ההתבטאות של יוסי בן עטרהשדרן על הח"כית שירלי פינטו: "טוב שאת חרשת"
י"ג בחשוון תשפב | 19.10.21
יוסי בן עטר התבטא בתוכניתו ב'גלי ישראל' נגד הח"כית שירלי פינטו, שהשתלחה בנתניהו, ואמר: "טוב שאת חרשת, טוב שאת לא יודעת לדבר". הרדיו התנצל והבטיח לטפל (ברנז'ה)
צפו: מנחם טוקר שידר את תוכניתו - ממסוקצפו: מנחם טוקר שידר את תוכניתו - ממסוקאיציק אוחנה13
שדרן הרדיו הנודע, מנחם טוקר, שידר היום (שלישי) את תכניתו 'זמן אוויר' ברדיו 'קול חי' ממסוק בשמי הארץ, עבור החקלאים שקיבלו על עצמם לשמור את השמיטה; צפו (מדיה)
אילוסטרציהערוץ 20 צהל על מות הח"כ הערבי, והתנצליאיר טוקר16
"באבוד רשעים רינה" - כך נפתחה הידיעה שפורסמה בדף הפייסבוק של ערוץ 20, בעקבות מות הח"כ מרע"מ • סערה התעוררה ובערוץ מיהרו לתרץ • ואיך הגיב בן גביר? (תקשורת)
קפיצה בנתוני ה-TGI של תחנת 'כאן מורשת'קפיצה בנתוני ה-TGI של תחנת 'כאן מורשת'יאיר טוקר6
מי שחייך מתוצאות סקר TGI על החציון הראשון של שנת 2021 הם אנשי רדיו כאן מורשת. הנתונים בסקר מראים על זינוק אדיר של 41% ביחס לחציון קודם ועלייה בתכניות (מדיה)
גרבוזגרבוז: מגיע לי פרס ישראל על נאום הקמעותמישאל לוי22
יאיר גרבוז, מי שנשא נאום בעצרת שמאל שזכה לכינוי "נאום מנשקי הקמעות" שזכה לגינויים מכל הקשת הפוליטית. שש שנים אחרי, גרבוז לא מתחרט על אף מילה מהנאום (ברנז'ה)
דוד נריה, בנו של הזמר שולי רנד התחתןדוד נריה, בנו של הזמר שולי רנד התחתןאיציק אוחנה44
בשעה טובה דוד נריה רנד, בנו של הזמר והיוצר שולי רנד נישא עם ארוסתו קמילה. אביו שולי בירך בהתרגשות רבה: מחכים לכם חיים טובים ונפלאים כמו שמגיע לכם" (ברנז'ה)
גנץ הודיע: אמשיך להילחם על סגירת גל"צגנץ הודיע: אמשיך להילחם על סגירת גל"צכיכר השבת7
בשעת שאלות עם שר הביטחון, השיב בני גנץ לשאלה על סגירת התחנה הצבאית ואמר כי ימשיך לפעול לסגירת גל"צ: "אין מקום להעסקת חיילים בתוכניות שמהותן פוליטיות" (מדיה)
מימין: בצילומים; משמאל: הבריחהבאמצע הצילומים לשמחה: אזעקה • תיעודאיציק אוחנה34
הצלם החרדי אריאל רבינסקי, הוזמן לצלם משפחה חרדית בדרום, בדרך לשמחה משפחתית - אלא שבאמצע, הופעלה האזעקה; רבינסקי תיעד את בריחת המשפחה והטירוף (מדיה)
קובי פינקלרהאמירה והסערה; פינקלר פוטר מערוץ 20איציק אוחנה18
קובי פינקלר, הפרשן הצבאי של ערוץ 20, הביע צער בשידור חי על כך אין המוני הרוגים בפרעם מהרקטה, אח"כ התנצל מעומק הלב אך בערוץ 20 החליטו לפטרו מהתפקיד (ברנז'ה)
