נחום לייפער בסינגל חדש: "מאמע רחל"נחום לייפער בסינגל חדש: "מאמע רחל"
ט' בחשוון תשפב | 15.10.21
לקראת הילולת רחל אמנו שתצוין במוצ"ש, הזמר נחום לייפער בסינגל חדש אותו הוא מקדיש לאברכים העמלים על התורה בכולל שבקבר רחל אמנו. לחן: יואל בנימין וויס. עיבוד: עדי נתנאלי (סינגלים)
צפו: עילוי הגיטרה בביצוע מרגש לקלאסיקהצפו: עילוי הגיטרה בביצוע מרגש לקלאסיקהכיכר השבת4
בחור הישיבה המוכשר, ארי אטינגר, בביצוע אקוסטי מרהיב כהרגלו לקאלסיקה של אייבי רוטנברג "נשמל'ה" שביצע במקור מרדכי בן דוד (סינגלים וקליפים)
הד"ר למשפטים שהפך למנצח  / טור לזכרוהד"ר למשפטים שהפך למנצח / טור לזכרואופיר סובול
ביום ראשון, נציין 26 שנים לפטירתו של הפסנתרן והמעבד - ד"ר חנן בן אלפרד וינטרניץ ז"ל. המעבד אופיר סובול שהכיר אותו אישית, בטור מיוחד לזכרו והיצירה האחרונה שלו (חזנות)
'אקורדים בכיכר': בואו לנגן "אין עוד מלבדו"'אקורדים בכיכר': בואו לנגן "אין עוד מלבדו"כיכר השבת
המוזיקאי דניאל ישי בפינה חדשה ב'כיכר השבת': מידי שבוע תקבלו אקורדים של אחד השירים המצליחים כדי שתוכלו לנגן אותם בבית והפעם "אין עוד מלבדו" של מרדכי שפירא (מגזין)
לקראת היארצייט: אלי דייטש במחרוזת קרליבךלקראת היארצייט: אלי דייטש במחרוזת קרליבךיאיר טוקר
הזמר והיוצר אלי דייטש במחרוזת שירי קרליבך לקראת היארצייט ה-27 שיחול בטז' חשוון. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד ערן קליין (סינגלים וקליפים)
אחיה אשר כהן אלורו מבצע: נייט נייט ניקאוו
סינגלים וקליפיםאחיה אשר כהן אלורו מבצע: נייט נייט ניקאוויאיר טוקר

הפסנתרן המוערך אחיה אשר כהן אלורו מבצע ניגון חב"ד נוטף מתוך סדרת הביצועים הווירטואוזית שלו "חב"ד על הפסנתר" והפעם הניגון החב"די הידוע "נייט נייט ניקאוו" (סינגלים)

משה קליין מארח את נמואל הרוש: שיר פשוט
סינגלים וקליפיםמשה קליין מארח את נמואל הרוש: שיר פשוטיאיר טוקר9

הזמר משה קליין מארח את הזמר נמואל הרוש לביצוע מרהיב ללהיט הענק שלו "שיר פשוט" מתוך מופע השקת האלבום החדש "ניצוץ יהודי". לחן ומילים: אלחנן אלחדד. עיבוד במופע: בני לאופר (סינגלים)

האיש עם הלהיט שממלא ב'מחשבות טובות'
צפו ב'המבקר'האיש עם הלהיט שממלא ב'מחשבות טובות'נתנאל לייפר15

מוטי וייס, האיש מאחורי הלהיט "מחשבות טובות" בראיון מיוחד באולפן 'כיכר השבת' בו הוא מספר על היצירה והקליפים שלו שהפכו לפופולריים במיוחד וגם ביצוע לייב באולפן (המבקר)

המפיק והמלחין שכבש את התעשייה בראיון
צפו ב'המבקר'המפיק והמלחין שכבש את התעשייה בראיוןיאיר טוקר7

המפיק והמלחין המצליח, איצי וואלדנר, בראיון חג מיוחד מביתו שבלייקווד. וואלדנר שהפך בשנים האחרונות לשותף המוזיקלי של יעקב שוואקי, מספר על תחילת הדרך ועל הלחנים (מוזיקה)

מה כל כך הרגיז אתכם בקליפ של שרולי ברונכר?
מגזין המוזיקהמה כל כך הרגיז אתכם בקליפ של שרולי ברונכר?נתנאל לייפר87

הקליפ החדש של שרולי ברונכר - "בוא נאהב", מעורר סערה וגורר מאות תגובות, חלקן מתנגדות ומבקרות בחריפות • מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' נתנאל לייפר מתייחס לנושא (טור)

האם אברהם פריד עדיין מוביל את המוזיקה?
מאדרבא ועד תניאהאם אברהם פריד עדיין מוביל את המוזיקה?נתנאל לייפר43

מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' היה במופע חגיגות ה-40 שנות פעילות של אברהם פריד ויש לו תשובה ברורה ונחרצת לשאלה הזו ולשאלה איזה דואט היה מיותר במיוחד (מוזיקה)

