זוג חרדי | אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבההשידוך נראה מדהים? זה עלול להיות טראגי!
כ"א באייר תשפב | 22.05.22
אנשים מדהימים עלולים להתגלות כבעיתיים במיוחד, ותכונות 'מיוחדות' של בני זוג פוטנציאליים עלולות להתברר כתחילתה של טרגדיה • כך תמנעו מלהיכנס לבוץ הרסני ומסוכן! (שידוכים)
חופת חתונה. אילוסטרציהשלושה כללי בסיס שישדרגו אתכם בשידוכיםישראל גינצבורג
אתם יושבים לפגישות אבל מרגישים שמשהו לא זורם. אתם מדברים דיבורים אבל לא מרגישים חיבור אליהם • כך תשדרגו את פגישות השידוכים ותצליחו ליצור חיבור עמוק יותר (אנשים)
אילוסטרציה"הוא בחור מקסים אבל מכוער"; שאלת 'המראה החיצוני' בשידוכיםישראל גינצבורג44
"הוא מקסים, אבל נראה לא משהו", אמרת למורה; "יופי זה לא הכל בחיים", היא אמרה לך; האם אפשר להתרגל למראה החיצוני - אחרי החתונה? ומה העצה הכי בטוחה - לפני שסוגרים שידוך? (חרדים)
חתונה; אילוסטרציה"לבחור נכון"; האבא שסירב לעזור לבנו בשידוכיםישראל גינצבורג22
'ר' יענקב', התארס בגיל 24 וחצי; הוריו, סירבו לתת לו להיות מעורב בשידוכים של עצמו - והוא למד והפנים; כשבנו הגיע לשידוכים, הוא הודיע לו חגיגית: תסתדר לבד, אני לא אעזור לך • ואיך זה הסתיים? (מגזין כיכר)
אילוסטרציהאיזו בחורה לחפש - יותר צדיקה או יותר פתוחה?ישראל גינצבורג32
הוויכוח בין יענקי לאייזנבך ב'אוצר' על 'שידוכים', הביא את ראש הישיבה להתערב בשיחה ועל הספה המאובקת בחדרו - חשף את סיפור השידוך שלו שהותיר את השניים מהורהרים אך עם טיפ זהב ל'שידוכים' (עולם הישיבות)
פגישת שידוכים; אילוסטרציה"שידוך" הוא הימור? המשפט הפרובוקטיבי של המשגיחישראל גינצבורג31
הישבישיע'ר בן 23 שעלה לטרמפ הלילי היה להוט לשוחח, והשיחה גלשה לשידוכים - בהם הוא שוחה שנה וחצי; האם זה הימור או בחירה מושכלת? ומה חושב המשגיח המנוסה? (עולם הישיבות)
אילוסטרציה"חוויה; שינה אותי לגמרי"; הכירו את הרווקים שטוב להםישראל גינצבורג49
כאבם של הרווקים המבוגרים, נגע ברבים. אך התגובות הרבות הוכיחו כי ישנם רווקים שהתרעמו על אלה שמציגים את עולם הרווקות באור קודר, בשעה שמבחינתם - הכל טוב, ואפילו מאוד (חרדים)
אילוסטרציה"מוצאת את עצמי בחושך בוכה"; הפצע של הרווקים החרדיםישראל גינצבורג55
הכתבה על עולמם של הרווקים החרדיים מהמגזין הקודם - נגעה בפצע מדמם וכואב. היא הציפה אותנו בתגובות מגוונות, ובטרם נמשיך בעיסוק החשוב בסוגיה - בחרנו להביא בפניכם שתי תגובות נבחרות (חרדים)
אילוסטרציה"בן 30 עם עיטורי דובונים"; הכאב של הרווקים החרדיםישראל גינצבורג49
הם בודדים, חסרי שייכות ולמרות גילם המבוגר הם עדיין לא התחילו את החיים. הם נתונים לביקורת, לרחמים, למשפטים מעליבים, ומעמדם החברתי נמוך; זהו כאבם של הרווקים החרדים המתבגרים (מגזין כיכר)
כוח האמונה יוביל לחתונההפסקתי להתפלל - גם ככה הוא לא שומע!חנה דיין4
היא ניסתה את כל הסגולות, התפללה מעומק הלב – אבל אין כלום אופק. במקום להציע לה לעשות עוד מעשה טוב או לנסות שוב להיפגש חנה דיין קוראת לעצור. מדוע? (משפחה)
אילוסטרציה7 משפטים שמסוכן לומר לישיבישע'ר שמתחיל שידוכיםישראל גינצבורג49
מכירים את הישיבישע'ר שהרגע התחיל שידוכים? הוא לא מפסיק לדבר על זה ואוסף עצות מ-כ-ו-ל-ם • אם אתם באמת רוצים לעזור לו- אלו שבעת המשפטים שפשוט אסור לכם להגיד (עולם הישיבות)
חתונה"ביטלתי שידוך - וניצלתי מגירושין"; זו הנוסחה שתציל אתכם?ישראל גינצבורג24
סבלם וכאבם של הגרושים והגרושות, מעורר את השאלה: האם היה ניתן למנוע זאת מראש, לפני החתונה?! • ניסינו לקבל מענה את אלו ש"העזו" ו"ביטלו שידוך" • האם זה בהכרח הנוסחה? ואיך מזהים בעיות? • הגירושין במגזר החרדי, כתבה תשיעית בסדרה (חרדים)
"מגיע לו"; התגובה של שר התורה ל'מופת'"מגיע לו"; התגובה של שר התורה ל'מופת'כיכר השבת9
בסרטון וידאו נדיר שמתפרסם לראשונה ב'כיכר השבת' נראה מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי מאזין לשני סיפורים - ונהנה; אחד מהם - מופת בזכות ברכת הרב! • צפו (אקטואליה)
אילוסטרציה; למצולם אין קשר לנאמר בכתבהסערה אדירה! העילוי הישיבתי החל שידוכים - והתגלה כ'גוי'ישי כהן294
בחור שקדן ושטייגעניסט באחת הישיבות המוכרות - החל לשמוע שידוכים, אלא שאז חשפה בפניו אמו כי היא גויה גמורה מאוקראינה; עולמו חרב עליו באחת ובימים אלה הוא החל הליך גיור (עולם הישיבות)
נשואים? הנה 5 דברים שאסור להגיד לרווקיםנשואים? הנה 5 דברים שאסור להגיד לרווקיםתהילה אלטמן3
כשאנשים מתחתנים, הם נוטים לנדב עצות לאלו שעדיין לא זכו לעשות זאת ולא תמיד נעים לשמוע אותן. אז הנה המשפטים המובילים שעליכם להפסיק להגיד לחברים הלא נשואים שלכם (MEN)
השוויגער מתערבת? הוראת שר התורה; צפוהשוויגער מתערבת? הוראת שר התורה; צפוכיכר השבת32
בסרטון וידאו נדיר שמתפרסם לראשונה ב'כיכר השבת' נראה מרן הגר"ח קנייבסקי נשאל ג' שאלות בענייני שידוכין ונישואין • מרן הגר"ח סיפר: איזה שידוך אביו לא רצה לשמוע? (חרדים)
בלי פדיחות: כך תתנהגו בפגישה ראשונהבלי פדיחות: כך תתנהגו בפגישה ראשונהתהילה אלטמן22
דייטים ראשונים הם מביכים. אבל כשאתם רוצים להקים בית, עליכם לסמן וי על כמה כאלו. אז כדי להקל עליכם, ריכזנו את הכללים הכי חשובים שיגרמו לפגישה הראשונה שלכם להצליח (MEN)
אילוסטרציההם 'שווים' דירה - אך 'דורשים' רק דירת עראיישראל גינצבורג49
הם יכולים לקבל דירה, הם 'שווים' מאות אלפי שקלים - אבל הם בוחרים לוותר על זה ולאפשר ל'שווער' להמשיך את שגרת חייו ברוגע, כשהוא מסייע להם בדמי השכירות בלבד (חרדים)
אילוסטרציהאיך סוגרים שידוך?! // הרב שמריהו גריינמןהרב שמריהו גריינמן5
המסמך המטלטל של הבחור המבוגר על חייו כמבוגר חרדי, שנותר לבדו בישיבה - עורר הדים רבים בעולם הישיבות והפך לשיחת היום; הנה טור התגובה של "ראש כולל לבחורים" (טור)
הגרא"ד אוירבך זצ"לכשהגרש"ז אוירבך התקשה לחתן את בנוכיכר השבת12
פטירתו של הגאון רבי אברהם דב אוירבך זצ"ל, אב"ד טבריה, סיפורים ועובדות על הנהגתו, אך דווקא סיפור, מימי בחרותו - עת השתדך והקים את ביתו בישראל, מעורר חיזוק רב (חדשות)
אילוסטרציהיהודים מהעולם ישתתפו היום יחד במעמד תפילת ט"ו באב לזיווגים בעמוקהכיכר בשיתוף יד לאחים
בהוראת שר התורה מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א יערוך יד לאחים אירוע תפילה על מעוכבי השידוך, כחצי מיליון יהודים יצפו בו מכל העולם ויקראו יחד את פרקי התהילים (שידוכים)
לא מצליחה להחליט איזה שידוך מתאים לך? זו הסיבהלא מצליחה להחליט איזה שידוך מתאים לך? זו הסיבהאלישבע מזרחי10
הכתבה הזו מיועדת גם לכל מי שלא בטוחה איזה מקצוע היא רוצה ללמוד, לזו שלא יודעת אם היא רוצה לאכול או לישון וזו שעבורה קניה בסופר זה מסע התלבטויות מעיק (אימון אישי)
הרבי מסאטמר (מהרי"י) עם חברי הוועדבשנה: שדכני סאטמר קיבלו 160 אלף דולרשימי שפר1
במעונו של האדמו"ר מסאטמר (מהרי"י) נערכה אסיפה לשדכני החסידות, במהלכה עודכן הרבי כי במהלך השנה האחרונה חולקו לשדכנים 160,000 דולר, בתמורה לעבודתם (חסידים)
מתפללים בציון בעמוקה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהלרגל היארצייט: זו הסגולה למציאת זיווג טובורד שאלתיאל
אם לא הצלחת להגיע לציון, לימוד דברי תורתו נחשב כ'השתטחות' על ציונו, ומומלץ לתת פרוטה לצדקה, ולהדליק נר לע"נ. מי היה ריב"ע? ומה הקשר למציאת הזיווג? (חרדים)
האדמו"ר מתולדות אהרןבשבוע אחד: כ-70 בחורים התארסו בתו"אשימי שפר36
​שמחה והתרגשות גדולה בחצר הקודש תולדות אהרן לאחר שבשבוע האחרון נסגרו בחסידות כ-70 שידוכים בשעה טובה ומוצלחת, לבחורים בני 17 ו-18 הלומדים בישיבת תו"א (בארץ)
למה לא בחרתי בחתן 'בן תורה' // חיילי קרוללמה לא בחרתי בחתן 'בן תורה' // חיילי קרולחיילי קרול86
הייתי מספיק כנה לוותר על הפנטזיה של המורה שטענה "יפה עניות לישראל כמו צעיף אדום לסוס לבן" והזכות הגדולה ביותר היא להתחתן עם בן תורה // חיילי קרול בטור על שידוכים (טור)

עוד כתבות

שידוכים

שידוכים, איך זה אצל חרדים? מדור שידוכים של כיכר השבת מביא לכם הצצה נדירה לתוך עולם סגור, דרך כתבות ותוכן עם מה שרציתם לדעת על שידוך, וקשר בן בני זוג חרדים.

כיכר facebook
בני הזוג המפורסמים
הרב נחמיה היילברון
לא כל הנוצץ זהב: נישואין? רק דרך שידוך
י"ז באלול תשעו77
אלה תולדות האדם
מנחם מן
אלה תולדות האדם
כ"א באב תשעה12
אבי בנטוב
אבי בנטוב
"ששש! אם המשודכת - פרענקית"
כ"ב באייר תשעג195