האזעקה בירושלים - בשידור חי ב-CNN • צפוהאזעקה בירושלים - בשידור חי ב-CNN • צפוכיכר השבת3
האזעקה שנשמעה בירושלים והיוותה את אות הפתיחה לסבב ההסלמה הנוכחי מול רצועת עזה - שודרה בשידור חי ב-CNN, במהלך מצעד הדגלים של יום ירושלים • כך זה נראה (מדיה)
התגובה של טוקר שהיממה את עופר חדדהתגובה של טוקר שהיממה את עופר חדדאיציק אוחנה24
"איכס, איכס, גועל נפש של בן אדם", כך הגיב יועץ התקשורת החרדי ירח טוקר בראיון לעופר חדד ב'ערוץ 12' בעקבות דברי הבלע של ירון לונדון • טוקר תהה: "איפה החילונים?!" (ברנז'ה)
המסר המפתיע שיקי אדמקר קיבל בשידורהמסר המפתיע שיקי אדמקר קיבל בשידוראיציק אוחנה12
יקי אדמקר, התארח בתוכנית הלילה של 'ערוץ 20' וזכה לפנייה מפתיעה, בשידור, מרעייתו תמר - בעקבות הטלפון שלו השבור שהוכנס לטיפול במעבדה; כיצד יקי הגיב?! • צפו בווידאו (TV)
לימודי תקשורת ומדיה למגזר החרדי • הקורסלימודי תקשורת ומדיה למגזר החרדי • הקורסכיכר בשיתוף טאלנט סקול
איך לעמוד מול מצלמה? איך להפיק תוכניות? נפתח קורס ייחודי ובלעדי מסוגו למגזר הדתי והחרדי, המאפשר לימודי מדיה באווירה המותאמת למגזר • כלים מקצועיים בתחום (לימודים)
אולפני רדיו קול חי'קול חי' ו'משפחה' יחד: זיכיון - לעוד 16 שנהאיציק אוחנה7
אבי רוזן, בצלאל קאהן, אלי פלאי ואברהם משה מרגלית מרשת המרכולים 'אושר עד'; אלו האנשים שישלטו ב'קול חי' בשנים הבאות, עם רוב ברור לקבוצת 'קול חי' הנוכחית (מדיה, ברנז'ה)
אולפני קול חי מיוזיק'קול חי מיוזיק' מובילה בהאזנה במגזר החרדיאיציק אוחנה58
תחנה המוזיקה שהחלה לפעול רק לפני 3 שנים, כובשת את צמרת טבלת ההאזנה לרדיו במגזר החרדי עם 29.3% • אחריה תחנת קול חי עם 27.7% • כך עולה מנתוני סקר TGI (ברנז'ה)
ה'מתיחה' השווהמתיחה: כשאלקין דיבר עם 'דרעי' על ליברמןאיציק אוחנה37
'מתיחת השנה', נערכה היום בתכניתו של מנחם טוקר: האזינו לזאב אלקין מ'תקווה חדשה', מגלה בשיחה עם חקיין שהתחזה לדרעי, מה הוא חושב על הרפורמים, ליברמן והחרדים (ברנז'ה)
החשבון של השגריר החדשהשגריר האמירתי צייץ לראשונה - בעבריתיאיר טוקר9
"אני שמח להשיק את חשבון הטוויטר שלי כשגרירה הראשון של איחוד האמירויות הערביות בישראל". כתב השגריר החדש של איחוד האמירויות בשפה העברית בחשבון הטוויטר (ברנז'ה)
מוציאים את השבת בכיף עם "מוצ"ש LIVE"מוציאים את השבת בכיף עם "מוצ"ש LIVE"כיכר השבת
עם ההצלחה הגדולה של 'מוצ"ש LIVE', כיכר השבת שמח להזמינכם גם השבוע להצטרף למוצ"ש חוויתי לכל המשפחה. במשדר תצפו לפני כולם בתכנים הפופולאריים של 'כיכר' (vod)
