נחום לייפער בסינגל חדש: "מאמע רחל"נחום לייפער בסינגל חדש: "מאמע רחל"
ט' בחשוון תשפב | 15.10.21
לקראת הילולת רחל אמנו שתצוין במוצ"ש, הזמר נחום לייפער בסינגל חדש אותו הוא מקדיש לאברכים העמלים על התורה בכולל שבקבר רחל אמנו. לחן: יואל בנימין וויס. עיבוד: עדי נתנאלי (סינגלים)
צפו: עילוי הגיטרה בביצוע מרגש לקלאסיקהצפו: עילוי הגיטרה בביצוע מרגש לקלאסיקהכיכר השבת5
בחור הישיבה המוכשר, ארי אטינגר, בביצוע אקוסטי מרהיב כהרגלו לקאלסיקה של אייבי רוטנברג "נשמל'ה" שביצע במקור מרדכי בן דוד (סינגלים וקליפים)
'אקורדים בכיכר': בואו לנגן "אין עוד מלבדו"'אקורדים בכיכר': בואו לנגן "אין עוד מלבדו"כיכר השבת
המוזיקאי דניאל ישי בפינה חדשה ב'כיכר השבת': מידי שבוע תקבלו אקורדים של אחד השירים המצליחים כדי שתוכלו לנגן אותם בבית והפעם "אין עוד מלבדו" של מרדכי שפירא (מגזין)
לקראת היארצייט: אלי דייטש במחרוזת קרליבךלקראת היארצייט: אלי דייטש במחרוזת קרליבךיאיר טוקר
הזמר והיוצר אלי דייטש במחרוזת שירי קרליבך לקראת היארצייט ה-27 שיחול בטז' חשוון. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד ערן קליין (סינגלים וקליפים)
אחיה אשר כהן אלורו מבצע: נייט נייט ניקאוואחיה אשר כהן אלורו מבצע: נייט נייט ניקאוויאיר טוקר
הפסנתרן המוערך אחיה אשר כהן אלורו מבצע ניגון חב"ד נוטף מתוך סדרת הביצועים הווירטואוזית שלו "חב"ד על הפסנתר" והפעם הניגון החב"די הידוע "נייט נייט ניקאוו" (סינגלים)
משה קליין מארח את נמואל הרוש: שיר פשוטמשה קליין מארח את נמואל הרוש: שיר פשוטיאיר טוקר9
הזמר משה קליין מארח את הזמר נמואל הרוש לביצוע מרהיב ללהיט הענק שלו "שיר פשוט" מתוך מופע השקת האלבום החדש "ניצוץ יהודי". לחן ומילים: אלחנן אלחדד. עיבוד במופע: בני לאופר (סינגלים)
"היום השמיני" באלבום חדש: "מזל""היום השמיני" באלבום חדש: "מזל"יאיר טוקר7
להקת "היום השמיני" של צמד האחים מרקוס באלבום תשיעי - "Lucky". הלחנים משותפים לשניים, המילים של האח שמואל ואילו ההפקה והעיבודים של האח בנצי. האזינו ל"בזה השער" מתוך האלבום (סינגלים)
אסף שלום ליבוביץ' בסינגל חדש: רמזים של השגחהאסף שלום ליבוביץ' בסינגל חדש: רמזים של השגחהיאיר טוקר2
הזמר והיוצר אסף שלום ליבוביץ' בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו - "רמזים של השגחה". ליבוביץ' מוזיקאי בוגר בית הספר רימון אחראי גם לעיבוד ולהפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
פרחי ירושלים בסינגל 'אינדיאני' חדש: "שער רוחני"פרחי ירושלים בסינגל 'אינדיאני' חדש: "שער רוחני"יאיר טוקר3
מקהלת הילדים פרחי ירושלים בסינגל חדש, תרגום של איש העסקים אליהו משיח לשיר תפילה אינדיאני אותו שמע בעת שהותו באמריקה הדרומית. עיבוד: עופר המרמן (סינגלים)
הרב רונן חזיזה מחדש את שירו: לראות אותךהרב רונן חזיזה מחדש את שירו: לראות אותךיאיר טוקר10
הרב רונן חזיזה מחדש את שירו "לראות אותך", לחן שלו למילים של הראב"ד. על העיבוד המוזיקלי המחודש אחראי המעבד אודי דמארי (סינגלים וקליפים)
ישראל פרטוש בסינגל חדש: "לקל ברוך"ישראל פרטוש בסינגל חדש: "לקל ברוך"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר ישראל פרטוש בסינגל חדש בלחנו - "לקל ברוך". ההפקה המוסיקלית והעיבודים של שמואל אטלן (סינגלים וקליפים)
תומר טרבלסי מחדש: "להיות יהודי"תומר טרבלסי מחדש: "להיות יהודי"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר תומר טרבלסי מחדש שיר ישראלי ישן על פרשת השבוע. המילים של יורם טהרלב, הלחן של משה וילנסקי, עיבוד והפקה מוזיקלית: נדב ביטון (סינגלים וקליפים)
ערן ברבר בסינגל חדש לכבוד משה רבינוערן ברבר בסינגל חדש לכבוד משה רבינויאיר טוקר
הזמר והיוצר ערן ברבר בסינגל חדש אותו הלחין וכתב בשילוב קטעים מתפילת עמידה של שבת בבוקר על דמותו של משה רבינו. עיבוד: ערן ברבר ומושיק לנדאו. הפקה מוסיקלית: מושיק לנדאו (סינגלים)
