מדוע הגר"ח קנייבסקי לא מגרש דיבוקים?!מדוע הגר"ח קנייבסקי לא מגרש דיבוקים?!
ל' בסיון תשפא | 10.06.21
בעוד החת"ם סופר היה מגרש דיבוקים, בימינו תופעות אלו נעלמו. פרופסור מעוז כהנא מסביר מדוע התופעה - איננה, וגם, מדוע השדים המפורסמים נעלמים ולא רואים אותם? (טור)
פרופסור מעוז כהנאהרבנים שראו שורש רוחני ב'במחלת הנפש'ישראל שפירא2
גדולי העבר ראו את מחלת הנפש כדבר ששורשו רוחני, מסביר פרופסור מעוז כהנא, "וממילא היו רבים מגדולי ישראל שראו את שליחותם לעזור לקהלם הרוחני והגשמי כאחת" (היסטוריה)
אילוסטרציהכך גירשו דיבוק שנתפס באישה בשם 'מגדל'ישראל שפירא1
בעקבות הריאיון הבלעדי עם חוקר המיסטיקה הג"ר חיים פוקס ושוק המכשפות, ישראל שפירא בשיחה מיוחדת עם פרופסור מעוז כהנא שחוקר, בין היתר, את הנושאים הללו (היסטוריה)
עין של כלב. אילוסטרציהכשעין של כלב העיפה את הגויות במקסיקוישראל שפירא5
מה חיפש הרב חיים פוקס בשוק המכשפות במקסיקו, מה הוא גילה שם והאם מיסטיקה עוזרת במאה אחוזים?! וגם, סגולת ה'עין של כלב' שעזרה להבריח את הגויות במקסיקו (היסטוריה)
קמיע לשמירה ממזיקיםהכומר הנוצרי שמוזכר בקמע תימני לשמירהישראל שפירא9
בעקבות ביקורו של חוקר המיסטיקה היהודית, הרב חיים פוקס, בשוק המכשפות במקסיקו, ישראל שפירא ישב עמו לשיחה מיוחדת ל'כיכר השבת' על קמעות, סגולות ולחשים (היסטוריה)
סגולה לחינוך ילדים • צפו ברב ובר-ארליך
בעברית ובאנגליתסגולה לחינוך ילדים • צפו ברב ובר-ארליךהרב עידו ובר-ארליך2

הרב עידו ובר-ארליך, בפינת 'הסגולה' ב'כיכר השבת' - בעברית ובאנגלית, עוסק בסגולה לחינוך הילדים בדרך הישר אך פותח בסיפור מדהים על אחים מסוכסכים • צפו בסגולה (יהדות)

הסגולה היומית: יום מסוגל לעקרות • צפו
בעברית ובאנגליתהסגולה היומית: יום מסוגל לעקרות • צפוהרב עידו ובר-ארליך

הרב עידו ובר-ארליך, בפינת 'הסגולה' ב'כיכר השבת' - בעברית ובאנגלית, עוסק היום (ראשון) בסגולה לרפואה אך פותח בסיפור מדהים על לשון הרע • צפו בסגולה (יהדות)

רון רפאלי
זווית שלא הכרתם'המוח', פרק 8: מדוע ולמה אנו חולמים • צפוכיכר השבת6

מה אנחנו חולמים, מדוע יש חלומות, איך קפה הורס את החלומות והקשר ליוסף הצדיק • המומחה לחקר המוח, רון רפאלי בעוד פרק מרתק על המוח שלנו • צפו בפרק 8 (המוח)

שוכחים את החלומות שלכם? הסיבה מדאיגה
אורח חיים בריאלא מצליחים לזכור את החלומות שלכם? זו הסיבהחיה כהן2

חוסר יכולת לזכור חלומות לא מעידה על שינה עמוקה, אלא להפך. אנחנו חולמים בממוצע 4-6 חלומות בכל לילה ואם אתם לא זוכרים מהם דבר, יתכן שהשינה שלכם לקויה (בריאות)

יובל המבולבל
"ואפילו בהסתרה" • צפועם טלית ותפילין: כוכב הילדים הגיע לאומןאיציק אוחנה7

כוכב הילדים הישראלי המפורסם, הגיע היום להתפלל בציונו של רבי נחמן מברסלב זי"ע. לאחר התפילות, התיישב הכוכב בציון עם גיטרה והחל בנגינת שירי רגש • צפו בתיעוד (ברנז'ה)

האדמו"ר רבי אברהם מסעוד יהודיוף, בחג סוכות האחרון
נכד הבבא סאלי | התפללוהאדמו"ר לא חוסן מסיבה בריאותית ונדבק בנגיף הקורונהאיציק אוחנה37

האדמו"ר רבי אברהם מסעוד יהודיוף, נכדו של הבבא סאלי, לא חוסן כלל ונדבק בנגיף הקורונה. בני משפחתו מתחננים לציבור להרבות בתפילה עבורו (חדשות חרדים)

אילוסטרציה
מאמר ראשוןהכנה לר"ה: יש "מתכון מהיר" לזכות בדין?ורד שאלתיאל2

כל עסק מגיש בסיום שנה דו"ח רווח והפסד ודו"ח מאזן, ניתוח הדוחו"ת מלמד מה גרם בעסק לרווח או להפסד, מה כדי להמשיך לעשות, ומה כדי לשנות // כללים לראש השנה (ארץ)

הראש"ל: המכה הרוחנית קשה מהבריאותית
מגפת הקורונההראש"ל: המכה הרוחנית קשה מהבריאותיתישי כהן10

הראשון לציון, הגאון רבי שלמה משה עמאר, מזהיר כי המגפה הרוחנית שנוצרה כתוצאה מהקורונה וסגירת הישיבות קשה יותר מהמגפה הבריאותית וקורא לאברכים לאמץ תלמידים (TV)

מיסטיקה

מיסטיקה וסגולות בכיכר השבת - מי אינו רוצה סגולה שתושיע אותו? סגולה לפרנסה, לילדים, נגד עין הרע או לחתונה. במדור סגולות תמצאו הכל על עולם הנסתר, קבלה וישועות

כיכר facebook
הרב חיים פוקס
הרב חיים פוקס
סגולת היום: "פרשת המן", שניים מקרא
ו' בשבט תשעד37