תכני איכות בשידור חי: צפו ב"מוצ"ש LIVE"תכני איכות בשידור חי: צפו ב"מוצ"ש LIVE"כיכר השבת7
לאחר השקעה רבה, כיכר השבת שמח להשיק את 'מוצ"ש LIVE' בו מדי מוצאי שבת תוכלו לצפות בתכנים חוויתיים לכל המשפחה מבית 'כיכר' החל מ-20:30 בערב (מוצ"ש LIVE)
רעידת אדמה בתקשורת: תחנת גל"צ תופרטרעידת אדמה בתקשורת: תחנת גל"צ תופרטדניאל הרץ15
שר הביטחון גנץ החליט, בהמלצת הרמטכ״ל, על הוצאת תחנת הרדיו גלי צה"ל ממערכת הביטחון, ואף הוקם צוות בין-משרדי שיוביל בקרוב את המהלך הדרמטי - אחרי כ-70 שנה (ברנז'ה)
מיכאל שמש ביקש בשידור: 'תנו לי להתפלל'מיכאל שמש ביקש בשידור: 'תנו לי להתפלל'איציק אוחנה31
"יש תפילת ערבית בין 17:15 ל-17:30 - בקשתי הצנועה שאת השידור נעשה בכל שעה אחרת", כך ביקש מיכאל שמש מיגאל גואטה ושלי יחימוביץ' - בשידור; איך הם הגיבו? • האזינו (מדיה)
הגר"ח בישיבת ה'מועצת' האחרונה, בביתו"כבוד לדת": הסיקור על הגר"ח נדחה משבתאיציק אוחנה17
סיקור מיוחד על אורח חייו של מרן שר התורה ומידת השפעתו על הציבור החרדי בעידן הקורונה, היה אמור להיות משודר תוך חילול שבת - שנמנע, בהחלטת המגישה, איילה חסון (ברנז'ה)
השדרן המיתולוגי פרש: 'אחזור לקולי הטבעי'השדרן המיתולוגי פרש: 'אחזור לקולי הטבעי'יאיר טוקר10
כך סיים מלאכי חזקיה, מהקולות הרדיופוניים היותר מזוהים עם השידור הציבורי, את מהדורת החדשות האחרונה בהגשתו, עם יציאתו לגמלאות. קולו הפך לפתע לצפצפני • תיעוד (ברנז'ה)
שדרן הרדיו החרדי הציל חיי אישה בעבודתושדרן הרדיו החרדי הציל חיי אישה בעבודתואיציק אוחנה16
בראיון לאמנון לוי בערוץ 13, גולל ישי דריקס את קורותיו של אותו יום, בתקופה האחרונה, בו הציל אישה שהיתה טרום אירוע לבבי, לאחר שסיפרה בשידור כי חשה ברע. צפו (ברנז'ה)
יקי רייסנראיש הנדל"ן החרדי יפיק סרט על ה'שידוכים'איציק אוחנה14
איש הנדל"ן החרדי יקי רייסנר נכנס לעסקי הפקות הסרטים ויפיק ביחד עם סרטי יונייטד קינג את הסרט "בחורים טובים" שיעסוק בקרביים של עולם השידוכים החרדי (ברנז'ה)
מה קורה כשמצלמים פרסומת בב"ב? • צפומה קורה כשמצלמים פרסומת בב"ב? • צפוכיכר השבת23
עיריית בני ברק משיקה השבוע רפורמה בתחבורה הציבורית תחת הכותרת "נעים לעתיד". זה מה שקרה כשצילמו בשעת צהריים הומה במיוחד, תחנת אוטובוס ברחוב סוקולוב (ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
ההדלקה בבתי אונגרין
חיים גולדברג
צלם אוהב תמונות? // חיים גולדברג
י"ב בסיון תשפ8
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח20