אאא

המוני אנשים בהם בני המשפחה והחברים הרבים, ליוו הערב (ראשון), את ר' אברהם וינברג, בן 24 מבני ברק, שנהרג בתאונה הקטלנית שאירעה בצהרים במחסום מכבים, בכביש 443; ההלוויה יצאה מבית ההלוויות 'שמגר' בירושלים.

"הלוויה הייתה קורעת לב ומצמררת", מספר אחד מחבריו הרבים ל'כיכר השבת', "מהרגע שראינו את המיטה של חברנו האהוב לא פסקנו מלבכות, כאשר ראינו את הקבר הפתוח - מרוב בכי התחלנו לשיר".

האסון עמוק במיוחד, בשל העובדה כי אברימי ז"ל הינו בעל טרי: אך לפני כחמישה חודשים, בי"ט אלול האחרון, הוא בא בברית הנישואין.

לפני 24 שנים וחצי נולד אברימי, להוריו הרב אפרים ומרת אסתר משכונת סנהדריה בירושלים, המשתייכים לחסידות סלאנים ולשושלת החסידות המפוארת.

כשבגר, עבד לפרנסתו בקייטרינג 'יואליס', והיה לדמות החביבה מאוד על כל מכריה, כמי ששפע שמחת חיים תמידית.

כאמור לפני פחות מחצי שנה התחתן אברימי עם בחירת לבו, בתו של הרב יצחק שמואל כהן מנתניה המשתייך לחסידות נדבורנא, קבע עמה את מקום מגוריהם בבני ברק והחל לעבוד באולמי ארמונות חן.

למרבה הטרגדיה, בעוד כשבוע צפויה אחותו של המנוח להתחתן - שמחה שתיאלץ ככל הנראה להידחות מעט מפני האבל הכבד על מות האח.

הנפטר מתברך מהגר''ח לפני חודש, לכבוד סיום הש''ס של השיעור בו השתתף (צילום: שוקי לרר)
הנפטר מתברך מהגר"ח לפני חודש, לכבוד סיום הש"ס של השיעור בו השתתף (צילום: שוקי לרר)
הגדלה

כזכור, כפי שדווח ב'כיכר השבת', האופנוע עליו רכב המנוח נפגע ישירות ממשאית, בעת שנסע בכביש 443 לכיוון ירושלים, ומותו נקבע במקום לאחר ניסיונות החייאה כושלים.

אפי פלדמן, ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק, ספד לו בשיחה ל'כיכר': "קשה מאד להתייחס לאברמי חברי היקר בלשון עבר. לא רק לי; כמעט כל מי שאני מכיר וכמעט כל בני ברקי ממוצע - חבר של האיש היקר הזה".

"אברמי היה ראש וראשון לכל דבר שבחסד בכל יום ובכל שעה באהבה אין סופית ובחיוך. אני שולח תנחומים למשפחתו ולכל חבריו, ושלא נדע עוד צער", מסיים חברו הטוב בצער עמוק.

מיכאל יעקובוביץ, מתנדב זק"א מודיעין שטיפל בזירה, תיאר: "כואב הלב; מדובר ברוכב אופנוע צעיר בן 24, שהתנגש במשאית סמוך לצומת מכבים לכיוון ירושלים".

"כשהגעתי למקום, הרוכב היה שרוע על הכביש סמוך לאופנוע המרוסק, כשהוא מחוסר הכרה, עם פגיעה רב מערכתית. פרמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק"א צוות מודיעין טיפלו בכבוד המת, בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה. נסיבות האירוע נחקרות על ידי המשטרה".