כל האמת על עולם התעסוקה החרדי
כ' באלול תשעד | 15.09.14
יערית אלבז על הנתונים המעודדים של משרד הכלכלה
נערכים לקליטת החרדים בעבודהנערכים לקליטת החרדים בעבודהמישאל לוי1
שר הכלכלה, נפתלי בנט, כינס את צוות הייעוץ שהקים, ובו 80 נציגים ממשרדי הממשלה, המגזר העסקי ונציגים מהציבור החרדי, להיערכות לקליטת החרדים בעבודה (בארץ)
יוסף ויצמן, סורב שוב פעם בראיון עבודהחרדי סורב בראיון; "לא רוצים חרדים"צביקה גרוניך31
אם השם יוסף ויצמן קצת מוכר לכם, זה כנראה מהפעם הקודמת בה הוא סורב בראיון עבודה בשל חרדיותו. הפעם, הוא קורא לחברי הכנסת לעשות לזה סוף: "אני כל כך מפחיד?" (חרדים)
חילוני יוזם: משרות הייטק לחרדיםחילוני יוזם: משרות הייטק לחרדיםצביקה גרוניך3
איש העסקים החילוני גיא קצוביץ', חובר ליזם החברתי אביגדור רבינוביץ, ומקים מיזם חדשני להשמת חרדים בתעשיית ההייטק, שייתן מענה לאלו המנסים להשתלב בתעשייה (הייטק,בכיכר)
סיפורו של טוקבק: העובדים החרדיםסיפורו של טוקבק: העובדים החרדיםצביקה גרוניך4
שני טוקבקים לכתבה שעסקה באפליית חרדים בתעסוקה, חשפה את היתרון שיש לחרדים העובדים על פני עמיתיהם החילונים. "המודעות של עובד חרדי למשמעת גבוהה" (חרדים)
עו"ד רוני פאלוךעו"ד: לא התקבלתי בגלל היותי חרדיצביקה גרוניך17
עורך הדין החרדי רוני פאלוך, חשף לאחרונה כי לא התקבל בעבר לעבודה במשרד עורכי דין בת"א, זאת עקב חזותו החרדית. "כולם רוצים שחרדי יעבוד אבל לא אצלי אלא אצלך" (חרדים)
לא התקבל לעבודה עקב היותו חרדילא התקבל לעבודה עקב היותו חרדייוני גבאי6
יעקב טייכמן, חרדי כבן 32, טוען כי לא התקבל לעבודה בפנימיה ירושלמית בעקבות השתייכותו למגזר החרדי. בפנימיה הגיבו ואמרו כי אף אדם לא נדחה במוסד בשל השתייכותו (חרדים, ארץ)
רגע חתימת ההסכם (צילום: כיכר השבת)בקרוב ברכסים: מקומות עבודה חדשיםאברהם הלוי3
שיתוף פעולה כלכלי יביא בקרוב לתושבי רכסים עשרות מקומות עבודה. יו"ר המועצה, דן כהן: "התעסוקה תהיה על פי רוח התורה" (חרדים)

עוד כתבות

עבודות לחרדים

עבודות לחרדים, משרות ותעסוקה לחרדים באתר כיכר השבת - כאן תמצאו את כל המידע על עבודות משרות ותעסוקה לחרדים. מגוון תכנים שיעסקו במשרות עבודות ותעסוקה המותאמת במיוחד למגזר החרדי והדתי בישראל.

כיכר facebook