יעקב בנדיבא בביצוע אנדלוסי מרגש: אליך השםיעקב בנדיבא בביצוע אנדלוסי מרגש: אליך השם
ח' בתשרי תשפב | 14.09.21
החזן יעקב בנדיבא מציע את הפירוש המוזיקלי שלו לפיוט "אליך השם", אחד הפיוטים ששרים בכל חודש אלול, בין ראש השנה ליום הכיפורים ליום הכיפורים עצמו (מזרחי)
דוד חפצדי בסינגל חדש: "תנסה"דוד חפצדי בסינגל חדש: "תנסה"יאיר טוקר6
הזמר דוד חפצדי בסינגל חדש "תנסה" שכתבה תמי לוי הלחן עממי ואילו העיבוד וההפקה המוסיקלית של עובדיה יוסף חפצדי (סינגלים וקליפים)
יוסף בן עטר מבצע את הפיוט "עת שערי רצון"יוסף בן עטר מבצע את הפיוט "עת שערי רצון"יאיר טוקר7
הזמר והפייטן יוסף בן עטר בביצוע לפיוט המרגש עת שערי רצון (עוקד והנעקד) שהוקלט לזכרו של החייל בראל אחיה חדריה שמואלי שנרצח על קידוש השם. עיבוד: ציקי זנתי (מזרחי)
אוהד חייט בסינגל חדש שכתב לכבוד חתונתואוהד חייט בסינגל חדש שכתב לכבוד חתונתויאיר טוקר
הזמר והיוצר אוהד חייט בסינגל חדש שכתב והלחין לכבוד חתונתו "בואי כלה". עיבוד: אסף צוריה (סינגלים וקליפים)
במיוחד לחודש אלול: אסף לוי במחרוזת סליחותבמיוחד לחודש אלול: אסף לוי במחרוזת סליחותיאיר טוקר
בעיצומו של חודש אלול, הזמר אסף לוי במחרוזת ייחודית ומגוונת מתוך פיוטי הסליחות. עיבוד והפקה מוסיקלית – ישי דנוך (מזרחי)
אמיר אליהו במחרוזת קצבית חדשה: מועבטאמיר אליהו במחרוזת קצבית חדשה: מועבטיאיר טוקר8
הזמר אמיר אליהו משיק מחרוזת קצבית חדשה שנקראת "מועבט" חלק א'. על העיבוד וההפקה המוסיקלית אחראי המעבד דוד ביתן (מזרחי)
כפיר בן יצחק בפיוט הימים הנוראים: שפל רוחכפיר בן יצחק בפיוט הימים הנוראים: שפל רוחיאיר טוקר
הזמר והפייטן כפיר בן יצחק מגיש את הפיוט 'שפל רוח' לר' שלמה אבן גבירול לראש השנה ויום כיפורים בנוסח יהודי כורדיסטאן. עיבוד והפקה מוזיקלית: תומר עג'ם (מזרחי)
נהוראי מויאל בסינגל חדש: "אל גדול נעלה"נהוראי מויאל בסינגל חדש: "אל גדול נעלה"יאיר טוקר7
מגיל צעיר למד נהוראי מויאל את תורת המוסיקה האנדלוסית אצל טובי הפייטנים, כעת מוציא מויאל בן ה-19 את סינגל הבכורה שלו "אל מאוד נעלה" את השיר כתב מנור בן דוד לצד לחן של שייך מואיזו ז"ל. עיבוד: באבי אדרי (מזרחי)
יואל דיין, דוד דרעי, עמרם בוסקילה ואליהו דיין מבצעים: אליך ה׳יואל דיין, דוד דרעי, עמרם בוסקילה ואליהו דיין מבצעים: אליך ה׳יאיר טוקר2
הפייטנים והזמרים יואל דיין, דוד דרעי, עמרם בוסקילה ואליהו דיין מבצעים את פיוט הסליחות "אליך השם". ההפקה המוזיקלית של יואל דיין (מזרחי)
