זירת אחת התאונותשני הרוגים תוך מספר שעות בכבישי הארץ
ח' בחשוון תשפב | 14.10.21
רוכב אופנוע כבן 40 ונהג רכב פרטי כבן 60 נהרגו בשתי תאונות דרכים משעות הבוקר המוקדמות • לפי הרלב"ד, מתחילת השנה נהרגו 290 בני אדם בכבישי ישראל (תחבורה)
סוכנות טסלה בשנגחאיתוך עשור כל הרכבים החדשים יהיו חשמלייםמישאל לוי2
בדיון שנערך בוועדה בכנסת בעניין משק הגז והאנרגיה בישראל, אמר מנכ"ל משרד האנרגיה: "אנחנו מניחים כי משנת 2030, כל הרכבים שייובאו ארצה, ינועו על חשמל" (תחבורה)
ראשי חברת התחבורה הציבורית החדשה "תנופה" עם הגב' עליזה בלוך"תנופה" השלימה את ההיערכות להשקת קו בית שמש ירושליםכיכר בשיתוף תנופה1
כשבוע להפעלת קווי התחבורה הציבורית על ידי חברת "תנופה", הושלמו ההכנות לכניסת המפעיל החדש שצפוי להזניק את רמת השירות לנוסעי התחבורה הציבורית בבית שמש, באמצעות צי אוטובוסים חדיש ומרווח (חדשות תחבורה)
כביש 6. אילוסטרציהצעיר נפל מרכב במהלך נסיעה - ונפצע קשהקובי רוזן11
בשעת בוקר בכביש 6 לכיוון צפון, נפל מרכב נוסע צעיר בגיל 19 ונפצע באורח קשה בראשו. הוא איבד את ההכרה והובהל לבית החולים, אחרי הנשמה, כשמצבו לא יציב (חדשות, בארץ)
כל הטיפים המנצחים להצליח ב'טסט ראשון'כל הטיפים המנצחים להצליח ב'טסט ראשון'מישאל לוי8
עומדים לפני מבחן נהיגה מעשי? לחוצים מהטסט? 'כיכר' קיבץ לכם את מיטב הטיפים שיסייעו לכם להצליח במבחן הנהיגה המעשי • כך תנצחו את המערכת, ותעברו בטסט הראשון (רכב)
אילוסטרציה
משטרה ומשפטבחילוץ מתאונה התגלתה ילדה חולת קורונהכיכר השבת3

השוטרים שהוזעקו לתאונת דרכים בכביש 241 לא חשבו שיסיימו את היום בבידוד. ילדה שחולצה מהרכב ללא פגע התגלתה כחולת קורונה שהוצאה מביתה בניגוד לתקנות (רכב)

עבריין תנועה נמלט מהשוטרים שירו לעברו
תיעוד הזויעבריין תנועה נמלט מהשוטרים שירו לעברוחיים גולדברג4

לוחמי משטרת ישראל עצרו היום בתום מרדף, נהג שנמלט מהם בנסיעה כשהם יורים באוויר. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו • צפו בתיעוד המשוגע (משטרה, משפט)

אילוסטרציה
כך תחזיקו רכב בחינםאיך אברך יכול להרשות לעצמו להחזיק רכב?מישאל לוי29

אין להם כסף והם מוותרים על הרבה תענוגות, אך אברכים רבים חולמים על היום שבו הם ירכשו רכב. האם אברך יכול להחזיק רכב מבלי להוציא על כך שקל אחד בחודש? (רכב)

מדוע "טסלות" משומשות מוצעות למכירה?
השקעה משתלמתמדוע "טסלות" משומשות מוצעות למכירה?כיכר השבת1

מי שיפתח לוחות למכירת רכבים משומשים, יגלה שהם מלאים ברכבי טסלה שנסעו כמה אלפי ק"מ בלבד; מדוע לרכוש טסלה משומשת עולה יקר יותר מטסלה חדשה מהחברה? (רכב)

ונשמרתם מאד: המדריך המלא לבית בטוח
אל תפספסו ונשמרתם מאד: המדריך המלא לבית בטוחיעל קלצקין

בין אם אתם עוברים דירה ובין אם לא, חשוב שתערכו כמה בדיקות בביתכם ותוודאו שאין בו סכנות נסתרות, חלילה. אז הנה כל הדברים שיש לשים אליהם לב (עיצוב הבית)

כאן נשכח תינוק ונפטר
שבים אחורהנדחתה חובת התקנת מערכות בטיחות ילדיםרפאל כהן

שרת התחבורה מיכאלי הפכה את החלטת השרה לשעבר רגב, לאחר שעלו טענות על ההוצאה הבלתי צפויה למשפחות • רגב תקפה: "כל פעוט שימות ברכב יהיה על שם מיכאלי" (תחבורה)

אילוסטרציה
אגד עוזבת את הדרוםקווים חדשים נוספו לתפרח, אופקים, קרית גת ונתיבותכיכר השבת3

לאחר שנים של תקלות, החל מהיום, החלו מספר שינויים והוספת קווים לערים ויישובים חרדים בדרום הארץ, שיקלו על נסיעת התושבים לערי המרכז וירושלים • כל השינויים (חרדים)

עבור אגד תשפ"ב – תהא שנת פיתוח בהתחדשות
אגד בתנופת התחדשות"אגד נמצאת בפתחו של עידן התחדשות"כיכר בשיתוף אגד

כשהוא ניצב על דוכן הנואמים, אל מול כ-3,000 עובדי אגד, הכריז בערב ראש השנה יו"ר ומנכ"ל אגד אבי פרידמן: "אגד תוביל את תחום התחבורה הציבורית בישראל ובעולם" (תחבורה)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8