משה קליין השיק את אלבום הבכורה שלו
צפו בתיעודמשה קליין השיק את אלבום הבכורה שלוכיכר השבת30

במוצ"ש השיק הזמר משה קליין את אלבומו החדש "ניצוץ יהודי", הזמרים חיים ישראל, פיני איינהורן, נמואל ואברהם משה אברהמס הגיעו לכבד ולקחת חלק באירוע ההשקה כשעל ההפקה המוזיקלית מנצח בני לאופר ותזמורתו המורחבת (מוזיקה)

שידור חוזר: משה קליין במופע השקה • צפו
מוצ"ש חי עם מנחם טוקרשידור חוזר: משה קליין במופע השקה • צפוכיכר השבת23

שידור חוזר מאירוע מיוחד לבני הישיבות באולמי הדודאים • ההשקה של האלבום החדש של משה קליין • תזמורתו של בני לאופר, מארחים את נמואל הרוש, פיני איינהורן, חיים ישראל ועוד הפתעות (מוזיקה)

"בצאת ישראל": חיים אליעזר הרשטיק מרגש
חזנות"בצאת ישראל": חיים אליעזר הרשטיק מרגשאופיר סובול1

בחודש שעבר ציינו את יום השנה לפטירתם של שניים: החזן, המלחין והמנצח – ר' פיני (פנחס) ספקטור, שהלך לעולמו בצ'רנוביץ לפני 70 שנה והחזן בנימין אונגר, שהלך לעולמו בתל-אביב לפני 38 שנה. אופיר סובול בטורו השבועי (חזנות)

לייזר ברוק מבצע "שים שלום" בגרסת הלדינו
לכבוד שבת קודשלייזר ברוק מבצע "שים שלום" בגרסת הלדינוכיכר השבת1

חזן הבית של 'כיכר השבת', לייזר ברוק, בפרק נוסף מתפילות השבת שלו בנוסח חזני שירתי והפעם "שים שלום" המשולב בלחן הלדינו האהוב "אברהם אבינו" (חזנות)

יעקב בנדיבא בביצוע אנדלוסי מרגש: אליך השם
מזרחייעקב בנדיבא בביצוע אנדלוסי מרגש: אליך השםיאיר טוקר4

החזן יעקב בנדיבא מציע את הפירוש המוזיקלי שלו לפיוט "אליך השם", אחד הפיוטים ששרים בכל חודש אלול, בין ראש השנה ליום הכיפורים ליום הכיפורים עצמו (מזרחי)

דוד חפצדי בסינגל חדש: "תנסה"
מזרחידוד חפצדי בסינגל חדש: "תנסה"יאיר טוקר6

הזמר דוד חפצדי בסינגל חדש "תנסה" שכתבה תמי לוי הלחן עממי ואילו העיבוד וההפקה המוסיקלית של עובדיה יוסף חפצדי (סינגלים וקליפים)

הקלידן יוסף יצחק פרקש מגיש: ''קול דודי''
שירים חסידייםהקלידן יוסף יצחק פרקש מגיש: ''קול דודי''יאיר טוקר8

לכבוד חודש אלול, מגיש הקלידן והמוזיקאי יוסף יצחק פרקש, ביצוע חדש לניגון חב"ד, "קול דודי". ניגון "קול דודי", הוא אחד מעשרת הניגונים של אדמו"ר הזקן (סינגלים)

פסנתר לשבת: "מה טובו אהליך יעקב"
שירים חסידייםפסנתר לשבת: "מה טובו אהליך יעקב"נתנאל לייפר1

לכבוד פרשת בלק וברכתו של בלעם את ישראל, ביצוע פסנתר איטי הפעם ללהיט של יעקב שוואקי בלחנו של איצי וואלדנר (פסנתר לשבת)

מי שיר השנה שלכם לשנת תשפ"א? הצביעו
הסקר הגדול!מי שיר השנה שלכם לשנת תשפ"א? הצביעוכיכר השבת

בואו והצביעו למועמדים שלכם בסקר אנשי השנה במוזיקה של אתר 'כיכר השבת'. מי שיר השנה שלכם, מי המעבד והקליפ של השנה, ואיזה אלבום עשה לכם את שנת תשפ"א (מוזיקה)

המבקר: סיכום שנת תש"פ במוזיקה היהודית
צפו במוביליםהמבקר: סיכום שנת תש"פ במוזיקה היהודיתנתנאל לייפר44

מי זמר השנה של ה'מבקר'? איזה אלבום הוא הכי אהב ומי הוא מאמין שיהיה פריצת השנה בשנה הקרובה? סיכום שנת תש"פ במוזיקה היהודית מזווית מבטו של נתנאל לייפר • צפו (המבקר)

מוזיקה

מוזיקה יהודית, חסידית ומזרחית בכיכר השבת, חדשות על כל המתרחש בתעשיית המוזיקה, חרדית ודתית: קטעי וידאו לצפייה, קליפים, סינגלים ואלבומים חדשים.

כיכר facebook