אלחי אזרד מבצע את הפיוט "עת שערי רצון"אלחי אזרד מבצע את הפיוט "עת שערי רצון"יאיר טוקר4
בעיצומם של ימי הרחמים והסליחות, מוציא הזמר והיוצר אלחי אזרד ביצוע מרגש במיוחד לפיוט 'עת שערי רצון', בעיבוד והפקה מוסיקלית של ראובן חיון (מזרחי)
מירי רגבמירי רגב: זו הסיבה שבליכוד נבחרים "לבנים"יוני גבאי21
חברת הכנסת מירי רגב מסבירה, מדוע עד היום לא נבחר מנהיג מזרחי לראשות 'הליכוד' וכן לראשות הממשלה, ומאיימת: "אם הליכוד יבחר מנהיגים לבנים, אנו נקים ליכוד אחר" (בארץ)
אורי אריאלי בסינגל חדש: "חתן וכלה"אורי אריאלי בסינגל חדש: "חתן וכלה"יאיר טוקר8
נער הפלא אורי אריאלי בסינגל חדש "חתן וכלה" שכתב ר' צאלח מצליח זצ"ל. הלחן של רוחי ירוחי - מלחם ברקאת. הפקה מוזיקלית אריאל כהן (מזרחי)
שמעון בר יוחאי בביצוע מחודש: "לך אלי"שמעון בר יוחאי בביצוע מחודש: "לך אלי"יאיר טוקר4
עם בואו של חודש הרחמים והסליחות, משחרר הזמר שמעון בר יוחאי שער גרסת deep house עדכנית ומרגשת ללחן של יאיר גדסי לפיוט "לך א-לי". עיבוד: שמעון בר יוחאי, גיל נגר. הפקה מוסיקלית: גיל נגר (מזרחי)
פרויקט "פיוט ישראלי" במחרוזת סליחותפרויקט "פיוט ישראלי" במחרוזת סליחותיאיר טוקר
פרויקט 'פיוט ישראלי' בניהול האמנותי של מיכאל פרץ וליאור אלמליח במחרוזת סליחות מלהיבה בהשתתפות: ליאור אלמליח, מיכאל פרץ ואוריאל שי והפייטן ירון פרץ. עיבוד: ציקי זנתי (מזרחי)
אבי חן בסינגל קליפ חדש "יחד נשמח"אבי חן בסינגל קליפ חדש "יחד נשמח"יאיר טוקר
הזמר אבי חן בסינגל קליפ חדש מתוך אלבום הבכורה שלו שבדרך, על המילים הופקדה ארלט ספדיה והלחן עממי, כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית שמוליק אהרון (מזרחי, מוזיקה)
יעקב קובי אלקובי שר: שיר התשובה לרבי דוד בוזגלויעקב קובי אלקובי שר: שיר התשובה לרבי דוד בוזגלויאיר טוקר2
הזמר והיוצר יעקב קובי אלקובי בלחן וחדש וביצוע לשיר התשובה של רבי דוד בוזגלו שנכתב על ידו בשפה הערבית מרוקאית, ומחביא בתוכו את פרי התבוננותו בעולם התשובה. עיבוד ונגינה: קובי אלקובי (מזרחי)
מיקי בן עטר בסינגל חדש: ברוך הבא לעולםמיקי בן עטר בסינגל חדש: ברוך הבא לעולםיאיר טוקר5
הזמר והיוצר מיקי בן עטר בסינגל חדש "ברוך הבא לעולם". מילים: חגי אוזן, מיקי בן עטר, רותם אורי. לחן: חגי אוזן, מיקי בן עטר, דורון אלימלך, יובב אברהם. עיבוד: דורון אלימלך (מזרחי)
מוטי אוריאל בסינגל חדש: "עם סגולה"מוטי אוריאל בסינגל חדש: "עם סגולה"יאיר טוקר3
הזמר והפייטן מוטי אוריאל בסינגל חדש "עם סגולה" בביצוע ללחנו הידוע של חוסיין אל ג'סמי, בעיבוד חדש של המעבד אלי אוסדון, ובשיתוף מקהלת "ידידים העולמית" (מזרחי)
