אאא

בתוכנית מבית 'כיכר השבת' - 'קורונה טיים', בהגשתו של חנני ברייטקופף, נדבר הערב (רביעי), עם נתן רובינשטיין, ששהה שלושה שבועות יחד עם בתו - כולל בליל הסדר, ועם רשם עולם הישיבות, הרב יהודה קריאף.

נתן רובינשטיין, הוא חובש ונהג אמבולנס בכיר, ומתאם קשרי קהילה ב'מכבי', זאת מלבד היותו עסקן בכיר בעיר בית שמש, שטיפל בכל מצוקת התחבורה בעיר.

בראיון הוא מספר איך בזכות הראיון הקודם שלו ב'כיכר השבת', פתחו מלון מיוחד לציבור החרדי סמוך לטלז סטון. ומספר, איך הוא וחברו הצליחו להציל את חייהם של שלושה אנשים במלון - שאם לא הם, אותם אנשים רח"ל כבר לא היו על פי דרך הטבע בין החיים.

רובינשטיין אף הוסיף וסיפר על החוויות במלון הקורונה, על האוכל ועל האווירה, ואיפה היה יותר טוב; במלונית הקורונה המיועדת לציבור החילוני או החרדי - ולמה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הרב יהודה קריאף, מכיר לפני ולפנים את עולם הישיבות. הן בהיותו רשם בכיר, הן בהיותו ממנהלי ישיבת 'המשך הזמן' והן בהיותו חבר בהנהלת 'איגוד בני הישיבות'.

הרב קריאף, יספר איך בחורי הישיבות מצליחים להחזיק מעמד בתקופה זו, בה אין עליהם שום פיקוח וכל אחד צריך משטר עצמי חזק.

עוד הוא יספר, איך הישיבות מתמודדות עם 'הרישום' - שבשנה רגילה זה הזמן החזק ביותר של הרישום. וגם הוא יוסיף בחיוך, שהשנה ראשי הישיבות יצטרכו לתת 'אימון'.