הקריקטורההקריקטורה והסערה; מי הזכיר את האפיפיור פטרוס?
ט' בחשוון תשפב | 15.10.21
הקריקטורה שאייר מלאכי קפש נגד השר לשירותי דת מתן כהנא, וההשוואה האפשרית לאפיפיור פטרוס עוררה תגובות רבות; האם החרדים אכן מכירים את סיפור פטרוס? (היסטוריה)
תיעודטחנת הקמח המיתולגית צנחה על המנוףמישאל לוי6
במהלך העבודות לפירוק תחנת הקמח המיתולוגית בשכונת גבעת שאול בירושלים, חלקי בטון מתחנת הקמח צנחו הישר על מנוף שעבד במקום - והמנוף נפל ללא נפגעים (מעניין)
תמונת השבוע: מיטת ראש-הישיבה בהלוויהתמונת השבוע: מיטת ראש-הישיבה בהלוויהכיכר השבת3
הסיפור הגדול של השבוע הזה היה מסע הלווית הגאון רבי אברהם ארלנגר זצ"ל, ובה רגע השיא - יציאת המיטה להלוויה • 'תמונת השבוע' של צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג (מעניין)
חלק מהנאצים על ספסל הנאשמים על רק מחנה הריכוז אושביץמשפטי נירנברג; רצח הנאצים והניסיון להגלדת השואהציקי ברנדוין4
יובל וחצי אחרי שהוצאו להורג עשרת הנאצים הבכירים ביותר במשפט בנערך בגרמניה, חזרנו אל הקולות ואל הלך הרוח באותם הימים - ימי הגלדת פצעי השואה והמלחמה (מגזין)
עגורים באגמון החולהכ-11,000 עגורים עצרו באגמון החולה • צפומישאל לוי1
באגמון החולה נצפו הבוקר אלפי עגורים, שבחרו במקום כתחנת עצירה, לפני אתגר הנדידה הגדול של חציית רצועת המדבריות שמדרום לישראל; "זהו בוקר מרגש" • צפו (מעניין)
החיילים והמנהיגמופרע?! החיילים הציגו לדיקטטור כמה הם חזקים • צפומישאל לוי40
מדי כמה חודשים חיילי הצבא הצפון קוריאני, מציגים בפני המנהיג הדיקטטור, קים ג'ונג און, את עוצמת הצבא, על ידי המחשת מספר תרגילים; כך זה נראה השבוע • צפו (מעניין)
זה הרגע שלכם לעזוב את סוכן הביטוח, להפסיק לשלם לו עמלות מנופחות ולנהל את הביטוח שלכם באופן חכם, עצמאי ומשתלם בחברת AIGאומרים ✋ לסוכן הביטוח, עושים ביטוח רכב ב-AIGכיכר בשיתוף AIG
לא פלא שקשה לכם להתנתק מהרגלים אך אין לכם מושג כמה כסף אתם יכולים לחסוך בחודש, בפעולה אחת פשוטה. העולם התקדם...אין סיבה שעולם הביטוח יישאר מאחור (צרכנות)
מאיר בריאיון לכיכרזה מה שידידיה מאיר החליט להתחיל לשווקאיציק אוחנה4
איש התקשורת ידידיה מאיר פרסם מוקדם יותר פוסט היתולי - אבל רציני מאוד, שבו הוא מנסה "לשווק" לציבור להצטרף היום ללימוד המסכת החדשה בדף היומי, מסכת ר"ה (ברנז'ה)
אילוסטרציהככה תתמקחו על הריבית שהבנק מציע >>כיכר בשיתוף בנק ישראל
לפני שלוקחים - משווים! מאגר נתוני האשראי מאפשר לכם להתמקח על תנאי האשראי שתקבלו מנותני אשראי שונים כדי שבסוף תוכלו לבחור את ההצעה הטובה ביותר (צרכנות)
הקריקטורההקריקטורה נגד מתן כהנא שעוררה סערהישראל שפירא56
הקריקטוריסט החרדי מלאכי קפש פרסם קריקטורה שממנה עולה כי השר לשירותי דת מתן כהנא חלם על שרצים ונבילות; האם התכוון להשוות אותו לשליחו של אותו האיש שר"י? (ארץ)
אילוסטרציהביטוח לרכב שיחתוך לכם בהוצאה החודשיתכיכר בשיתוף AIG
ב- AIG גם לא משלמים על הביטוח בשבת וחג, וגם מקבלים תשלום על תביעות הכי מהר בישראל! • הצטרף למהפכה ותפסיק לשלם עמלות סוכן מיותרות • רכישה אונליין (ביטוח)
החילוץ בלב יםרגע לפני שהתנגשו בסלע: צפו בחילוץ בלב יםקובי רוזן3
השוטרים הבחינו כי נוסעי סירה תקולה שנסעו בחוף יפו, נקלעו למצוקה בלב ים. השוטרים הצליחו להגיע לסירה רגע לפני שהתנגשו בסלע וגררו את ספינתם לחוף • צפו (משטרה)
מאמצי כיבוי השריפהמהמסוק: תיעוד להבות הענק בפארק בגיןקובי אטינגר1
במשך יותר מיממה, יער בגין הנמצא בסמיכות לבית שמש עלה בלהבות, כאשר היו כמה מוקדים של שריפות, החשודות כהצתות מכוונות • צפו בתיעוד הלהבות מהמסוק (אקטואליה)
כיפות"שחורי הכיפה" - כיפה שחורה או סרוגה?ישראל שפירא15
הכתבה על קבוצת 'שחורי הכיפה' בני המגזר החרדי שהתחרו ב'מירוץ אלופי הנדידה' מביאה את ישראל שפירא לעסוק בשאלת השאלות - האם כיפה שחורה או סרוגה? (היסטוריה)
ניצול השואה עם ספר התורה בידוצמרמורת: הקשיש חזר למקום בו כמעט נהרג ובירך • תיעודחנני ברייטקופף9
תיעוד מרגש מוינה: אתמול הוכנס ספר תורה לבית כנסת מקומי, כאשר אחד התורמים, הוא ניצול שואה כשעברה התהלוכה ליד המקום בו הוא כמעט מת, התהלוכה עצרה, היהודי בירך כשסה"ת בידו (חרדי)
התגלית של השירותיםנחשף: תא שירותים נדיר מימי הבית הראשוןכיכר השבת5
תא שירותים נדיר מימי הבית הראשון, שהיה חלק מאחוזה מלכותית קדומה שפעלה בסוף תקופת מלכי יהודה, התגלה בטיילת ארמון הנציב בירושלים • צפו בגילוי המרהיב (מעניין)
בחזרה לאחד מאירועי השבי הזכורים במדינהבחזרה לאחד מאירועי השבי הזכורים במדינהציקי ברנדוין
אחרי שראש הממשלה נפתלי בנט חשף מבצע מיוחד לאיתור רון ארד 35 שנה אחרי היעדרותו, חזרנו אל הארכיון ומצאנו את הדיווחים בימים הראשונים שאחרי חנפילת הנווט בשבי (מענין)
חברי קבוצת 'שחורי הכיפה' במהלך צפייה בציפוריםבמקום החמישי: חובבי הציפורים החרדיםישראל שפירא3
אירוע מעניין ביותר התרחש בארצנו: 'מירוץ אלופי הנדידה' - תחרות ארצית של צפייה במיני ציפורים שונות. במקום החמישי והמכובד - קבוצת "שוחרי הכיפה", החרדים; תיעוד (היסטוריה)
תיעוד מעגלת המסתורמעגלת המסתור: 12 עגורים ראשונים הגיעומישאל לוי
התרגשות: לפנות ערב, הגיעו 12 עגורים ראשונים לאגמון החולה, בשבועות הקרובים, צפוים להגיע למקום עוד אלפי עגורים למקום • צפו בתיעוד מעגלת המסתור (מעניין, בארץ)
ממעוף הציפורמרהיב: שמחת בית השואבה ממעוף הציפורחנני ברייטקופף9
אלפי חסידי חב"ד, השתתפו בריקודים עד אור הבוקר, בשמחת בית השואבה מחוץ ל-770 בקראון הייטס, שבניו יורק ארה"ב • צפו בתיעוד המיוחד של אמן הצילום אמיתי שמעון (אקטואליה)
אוהד הנווד בריאיון חג: 9 ימי הרעב ב'קורונה'אוהד הנווד בריאיון חג: 9 ימי הרעב ב'קורונה'ציקי ברנדוין17
הוא ביקר ביותר מ-40 מדינות ו-7 יבשות, ויש לו גם שאיפה להגיע לירח; עכשיו, 'אוהד הנווד' מתארח באולפן 'כיכר' ומספר על המסע המטורף מתחילת הנדידה ועד ימי הרעב (אקטואלי)
מקום הטבח - באבי יאר80 שנים לטבח האכזרי בבאבי יאר // סקירהחנני ברייטקופף8
הרצח בבאבי יאר מעלה שאלות נוקבות; מה ידעו על הרצח ההמוני הגדול הראשון בעולם וכיצד שברה פואמה אחת, של יבטושנקו את הדממה? / זיכרון ל'שנת הרצח' | מרתק (יהודים)
מתנה לגולשי 'כיכר' - חדר בריחה בחינםמתנה לגולשי 'כיכר' - חדר בריחה בחינםכיכר השבת11
לכבוד חול המועד ועם בוא שנת השמיטה תשפ"ב, 'כיכר' בהטבה מיוחדת לגולשים עם חדר בריחה חינוכי ומיוחד דיגיטלי בנושא השמיטה. נראה אתכם מצליחים לצאת מהחדר (מיוחד)
כשמני הולנדר ביקר בנגריה; זה מה שקרהכשמני הולנדר ביקר בנגריה; זה מה שקרהאיציק אוחנה33
אמן החושים מני הולנדר התכונן לחג הסוכות - כפי שרק הוא יודע; ביקור שגרתי בנגריה שמכינה דפנות לסוכה, הפך לאירוע שהדהים את כל הצופים במקום • צפו בווידאו המטורף (מעניין)
הסוכות של העיר אלעד - בתיעוד מהרחפןהסוכות של העיר אלעד - בתיעוד מהרחפןכיכר השבת5
"הרחפן של אלעד" שיגר לסיור אווירי את רחפן הצילום כדי לבדוק כיצד בנו בני העיר אלעד את סוכותיהם לשנת תשפ"ב • בתיעוד ניתן לראות גם את שווקי ארבעת המינים • צפו (חרדי)
יאיר לפידמפתיע? לפיד לא עמד באף אחת מהבטחותיו • צפומישאל לוי9
עם הקמת ממשלת בנט-לפיד, התחייב ראש הממשלה החליפי לפיד, כי במאה ימים הראשונים של הממשלה הוא יעביר שישה חוקים החושבים לו ולמצביעיו; האם הוא עמד בזה • צפו (ארץ)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook