הירידה בלחץ מורגשתנסגרה מחלקת הקורונה ב'אסותא' אשדוד
ח' בחשוון תשפב | 14.10.21
לאור מספר החולים ההולך וקטן, בביה"ח אסותא באשדוד החליטו לסגור את מחלקת הקורונה, לאחר שנשארו רק שמונה חולים: "בשורה מעודדת שתעזור לנו לחזור לשגרה" (בריאות)
בוטלה חובת הבידוד להורה מחוסן או מחליםבוטלה חובת הבידוד להורה מחוסן או מחליםכיכר השבת
בשורה משמחת להורים העובדים: משרד הבריאות הודיע כי בוטלה חובת בידוד להורה/מטפל מחוסן או מחלים המטפל בקטין מתחת לגיל 12 או חסר ישע חולה (עדכוני קורונה)
1,793 מאומתים חדשים: 1.70 אחוזים בלבד1,793 מאומתים חדשים: 1.70 אחוזים בלבדכיכר השבת
1,793 מאומתים חדשים נמצאו אתמול מתוך 105,658 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 1.70% מאומתים, המשך מגמת הירידה בתחלואה. גם מספר החולים הקשים בירידה (קורונה)
יוקם מטה חדש למאבק בכניסת הווראינטיםיוקם מטה חדש למאבק בכניסת הווראינטיםכיכר השבת
בניסיןו לעצור את הגל הבא של התחלואה, יוקם בקרוב בהוראת בנט, גוף מטה חדש, שתפקידו יהיה לעבוד בשגרה למניעת כניסת וריאנטים עוקפי חיסון קורונה לישראל (קורונה)
אתמול: 1,457 מאומתים, 1.88% מאומתיםאתמול: 1,457 מאומתים, 1.88% מאומתיםכיכר השבת
1,457 מאומתים חדשים אתמול, 78,787 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 1.88% מאומתים. בבתי החולים מאושפזים 447 חולים שמצבם מוגדר קשה, מתוכם 186 מונשמים (עדכון קורונה)
פרופ' זרקאפרויקטור הקורונה: ישנו חשש לוראינט חדשכיכר השבת30
פרופ' סלמן זרקא התריע הבוקר לנוכח הירידה בתחלואה על הירידה גם בהגנות והחשש להגעת וראינט חדש עם פתיחת התיירות. הציבור תומך בסנקציות על הלא מתחסנים (בארץ)
ממשיכה ירידה במספר החולים והמאומתיםממשיכה ירידה במספר החולים והמאומתיםכיכר השבת
2,064 מאומתים חדשים בלבד נמצאו אתמול מתוך 103,220 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול- 2.14% מאומתים. ב"ה נרשמת ירידה גם במספרי החולים הקשים והמונשמים (עדכוני קורונה)
האם יש קשר בין חיסון הנגיף לדלקת בלב?האם יש קשר בין חיסון הנגיף לדלקת בלב?כיכר השבת9
משרד הבריאות פרסם את סיכום הממצאים על אירועי דלקת שריר הלב עם או בלי דלקת במעטפת הלב שאירעו בסמיכות לקבלת חיסונים תוצרת "פייזר" נגד נגיף קורונה (עדכון קורונה)
בדיקת מטושהסוף לכאבי האף? אולי ניבדק על בסיס רוקדוד הכהן
אם נמאס לכם מהמטוש שנכנס לעומק האף, במתחם הבדיקות בכיכר רבין תוכלו להיבדק ע"י רוק, ולקבל תוצאות תוך 45 דקות: "אם הפיילוט יצליח, מדובר בבשורה גדולה" (בריאות)
תלמידים במסכותע"פ הפיילוט: ייתכן שיבוטל הבידוד לילדיםשאול כהנא
מתווה 'הכיתה הירוקה', שמפעיל משרד החינוך במספר רשויות מקומיות, מראה עד עכשיו הצלחה גדולה בתוכנית: רק ב-15 כיתות מתוך 129 מצאו יותר מחולה קורונה אחד (בריאות)
בקבוקון חיסוני פייזרירידה משמעותית בנוגדנים אחרי חצי שנהקובי אטינגר1
ביה"ח שיבא סיפק נתונים של 5,000 עובדי מערכת הבריאות בישראל, שמוכיחים את הצורך במנת חיסון שלישית אחרי יותר מחצי שנה: "יסייע לנו להעריך סיכויי תחלואה קשה" (בריאות)
ירידה נוספת במספרי החולים והמאומתיםירידה נוספת במספרי החולים והמאומתיםכיכר השבת2
2,502 ישראלים נמצאו אתמול מאומתים לנגיף מתוך כ-115 אלף בדיקות. שיעור החיוביים עמד על 2.32% - זהו שיעור החיוביים הנמוך ביותר מאז סוף יולי; הגל הרביעי דועך? (בארץ)
האם חיסון לשפעת תורם לנוגדני הקורונה?האם חיסון לשפעת תורם לנוגדני הקורונה?מישאל לוי1
שמועות שנפוצו טענו שהחיסון לשפעת פוגע בנוגדנים שמייצר החיסון לקורונה, אולם במחקר שנעשה התגלה כי יתכן שהוא דווקא מחזק את הנוגדנים של החיסון לקורונה (בריאות)
ירידה בחולים קשה; 115 נפטרים בשבועירידה בחולים קשה; 115 נפטרים בשבועקובי אטינגר4
מנתוני משרד הבריאות עולה כי ביממה האחרונה 2,058 בני אדם נמצאו חיוביים לנגיף, ומספר החולים קשה מוסיף לרדת ועומד על 528 חולים. 115 נפטרו בשבוע האחרון (קורונה)
נמשכת הירידה: אחוז המאומתים 2.84 בלבדנמשכת הירידה: אחוז המאומתים 2.84 בלבדכיכר השבת
משרד הבריאות מדווח כי אתמול נמצאו 2,653 מאומתים חדשים בלבד, מתוך 94,787 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 2.84% מאומתים. נמשכת הירידה גם בחולים הקשים (קורונה)
רוני גמזוגמזו: קשה לאכוף את ביטול התו הירוק בחוץכיכר השבת4
פרויקטור הקורונה לשעבר, פרופ' רוני גמזו אמר כי יהיה בעייתי לבטל את התו הירוק למסעדות שיארחו באוויר הפתוח בשל הקושי לאכוף ולמנוע כניסת לקוחות לתוך המסעדה (קורונה)
התו הירוק החדש נכנס אבל האתר שלו קרסהתו הירוק החדש נכנס אבל האתר שלו קרסכיכר השבת3
משרד הבריאות השיק את התו הירוק החדש הבוקר, אך למרבה המבוכה אתר משרד הבריאות קרס ובמשרד הודיעו כי ניתן יהיה להשתמש בתו הירוק הישן עד ליום חמישי (קורונה)
אילוסטרציהחוקרים: מתחזקת הירידה הכללית בתחלואהדוד הכהן3
חוקרי האוניברסיטה העברית ו'הדסה', העוסקים בניטור מצב תחלואת הקורונה בישראל, מפרסמים היום דו"ח עדכני, לפיו מתחזקת הירידה בתחלואה בכלל המגזרים בישראל (קורונה)
עלייה קלה באחוז מאומתים, ירידה ב"קשים"עלייה קלה באחוז מאומתים, ירידה ב"קשים"כיכר השבת7
4,313 מאומתים חדשים אתמול (חמישי) מתוך 115,148 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 3.81% מאומתים, עלייה קלה מימים קודמים, אם כי גם מספר הבדיקות עלה בהתאמה (ארץ)
אלו תופעות הלוואי של מנת החיסון השלישי כנגד הקורונהאלו תופעות הלוואי של מנת החיסון השלישי כנגד הקורונהכיכר השבת53
משרד הבריאות עוקב, מנטר ואוסף באופן שיטתי מידע על תופעות הלוואי המדווחות לאחר החיסונים, התוצאה: החיסונים הינם בטוחים ויעילים, תופעות הלוואי אם ישנן לרוב קלות וחולפות (עדכון קורונה)
ממונה הקורונה זרקאזרקא: "לא נחסן ילדים בחודשיים הקרובים"רפאל כהן1
למרות ההתמתנות היחסית בתחלואה, הפרויקטור זרקא לא אופטימי, והוא סבור שהתחלואה עוד תעלה. בנוגע לחיסון ילדים, אמר זרקא, כי ישראל תמתין לאישור ה-FDA (חדשות)
בדיקת קורונה במודיעין עיליתעדכון קורונה: ירידה במספר החולים הקשיםכיכר השבת2
3,550 מאומתים חדשים אתמול מתוך 99,051 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 3.65% מאומתים. עלייה קלה לעומת היום שקדם לו. ירידה משמעותית במספר החולים הקשים (בארץ)
החל מיום ראשון: תעודות "התו הירוק" יפוגוהחל מיום ראשון: תעודות "התו הירוק" יפוגוכיכר השבת3
החל מיום ראשון הקרוב יבוטלו תעודות התו הירוק הקיימות ויהיה צורך להנפיק תעודה חדשה על פי הנהלים שעודכנו. בדקו האם גם אתם זכאים לתו הירוק החדש (עדכוני קורונה)
חובת הצגת תו ירוקארבעה ימים ל'תו הירוק' - מה שצריך לדעתציקי ברנדוין17
מיום ראשון תוקפו של הדרכון הירוק יפוג למי שלא התחסן במנת חיסון שלישית או התחסן במנה שניה תוך חצי שנה. 'כיכר' עושה סדר בפרטים; מי זכאי ומתי יפוג התוקף שוב (ארץ)
נמשכת מגמת הירידה באחוזי המאומתיםנמשכת מגמת הירידה באחוזי המאומתיםכיכר השבת1
משרד הבריאות דיווח כי על פי הנתונים, 2,386 מאומתים חדשים נמצאו אתמול, מתוך 70,817 נבדקים לגילוי הנגיף אתמול, 3.42% בלבד מהנבדקים, המשך מגמת הירידה (ארץ)
222 מונשמים; מעל 3,000 נדבקים מאתמול222 מונשמים; מעל 3,000 נדבקים מאתמולקובי אטינגר
מנתוני משרד הבריאות עולה כי ביממה האחרונה נדבקו בנגיף הקורונה 3,208 חולים חדשים. בבתי החולים מאושפזים 671 חולים במצב קשה, מתוכם 222 בני אדם מונשמים (קורונה)

קורונה - כל המידע בכיכר השבת

קורונה - כל המידע והעדכונים על התפשטות הנגיף בישראל ובעולם, ההתמודדות, המניעה ודרכי הטיפול

כיכר facebook
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
בתיה שגב
למה? מי ששומר על ההנחיות נדבק / דעה
י"א בתשרי תשפא33
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ח"כ בצלאל סמוטריץ'
"לסגור בתי הכנסת" / ח"כ בצלאל סמוטריץ'
ה' בתשרי תשפא21