אאא

תופעת ההטרדות הקשות של גורמים מפוקפקים, המשחיתים נשמות של ילדים חרדים העונים לצלצולים מהטלפונים הציבוריים, עלתה השבוע על סדר היום כאשר 'כיכר השבת' חשף שהיא הולכת ומתרחבת; כעת נראה ששר התקשורת החדש יועז הנדל מתכוין לטפל ברצינות במפגע המסוכן.

"אף אחד כבר לא מחייג לטלפון ציבורי", הסבירו כזכור הורים דאוגים, "והיחידים העושים זאת, הם גורמים מפוקפקים מתוך הציבור החרדי, האורבים לילדים קטנים ומטרידים אותם".

אותם מטרידים, כך התברר, צופים ממרחק מה, מתוך מקום בטוח, לעבר הטלפון הציבורי, וכאשר הם מבחינים בילדים תמימים העוברים בסביבה, הם מחייגים אל הטלפון ומנסים למשוך בלשונם את הילדים המשיבים, לעברי פי פחת.

בעקבות הפרסום ב'כיכר השבת' שיגרה אתמול האגודה למען טוהר המחנה  מכתב למשרד התקשורת עם הצעות מפורטות כיצד ניתן לפתור את בעיית ההטרדות הטלפוניות הללו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הערב (חמישי), צייץ כתב 'כיכר השבת' חיים גולדברג בטוויטר תוך שהוא מתייג את השר יועז הנדל, כי "מאות תלונות נוספות הצטברו בעקבות הפרסום על הטרדות ילדים בטלפונים ציבוריים", וכתב לו: "מצפים לטיפולך בנושא".

השר הנמרץ מיהר להגיב, במילים הבאות: "תודה על הצפת הנושא החשוב. בדקתי, וביקשתי לזרז את כל ההליכים במשרד לביטול חובת הפריסה של הטלפונים הציבוריים. הלשכה שלי תעקוב אחר ההתקדמות".

 'כיכר השבת' ימשיך לעקוב באדיקות אחר הטיפול במפגע המסוכן, האורב לאלפי ילדים חרדים.

השר הנדל, הערב (צילום מסך)
השר הנדל, הערב (צילום מסך)