבי מזרח ירושלים • האבטחה על בן גביר - תוגברה (חדשות, ארץ)
זועבי, בשבוע שעברהסרת חסמים? זה התשלום הראשון לזועביקובי אטינגר14
ראשי הממשלה בנט ולפיד, אמרו בימים האחרונים, כי מסע ההחזרה של זועבי לזרועות הקואליציה - לא לווה בתשלומים, אלא בהסרת חסמים. היום, נחשף, כי היא קיבלה כסף (בארץ)
נפתלי בנט, אתמולהכוורת מתפוררת; כך נראית לשכת רה"מיוני גבאי10
לשכת בנט עברה אתמול טלטלה רצינית, כאשר ראש הסגל וידידו הוותיק של בנט - עזב את הלשכה ברגעיה הקריטיים • מי הבא בתור לפרוש? | סיכום גל העזיבות ב'ימינה' (אקטואליה)
בן גביר מאובטחהאבטחה על בן גביר כמעט כמו שר הביטחוןקובי אטינגר14
קצין הכנסת החליט להגביר את רמת האבטחה על חבר הכנסת איתמר בן גביר הזוכה כעת לנסוע ברכב משוריין ולליווי של יחידת הכלבנים, אבטחה דומה לשל שר ביטחון (אקטואלי)
ח"כ אשר: יאיר לפיד, לעולם לא תהיה רה"מח"כ אשר: יאיר לפיד, לעולם לא תהיה רה"מישי כהן18
בנאום במליאת הכנסת, תקף ח"כ יעקב אשר את שר החוץ יאיר לפיד וטען: "צרכים של ילד חרדי הם לא אמיתיים? הקמתם ממשלה של שנאה, הפכתם את החרדים לאוייב" • צפו (בארץ)
נתניהו וגנץגנץ הציע פשרה, נתניהו קיבל וחוק 'ממדים ללימודים' אושרישי כהן10
שר הביטחון בני גנץ הציעפשרה לפיה המלגה לשכר לימוד לחיילים משוחררים תעלה ל-75%, נתניהו תמך וחוק 'ממדים ללימודים' אושר הלילה ברוב של 55 ובהיעדרות של חברי האופוזיציה (חדשות, ארץ)
'סחיטת תקציבים' או 'דאגה'? יאיר לפיד עונה'סחיטת תקציבים' או 'דאגה'? יאיר לפיד עונהישי כהן23
יו"ר 'יש עתיד', יאיר לפיד, נשאל היום מה לפיד של 2018, שתקף את ההסכמים של נתניהו עם החרדים היה אומר על לפיד שחתם על ההסכם עם רינאוי-זועבי? צפו בתשובה (ארץ)
אלקין וסער. לפני שנהאיך ישרדו? הדילמה של סער ותקווה חדשהיוני גבאי10
המצב בקואליציה לא מזהיר - אך מצבה של 'תקווה חדשה', נוראי. חברי תקווה חדשה, חושבים להקים ממשלה ימנית חדשה, סער שמתנגד - לוטש עיניים לתפקיד אחר (חדשות)
יוסף חדאד מוצא מהדיוןח"כית ערבייה נגד פעיל ערבי; "בוגד, נבלה"כיכר השבת39
פעיל הסברה ערבי-ישראלי, שהשתתף היום בדיון בכנסת, זכה לכינויים חריפים מצד ח"כית ערביה: "אתה בוגד, משת"פ ונבלה; ערבי שמחזיק בדעות ימניות - בוגד בעמו" • צפו (ארץ)
חה"כ אבתיסאם מראענה, היום בדיון'אני לא זועבי'; צעקה הח"כית הערביה בזעםיוני גבאי106
ד"ר יונה שרקי מהמרכז למדיניות הגירה ישראלית, הצליח להרגיז את חברת הכנסת הערביה אבתיסאם מראענה, כאשר קרא לה - "ח"כ זועבי" • צפו בזעמה ובזריקתו מהדיון (חדשות)
נתניהו בכנסת, היום"תנו לחיילים אלפית ממה שנתנו לעבאס"קובי אטינגר16
נתניהו, הודיע בפתח ישיבת הסיעה, כי הליכוד לא תתמוך בחוק 'ממדים ללימודים', אלא אם הממשלה תיתן 100 אחוז ללוחמים • מכיוון שרע"מ ככה"נ לא תתמוך - החוק צפוי ליפול (חדשות)
ליברמן היום בישיבת סיעהאיווט ממשיך להסית: "ביבי מעדיף חרדים"רפאל כהן54
הטלטלות בקואליציה לא מזיזות את שר האוצר מהאג'נדה שלו - "החרדים אשמים", וגם היום בפתח ישיבת סיעתו הוא בחר לתקוף את ראש האופוזיציה נתניהו - דרך החרדים • צפו (ארץ)
אחמד טיבי, היום בוועדהעם מי אחמד טיבי עובד? • צפו בדיון משעשעמישאל לוי5
האם חבר כנסת אחמד טיבי מהרשימה המשותפת, עובד בכנסת הנוכחית, למען הקואליציה או למען האופוזיציה - בה הוא נמצא? • צפו בדיון המשעשע מוועדת הכספים (פוליטי)
גן צבי לצדו של בנטטלטלה גדולה בלשכת בנט: ראש הסגל עוזביוני גבאי31
בתום עשור של עבודה משותפת, ואחרי התפטרותה המהדהדת של היועצת המדינית, הודיע גם ראש הסגל של בנט, טל גן צבי, על סיום תפקידו בשבועות הקרובים (פוליטי)
וועדת הכלכלה, היום"קרעי אני קורע אותך", "זועבי השאירה חול"יאיר טוקר4
חבר הכנסת מהליכוד עקץ את חבר הקואליציה, אחרי החזרה של זועבי: "משאירה לך חול" • מיכאל ביטון לא נותר חייב והשיב לקרעי: "אני קורע אותך" צפו בוידאו מהוועדה (בכנסת)
גדעון סער"ניצחנו!" • החוק נגד ביבי נתניהו קרס סופיתרפאל כהן19
אחד מחוקי הדגל של יו"ר תקווה חדשה נקבר, לאחר שחלף המועד הנדרש להמשך חקיקתו בהיעדר 61 לקואליציה • הח"כ מהליכוד חגג: "ניצחנו! חוק ארדואני ואנטי דמוקרטי" (חדשות)
שר האוצר ליברמןליברמן נפגש עם השר המורשע והאוליגרךקובי אטינגר13
בחתונה שנערכה הערב, לבנו של ויז'נצר -מקורב לליברמן ומנכ"ל נתיבי ישראל לשעבר, השתתף ליברמן וישב לשיחה עם השר המורשע לשעבר מיסז'ניקוב והאוליגרך צ'רנוי (חדשות)
נתניהו, היוםנתניהו: "בנט, תן לחיילים"; בנט: "היסטריה"כיכר השבת118
נתניהו, מגיב בשעה זו, על חזרתה של ח"כ זועבי לקואליציית בנט-לפיד ואמר: "לקחו סכומי עתק מהכסף של משלמי המסים ושילמו לשונאי ישראל - במקום לחיילים" • צפו (חדשות, ארץ)
פיגוע טרורהצעת החוק המסעירה של בן גביר, והעימותדוד הכהן10
היועמ"ש במשרד המשפטים העבירה חוות דעת לפיה יש מניעה משפטית מלחוקק עונש מוות על מי שיורשע ברצח ממניע גזעני, בין היתר בטענה כי העונש "אינו מרתיע" (בארץ)
לפיד. אילוסטרציהיאיר לפיד פרץ בבכי במהלך ישיבת הממשלהיוני גבאי87
ברקע המשבר הפוליטי, במהלך ישיבת הממשלה נרשם רגע מרגש שבו שר החוץ יאיר לפיד ביקש מהשרים לאשר חוק שאישורו חשוב לו באופן אישי - ופרץ בבכיות (פוליטיקה, בארץ)
זועבי בסיום הפגישה עם לפידזועבי חוזרת לקואליציה, הליכוד במתקפה: 'קיבלה מיליונים'רפאל כהן50
לאחר פגישתה של חברת הכנסת זועבי עם שר החוץ לפיד בהשתתפות ראשי רשויות מהמגזר הערבי החליטה חברת הכנסת ג'ידא רינוואי זועבי ממרצ להישאר בקואליציה למרות הודעת העזיבה (פוליטי)
צעדת הדגלים בשנה שעברהמתיחות לקראת יום ירושלים, 'חמאס' מאייםיוני גבאי12
התסריט יחזור על עצמו? כמעט שנה אחרי 'שומר החומות', גם השנה צפוי מצעד הדגלים לעבור ביום ירושלים בשער שכם ושרים התעמתו בישיבת הממשלה • חמאס שיגר איום (חדשות)

עוד כתבות

פוליטי מדיני

עדכוני פוליטיקה, מדיניות וגם חדשות ועדכונים שוטפים ממשכן הכנסת. סיקור מטובי הכתבים הפוליטיים על, פוליטיקה, חקיקה ומדיניות באתר המוביל כיכר השבת.

כיכר facebook