ברי סחרוף בסינגל מתוך פרויקט צמאה: קל אדוןברי סחרוף בסינגל מתוך פרויקט צמאה: קל אדוןיאיר טוקר5
הזמר הישראלי המצליח, ברי סחרוף, בביצוע חדש מתוך האלבום השישי בפרויקט 'צמאה' לקראת המופעים הגדולים ביט' כסליו. הלחן במקורו הוא ניגון ריקוד, שחיברו חסידי חב"ד בניקולייב. הפקה מוזיקלית ותיכנותים: נאור כרמי, עיבוד: אפי שיינר ונאור כרמי (סינגלים)
דוד ולדר בסינגל חדש: "אדון עולם"דוד ולדר בסינגל חדש: "אדון עולם"יאיר טוקר4
הזמר והיוצר דוד ולדר בסינגל חדש - "אדון עולם" אותו הלחין יחד עם לירן בורג. ולדר אחראי גם להפקה המזויקלית ולעיבודים (סינגלים וקליפים)
פרויקט 'געגועים': "ניגון לשבת וליום טוב"פרויקט 'געגועים': "ניגון לשבת וליום טוב"יאיר טוקר
פרוייקט 'געגועים' ניגוני חב"ד בביצועו של הרב מנחם מנדל עמאר, מגיש ניגון לשבת ויום טוב שחיבורו מיוחס לר' אהרן חריטונוב, על העיבוד אחראי עובד מוניס (סינגלים וקליפים)
ענאל ואהרן בסינגל ראפ חדש: "קרוב אליך"ענאל ואהרן בסינגל ראפ חדש: "קרוב אליך"יאיר טוקר30
צמד הראפרים ענאל ואהרן בסינגל חדש "קרוב אליך" אותו כתב והלחין ענאל יחד בן מאיר. על ההפקה המוזיקלית אחראי אור מויאל (סינגלים וקליפים)
אמיר אליהו בסינגל חדש לזכרו של מרן זצ"לאמיר אליהו בסינגל חדש לזכרו של מרן זצ"ליאיר טוקר5
היום יום השנה השמיני לפטירתו של מרן רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל, מוציא לאור הזמר אמיר אליהו, שיר מיוחד ומרגש לזכרו – "אליך מרן" בשילוב ערבית. את המילים כתב כפיר פרטוש ללחן ערבי ואילו העיבוד של עובדיה חפצדי (סינגלים)
אברהם פריד וישי לפידות בביצוע לייב ללהיטאברהם פריד וישי לפידות בביצוע לייב ללהיטיאיר טוקר12
kקראת האירוע השנתי ה TENATHON של ארגון 'תן יד' , שיתקיים בניו יורק, ביצוע לייב מהשנה שעברה לשיר 'עלה קטן' בדואט עם מלחין השיר, ישי לפידות. עיבוד: יובל סטופל (סינגלים)
שלמה כ"ץ בסינגל חדש ומקפיץ: "אש תמיד"שלמה כ"ץ בסינגל חדש ומקפיץ: "אש תמיד"יאיר טוקר1
שלמה כ"ץ בסינגל חדש לכבוד קהילת 'אש קודש' מתוך פרויקט "תודה לך השם", הלחן כרגיל של האחים בלומשטיין ואילו העיבוד של הפסנתרן מנדי פורטנוי (סינגלים וקליפים)
יעקב מנשה בסינגל חדש לזכר מרן: לאורך נלךיעקב מנשה בסינגל חדש לזכר מרן: לאורך נלךיאיר טוקר2
המלחין והיוצר יעקב מנשה בסינגל חדש שכתב והלחין לזכרו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל. עיבוד והפקה מוזיקלית: ישראל בצרי ויעקב מנשה (סינגלים וקליפים)
אהרן כהן בסינגל חדש: "עשר הספירות"אהרן כהן בסינגל חדש: "עשר הספירות"יאיר טוקר5
הזמר והיוצר אהרון כהן, בוגר הקול הבא, בסינגל שני מתוך אלבום שני שבדרך המדבר על הנשמה וההשפעה על העולם הבא. המילים של נעמי כהן, לחן ועיבוד: אהרון כהן, הפקה מוזיקלית: גבי אלון ויוסי סידי (סינגלים)
שרולי מארח את אליש וגריימן:  "בוא נאהב"שרולי מארח את אליש וגריימן: "בוא נאהב"יאיר טוקר219
היוצר והמעבד שרולי ברונכר פותח את הסתיו עם סינגלי קליפ פופ מתקתק וצבעוני. בשיר שכתב ועיבד שרולי מתארחים הזמר החדש 'אליש' והראפר 'גריימן' (סינגלים וקליפים)
ניר קפטן בסינגל חדש: "זיכרון ילדות"ניר קפטן בסינגל חדש: "זיכרון ילדות"יאיר טוקר3
הזמר והיוצר ניר קפטן בסינגל חדש "זיכרון ילדות" שכתבה אמילי גזית. הלחן של ניר קפטן עצמו ואילו על העיבוד וההפקה המוסיקלית אחראי ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
שלומי ברנשטיין במחרוזת "ערב שבת ביט"שלומי ברנשטיין במחרוזת "ערב שבת ביט"יאיר טוקר2
הזמר והיוצר שלומי ברנשטיין במחרוזת שירי שבת מחצרות החסידים. עיבודים והפקה מוזיקלית: שלומי ברנשטיין (סינגלים וקליפים)
שמואל דוד לנדא בסינגל חדש: "לה לה"שמואל דוד לנדא בסינגל חדש: "לה לה"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר שמואל דוד לנדא בסינגל חדש באידיש "לה לה" אותו כתב והלחין בעצמו. עיבוד והפקה מוזיקלית WYTE סטודיו (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע50