טעינת מטוס בנתב"גמשרד הבריאות מעדכן את רשימת המדינות
ז' בחשוון תשפב | 13.10.21
בצל השינויים בתחלואת הקורונה ברחבי העולם, במשרד הבריאות מעדכנים את רשימת המדינות אליהן קיימת אזהרת מסע חמורה - וגם, רשימת המדינות הבטוחות לטיסה (תיירות)
אבו דאביהאמירויות הכריזה על ישראל "מדינה ירוקה"איציק אברהם
באיחוד האמירויות מחדשים את רשימת המדינות הירוקות, וישראל נכנסה לרשימה לאחר הירידה בתחלואה. בנוסף נכנסו לרשימה המדינות: ספרד, ארצות הברית, רוסיה וצרפת (תיירות)
נתב"גמי יכנס - שבועיים לפתיחת ישראל לתייריםאיציק אברהם
בעוד כשבועיים ישראל תפתח את שעריה לתיירים מחוסנים מרחבי העולם. עם זאת, בשלב הנוכחי לא תאופשר כניסתם של כל התיירים מהעולם אלא רק ממדינות נבחרות (תיירות)
מטוס חברת אייר ניו זילנד בנמל התעופה הבינלאומי של אוקלנדחברת תעופה נוספת תחייב נוסעים להתחסןאיציק אברהם
חברת התעופה 'אייר ניו זילנד' מצטרפת אל חברת קוואנטס האוסטרלית - ותחייב את נוסעיה להציג תעודת התחסנות, ולא תאפשר טיסה עם בדיקה שלילית - למעט מנועי חיסון (תיירות)
החתימה על ההסכםהסכם בין אל-על ומרוקו; בדרך לקווים ישיריםאיציק אברהם3
אחרי החתימה על "הסכם אברהם" ההיסטורי, נציגי חברת 'אל-על' חתמו על הסכם עם נציגי חברת התעופה הלאומית במרוקו לקראת 3 טיסות ישירות מנתב"ג לרבאט (תיירות)
מעניק השירות חושף: דרישות האדמו"רים
מי יותר מתפנק? • צפומעניק השירות חושף: דרישות האדמו"ריםכיכר השבת2

מנכ"ל שירותי 'עלית' - המעניק שירותי אח"מים בנתב"ג חושף: הדרישות המיוחדות של האדמו"רים, מה הם אוהבים לאכול, ומי יותר אוהב להתפנק; אדמו"ר או ראש ישיבה ליטאי • צפו (חרדי)

בעלי אולם היוקרה חושף: זו הסיבה להצלחה שלי
ראיון ראשון בחייובעלי אולם היוקרה חושף: זו הסיבה להצלחה שליכיכר השבת7

בעלי אולם היוקרה 'דימול פלטינום', שלום יוסקביץ', מתראיין לראשונה בחייו ומסביר; כך אני שורד כ"כ הרבה שנים בתחום, ומבהיר, ביום שאפסיק לצלם - אני אפרוש מהאולם • צפו (חרדים)

סיור מצולם מרהיב בנופי בקעת הירדן. תיעוד
צפו בתמונותסיור מצולם מרהיב בנופי בקעת הירדן. תיעודכיכר השבת2

אל אזור מכורה ומאגר תרצה, לוקח אותנו הצלם אוהד עומסי לסיור מצולם תוך שהוא מגיש תיעוד מרהיב מהנופים, הדיות השחורות והחסידות באזור, ועוד... (תיירות, בארץ)

צפו: סיור מצולם בחופי הים של יפו ותל אביב
תיעוד גלריהצפו: סיור מצולם בחופי הים של יפו ותל אביבכיכר השבת

ידידיה בן משה, צלם טבע ונוף, מגיש תיעוד מצולם מסיור שערך בחופי יפו ותל אביב • הגלים, והדייגים המנסים את מזלם • צפו בתמונות (תיירות, בארץ)

המלון
מרהיבהמלון הזה נבנה לאנשים אמיצים בלבדאיציק אברהם

כמעט כל מלון מוכר כשבכניסה נמצא לובי מפואר יותר או פחות, כשאורחים מדלגים בקלילות עם המזוודות אל החדר. מלון חדש בפרו מציע חוויה אחרת, אבל רק לאמיצים (תיירות)

תאילנד
"בכדי לאפשר סבסודים"מ-2022 טסים לתאילנד ישלמו 'אגרת תייר'איציק אברהם1

משרד התיירות בתאילנד הודיע כי החל משנת 2022 הטסים למדינה ישלמו אגרת תייר עבור כניסתם למדינה. במשרד התיירות המקומי טוענים כי הדבר נועד לשיפור תיירות (תיירות)

הסרט המקוצר על נחל עכברה
היסטוריה ואקטואליהטיול לבין הזמנים: נחל עכברה והמעיינותישראל שפירא1

ביקור בנַחַל עַכְּבָּרָה, בו נצעד שמונה קילומטר. המסלול מתחיל מתוך צפת ומסתיים בצומת קדרים. ובו, מעיינות, קברי צדיקים, ואם יתמזל מזלכם, תוכלו למצוא את... כלי המקדש! (תיירות)

טיול לחופש: נחל אל על והמפלים הקסומים
היסטוריה ואקטואליהטיול לחופש: נחל אל על והמפלים הקסומיםישראל שפירא

ביקור בנחל 'אֶל עָל', מסלול מוכר יחסית בזכות שני המפלים האגדיים שבו - המפל השחור בגובה שמונה מטרים, והמפל הלבן בגובה ארבע עשרה מטרים; צפו במסלול בנחל (תיירות)

אילוסטרציה
מגבלות הקורונהאילת: הושגה הסכמה להחלת מתווה אי ירוקשלומי מלוביצקי

על פי המתווה, תתבצע שליטה ובקרה בכניסות לעיר אילת - לטובת מניעת התפשטות התחלואה, זאת לצד המשך שגרת החיים בעיר אילת • המשטרה תגביר את האכיפה (חדשות)

פארק האגם
מרהיב • צפותיעוד קיצי מ"פארק האגם" בעיר הדרומיתכיכר השבת5

הצלם מוטי גרין יצא לתעד בחופשת הקיץ את פארק האגם בנתיבות, המכיל אגם אקולוגי, מתקני ספורט, נקודת תצפית, אזורי שהייה, פיקניק ומשחק, פארק לכלבים ועוד • צפו (תיירות)

תיירות

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
לוקסנברג
מיכאל לוקסנברג
טעות של העובד, לימד אותי לקח לכל החיים
ט"ו באב תשפ9
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג4
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40