אאא

כל מי שלמד באקדמיה מכיר את המושג "קרן ידידות טורנטו" כמי שמחלקת מלגות לסטודנטים חרדים. אך מסתבר שלא עוד. התכנית 'חרדים לאקדמיה' הסתיימה, וכעת נפתחת תכנית חדשה להכשרת התעסוקה בהייטק.

קרן ידידות טורונטו חילקה לסטודנטים חרדים במהלך ה-12 שנים האחרונות מלגות בשווי כולל של עשרות מיליוני שקלים. הקרן שייכת למשפחה יהודית בטורונטו ומטרתה לקדם את נושא האקדמיה בציבור החרדי. פעילות הקרן הביאה לתוצאות מדהימות בקליטתם של עובדים רבים מהציבור החרדי בשוק העבודה.

מידי שנה חילקה הקרן מלגות של 15,000 ש"ח בממוצע לסטודנט לשנה, וב-12 השנים שבהן היא פועלת חילקה קרן ידידות טורונטו מלגות למעל 3,800 סטודנטים - בעלות כאמור, של עשרות מיליוני שקלים.

נתן קנדלר סמנכ"ל ומנהל תחום אקדמיה בקרן ידידות טורונטו מספר באולפן "כיכר הייטק" כי הקרן תפסיק מעתה את תמיכתה באקדמיה ותתמוך במקום זאת בשוק ההייטק במגזר החרדי. נתן יחשוף בפנינו את התכנית החדשה שכוללת הכשרה מעשית והשמה בהייטק.

 • • •

ב'כיכר הייטק' מתארחים מידי שבוע מומחי טכנולוגיה, יזמים סדרתיים, משקיעי הון סיכון, ומנהלי קהילות הייטק, שידברו על כל מה שחדש בעולמות הללו, וכמו תמיד - יש קשר לעולם החרדי.

את התכנית מגישים ישראל גרוס, מייסד שותף בחברת L7 Defense - חברת הייטק גלובלית שמספקת פתרון הגנה מתקיפות סייבר לממשלות, בנקים וארגונים גדולים, ואברהם רפאל - חובב טכנולוגי, יזם ומשקיע.

לפניות: [email protected]

צפו בפרק המלא