חיים אביטל במחרוזת שירי השבת האהוביםחיים אביטל במחרוזת שירי השבת האהוביםיאיר טוקר3
חיים אביטל במחרוזת שירי שבת עם מיטב להיטי שירי השבת שכולנו מכירים ואוהבים. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי מאור חיים שעשוע (מזרחי)
שמעון בר יוחאי ב'משאפ' פיוטים מלהיבשמעון בר יוחאי ב'משאפ' פיוטים מלהיביאיר טוקר7
19 ממיטב הפיוטים המוכרים והאהובים במחרוזת קצבית אחת בביצועו של הזמר והפייטן שמעון בר יוחאי. עיבוד, הפקה מוסיקלית, נגינה ותכנותים: דוד ביתן (מזרחי)
נער הפלא שמעון שטרית במחרוזת 'יגל יעקב'נער הפלא שמעון שטרית במחרוזת 'יגל יעקב'יאיר טוקר7
שמעון שיטרית נער הפלא מאשקלון תלמידו של הפייטן ישראל איבגי יוצא במחרוזת 'יגל יעקב' בהפקתו המוזיקלית של מורו. עיבוד מוזיקלי: שמעון עמר (סינגלים וקליפים)
נר"י בסינגל חדש לכבוד אביו: "שבת מתנה"נר"י בסינגל חדש לכבוד אביו: "שבת מתנה"יאיר טוקר4
הזמר והיוצר נר"י בסינגל חדש "שבת מתנה" מילים שכתב בעצמו לכבוד יום הולדתו של אביו. הלחן ערבי, על העיבוד וההפקה המוזיקלית "שיר למען השבת" (סינגלים וקליפים)
ישראל הלוי בביצוע לייב: "תפילה אשא"ישראל הלוי בביצוע לייב: "תפילה אשא"יאיר טוקר3
הזמר ישראל הלוי בשיר "תפילה אשא" - הופעה חיה בניו יורק בניצוחו של הקלידן אייל עמרם במילים שכתב החזן שלמה טהרני, קאבר לשיר 'אחיבאק' של חוסיין אל ג'סמי (מזרחי)
ישראל איבגי במחרוזת חדשה: "יפה ותמה"ישראל איבגי במחרוזת חדשה: "יפה ותמה"יאיר טוקר4
הפייטן ישראל איבגי ממשיך בדרכו המיוחדת לחדש ולהנגיש את הפיוטים הידועים והפעם מחרוזת 'יפה ותמה' עם השיר 'עץ חיים' בעיבודו של שמעון עמר (מזרחי)
הזמרים והאח שניצל שרים: "ארבעים וחמישה"הזמרים והאח שניצל שרים: "ארבעים וחמישה"יאיר טוקר24
הזמרים והפייטנים חיים אלון ובנו ילד הפלא יצחק אלון ויעקב אוחיון יחד עם הנער שמואל חיות שניצל מהאסון במירון בו נפטר למרבה הצער אחיו מתאחדים לשיר מרגש; המילים של יעקב אוחיון, הלחן טורקי (מזרחי)
עומר ביטון בסינגל בכורה: אני בחור רגישעומר ביטון בסינגל בכורה: אני בחור רגישיאיר טוקר10
הזמר עומר ביטון, מוציא את סינגל הבכורה שלו "בחור רגיש" שכתב והלחין ר' אלי לוי, כשעל העיבוד אחראי המעבד הנודע דוד ביתן (מזרחי)

מזרחי

מוזיקה מזרחית מקפיצה אותך? כאן תמצא אותה. כל הלהיטים החמים ביותר של המוזיקה המזרחית יהודית, בכיכר השבת. סינגלים, קליפים שירים חדשים ותגליות. האזנה נעימה.

כיכר facebook