כביש 1: צעיר נתפס  במהירות של 173 קמ"שכביש 1: צעיר נתפס במהירות של 173 קמ"ש
י' באייר תשפב | 11.05.22
נהג בן 26 נתפס על ידי שוטרי התנועה ביהודה ושומרון במהירות חריגה של 173 קמ"ש בכביש 1 סמוך למצפה יריחו; הנהג הובא לשימוע בפני קצין משטרה, רישיונו נתפס (רכב)
גנב הרכבים נתפס כשהוא מתחבא על העץגנב הרכבים נתפס כשהוא מתחבא על העץכיכר השבת
לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו חשוד תושב שטחים בגניבת רכבים מאזור הדרום. החשוד נמלט מהשוטרים וניסה להתחבאות על עץ אך זוהה בידי השוטרים ונעצר (רכב)
זו רשימת הרחובות שסגורים כעת בירושליםזו רשימת הרחובות שסגורים כעת בירושליםכיכר השבת2
הבוקר, נסגרו לתנועת כלי רכב מספר רחובות וצמתים בעיר ירושלים לקראת מרתון ירושלים שהחל הבוקר ויימשך עד לשעות הצהריים המוקדמות בהשתתפות אלפי רצים (תחבורה)
אילוסטרציהנתפס נוהג למרות שמעולם לא הוציא רישיוןכיכר השבת1
שוטרי משטרת תנועה שעסקו בפעילות אכיפה יזומה נגד עבירות מסכנות חיים באשקלון, עצרו רכב לבדיקה שגרתית במהלכה התברר כי הנהג מעולם לא הוציא רישיון נהיגה (רכב)
בפעם התשיעית ללא רישיון נהיגה ובפסילהבפעם התשיעית ללא רישיון נהיגה ובפסילהכיכר השבת1
בפעילות משטרת ישראל נתפס תושב ירושלים בפעם התשיעית! נוהג ללא רישיון נהיגה ובתקופת פסילה. הפעם, דרס גם שוטר שניסה לעוצרו ונמלט. מעצרו הוארך (משטרה)
שדרות עוזי נרקיס נחסמו בשל דלק שנשפךשדרות עוזי נרקיס נחסמו בשל דלק שנשפךכיכר השבת3
שוטרי התנועה של מחוז ירושלים חסמו את שדרות עוזי נרקיס לדרום בעקבות דלק שנשפך על הכביש ומהווה סיכון למשתמשי הדרך. פקקי ענק ביציאה מהשכונת באזור (רכב)
נהג מבני ברק נחקר בעקבות סרטון ברשתותנהג מבני ברק נחקר בעקבות סרטון ברשתותכיכר השבת26
בעקבות סרטון שפורסם ברשתות החברתיות, המשטרה איתרה נהג בן 23 שביצע בבני ברק עבירות תנועה חמורות ומסכנות חיים. הנהג תושב ב"ב נחקר והוא זומן לשימוע על רשיונו (רכב)
נהג חדש נתפס בצפון "טס" על 141 קמ"שנהג חדש נתפס בצפון "טס" על 141 קמ"שכיכר השבת4
נהג חדש, תושב נהריה, נתפס אמש נוהג במהירות חריגה של 141 קמ"ש במקום בו המהירות המותרת הינה 80 קמ"ש; הוא זומן לשימוע ולהליך שיפוט מהיר בבית משפט לתעבורה (רכב)
נתפס נוהג על 132 קמ"ש כשהוא גם שיכורנתפס נוהג על 132 קמ"ש כשהוא גם שיכורכיכר השבת2
נהג תושב טורעאן נתפס נוהג במהירות מופרזת של 132 קמ"ש בזמן שכרות. נהג הרכב ישהה במעצר בית ובכוונת התביעה המשטרתית להגיש נגדו בקרוב כתב אישום (משטרה)
אילוסטרציהבחילוץ מתאונה התגלתה ילדה חולת קורונהכיכר השבת6
השוטרים שהוזעקו לתאונת דרכים בכביש 241 לא חשבו שיסיימו את היום בבידוד. ילדה שחולצה מהרכב ללא פגע התגלתה כחולת קורונה שהוצאה מביתה בניגוד לתקנות (רכב)
עבריין תנועה נמלט מהשוטרים שירו לעברועבריין תנועה נמלט מהשוטרים שירו לעברוחיים גולדברג4
לוחמי משטרת ישראל עצרו היום בתום מרדף, נהג שנמלט מהם בנסיעה כשהם יורים באוויר. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו • צפו בתיעוד המשוגע (משטרה, משפט)
מתחילת השנה: עלייה של 23% בגניבות רכבמתחילת השנה: עלייה של 23% בגניבות רכבשלומי מלוביצקי2
על פי הנתונים של חברת איתוראן, חלה עלייה דרמטית של 700% בגניבות רכב מחניונים. הנתונים כוללים התייחסות לשיטת הפריצה והתפלגות הגניבות ברחבי הארץ (רכב)
המשטרה תפסה רכב שבוצעו בו שיפורים והוא יוחרםהמשטרה תפסה רכב שבוצעו בו שיפורים והוא יוחרםכיכר השבת
במסגרת המאבק ברכבים משופרים שמשמשים לתחרויות ספורט בלתי חוקיות או לנהיגה פרועה, תפסה המשטרה סמוך לשפרעם רכב משופר עם עשרות שינויים והוא הוחרם (רכב)
