נעמי קמפבל היא ידוענית בריטית בעלת שם בעולם האופנה ומחוצה לו, ממוצא אפרו-ג'מייקני. במילים אחרות, שום דבר לא רמז על הפוסט המפתיע שהיא פרסמה היום בעמוד האינסטגרם שלה, אליו נחשפו 7.3 מיליון עוקביה.

קמפבל הקדישה את הפוסט ללא אחר מאשר הרבי מליובאוויטש שבשבת ציינו 25 שנים להסתלקותו בג' תמוז תשנ"ד, וכתבה כך:

"היום הוא יום השנה ה-25 לפטירתו של הרבי, רבי מנחם שניאורסון. מנהיג מעורר השראה, מלומד ומחנך. הרבי לימד אותנו שכולנו טובים מטבענו ולכל אחד מאיתנו יש פוטנציאל לשנות את העולם לטובה, מעשה טוב אחד בכל פעם. אני אישית למדתי כל כך הרבה מחכמתו ותורתו, ואמנם מעולם לא פגשתי אותו, אך ביקרתי את מקום מנוחתו בקווינס כדי לקבל ברכה והשראה. עם כל חילוקי הדעות והמחלוקות בחברה שלנו, דברי הרבי רלוונטיים יותר מאי פעם, ואנחנו זקוקים נואשות לקחת אותם ללב וללמוד מדרכו לראות תמיד את הטוב אצל האחרים, גם אלה שאנו עלולים לא להסכים איתם. היום אני מקדישה את עצמי למשימת חייו של הרבי, ליצור יותר אור וטוב ולעשות עתיד טוב יותר לעצמנו ולכל האנושות".

נכון לעכשיו, הפוסט זכה ללמעלה מ-30 אלף לייקים ואלפי תגובות ושיתופים ברחבי הרשת.

View this post on Instagram

Today, is the 25th anniversary of the passing of #TheRebbe, Rabbi Menachem Schneerson. An inspirational leader, scholar, and teacher, the Rebbe taught that we are all inherently good and we each have the potential to change the world for the better, one good deed at a time. I have personally learned so much from his wisdom and teachings, and while I never met him, Ive visited his resting place in Queens to gain blessing and inspiration. With so much discord and division across our society, the Rebbe's words are more relevant than ever, and we so desperately need to take them to heart and learn from his example to always see the good in others, even those with whom we may disagree. Today I rededicate myself to the Rebbe's life-long mission of creating more light and goodness, and making a better future for ourselves and all of humanity.

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on