אאא

הפתעה בישראל: לקראת ביקור החגיגי של נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, בישראל בסף השבוע הבא, כלי התקשורת ברסיה מדווחים כי הוא שוקל ברצינות לגמרי להביא איתו ביחד את העצירה הישראלית, נעמה יששכר.

בשבוע הבא, אמור לנחות בישראל, נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, לרגל 'פורום השואה הבינלאומי', לאחר השיחות של ראש הממשלה איתו הוא ככל הנראה יגיע עם הפתעה בדמות נעמה יששכר.

כלי התקשורת ברוסיה מדווחים, כי למרות שבקרמלין כועסים שישראל לא הסגירה להם את ההאקר הרוסי, אך מטעמים הומינטריים, הנשיא שוקל לחון את העצירה הישראלית.

מוקדם יותר השבוע שיגר נתניהו מכתב לנעמה: "רעייתי שרה ואני כותבים לך מילים אלו מעומק לבנו, בשם העם כולו. אנו כאן בישראל, ואת ברוסיה, אבל על המרחק בינינו מגשרת קרבת הלבבות".

ראש הממשלה הוסיף: "אזרחי המדינה חושבים עליך, והם מגלים עניין עצום בכל בדל מידע על שלומך. מאז ומתמיד עמנו מתאפיין במורשת של ערבות הדדית – איננו מפקירים אף אדם לגורלו, וכך הדבר גם במקרה שלך. מדינת ישראל ואני משקיעים מאמצים בלתי-פוסקים להביא לשחרורך".

לדבריו: "אנו עומדים בקשר עם בני משפחתך, ובכל שיחה איתם אנו מדגישים את מחויבותנו להחזיר אותך הביתה בהקדם. כולנו מחזקים אותך בהתמודדות עם האתגר הקשה שנכפה עלייך, כולנו מוסרים לך את אהבתנו הגדולה, וכולנו מאוחדים בציפייה לראותך בקרוב בישראל".

נתניהו סיים והוסיף בכתב ידו: "חזקי ואמצי, מלב אל לב. עמך תמיד – עד לשחרורך, וגם לאחר מכן".