טס על 228 קמ"ש וירצה 45 יום מאסר בכלאטס על 228 קמ"ש וירצה 45 יום מאסר בכלאכיכר השבת1
בית המשפט הצבאי הטיל עונש מאסר בפועל לנאשם שנתפס על ידי שוטרי התנועה כשהוא נוהג במהירות גבוה באופן חריג של 228 קמ"ש בכביש 1 סמוך למצפה יריחו (משטרה ומשפט)
נהג נתפס "טס" במהירות של 228 קמ"שנהג נתפס "טס" במהירות של 228 קמ"שכיכר השבת7
נהג נתפס על ידי שוטרי התנועה ביהודה ושומרון במהירות אדירה של 228 קמ"ש בכביש 1 סמוך למצפה יריחו. הנהג נעצר לחקירה, רשיונו נפסל ורכבו נתפס לחילוט (משטרה)
נהג שלא הוציא רישיון נתפס על 158 קמ"שנהג שלא הוציא רישיון נתפס על 158 קמ"שכיכר השבת3
שוטרי אגף התנועה תפסו באזור הדרום סמוך לבאר שבע, נהג רכב שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה נוהג במהירות מופרזת של 158 קמ"ש. הנהג נשלח למאסר בית עד למשפטו (רכב)
נהג נתפס שועט במהירות של 186 קמ"שנהג נתפס שועט במהירות של 186 קמ"שכיכר השבת
נהג רכב נתפס על ידי שוטרי התנועה ביהודה ושומרון במהירות חריגה של 186 קמ"ש בכביש 1. רישיונו של הנהג פלסטיני תושב דורא נתפס והוא זומן לשימוע במשטרה (רכב)
אילוסטרציהפיילוט: מצלמות התנועה שסופרות נוסעיםכיכר השבת1
בנתיבי איילון נערך פיילוט לבדיקת מצלמות משוכללות שיכולות לתעד את מספר הנוסעים ברכב גם במהירות 200 קמ"ש ולזהות נוסעים אמיתיים מול בובות שאנשים מציבים (משטרה)
רוכב אופנוע השתולל על הכביש ונעצר  • צפורוכב אופנוע השתולל על הכביש ונעצר • צפוכיכר השבת7
משטרת ישראל ביצעה מעצרו של רוכב דו גלגלי בחשד לסיכון חיי אדם בנתיב תעבורה והכשלת שוטר המרדף אחר הרוכב תועד דרך מצלמת הקסדה של שוטרי התנועה (רכב, משטרה)
בעקבות השלגים: אלו כל הכבישים שנחסמובעקבות השלגים: אלו כל הכבישים שנחסמוכיכר השבת
המשטרה עדכנה את חסימות הכבישים בעקבות מזג האוויר הסוער והמושלג. כביש מספר 1 וכביש המנהרות נחסם לתנועה לשני הכיוונים בשל חשש לסיכון המשתמשים (רכב)
מתוך הסרטון17 משאיות הורדו מהכביש • צפו באכיפהכיכר השבת3
בפעילות יזומה של מספר גורמים, נערכה היום אכיפה משולבת ביישובים הבדואים הסמוכים לערד. בין היתר הורדו מהכביש משאיות, מוסך שלא ברישיון נסגר וכן חולקו קנסות • צפו (רכב)
התקין בפורשה משבש לייזר ועוכב לחקירההתקין בפורשה משבש לייזר ועוכב לחקירהדניאל הרץ9
תושב תל אביב נתפס ע"י שוטרי אגף התנועה לאחר שהתקין ברכב הפורשה שלו, אמצעי לשיבוש מכשיר לאכיפת מהירות. הנהג נלקח לחקירה והמתקן פורק מהרכב היוקרתי (משטרה)
נהג נתפס "טס" בנתיבי איילון על 213 קמ"שנהג נתפס "טס" בנתיבי איילון על 213 קמ"שדניאל הרץ1
שוטרי אגף התנועה עצרו נהג תושב חולון כשהוא שועט באאודי שלו במהירות 213 קמ"ש על נתיבי איילון, רישיון הנהיגה שלו נפסל ל-30 ימים ורכבו הועבר להליך חילוט (רכב)
נהג נתפס "טס" במהירות של 204 קמ"שנהג נתפס "טס" במהירות של 204 קמ"שדניאל הרץ22
נהג בן 36 נתפס הלילה ע"י שוטרי אגף התנועה בכביש ירושלים ת"א במהירות חריגה של 204 קמ"ש. רישיון הנהיגה שלו נפסל לאלתר למשך 30 יום והוא עוכב לחקירה (משטרה)
בצל הקורונה: זינוק בעבירות נהיגה במהירותבצל הקורונה: זינוק בעבירות נהיגה במהירותדניאל הרץ15
עלייה בעבירות המהירות בנהיגה בתקופת הקורונה, עם נהגים שהתפתו אחר הכביש ריק. רבע מתאונות רכב דו-גלגלי נגרמו בשל המהירות. באגף התנועה מבטיחים לשים דגש (אקטואלי)
חלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פליליחלק מעבירות תנועה לא יטופלו בהליך פלילידניאל הרץ1
צוות בין-משרדי שהוקם על ידי השרה איילת שקד ממליץ לממשלה כי חלק מעבירות התעבורה דוגמת נסיעה במהירות יטופלו במישור המינהלי בלבד במקום בהליך הפלילי (משטרה)

עוד כתבות

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook