אאא

בין אם אתם מחפשים מוביל לדירה קטנה או צוות מובילים לדירות גדולות ומשרדים, או אולי אפילו מפעלים, אתם צריכים שירותי הובלות מקצועיים עד רמת הפרטים הכי קטנים. ב-2020 קודם כל מבצעים השוואת מחירים בין מובילים, מקבלים את הצעות המחיר מחברות ההובלה ומבצעים השוואת מחירים. במקביל, גם תמיד יהיה מומלץ לבדוק מה אתם מקבלים ואיזה שירות, עד כמה החברה מהימנה והאם ישנה אחריות על ההובלה או לא.

הובלה לא חייבת להיות תהליך מורכב ומתיש

הובלה יכולה להיות תהליך מורכב ומתיש, אבל היא לא חייבת להיות תהליך שכזה, כל עוד מסתייעים בידיים המקצועיות הנכונות. אנחנו מזמינים אתכם להכיר מספר טיפים עיקריים הקשורים לנושא הזה של הובלה של דירות, וככה תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות המקצועי ביותר ובמחירים האטרקטיביים.

קודם כל והכי חשוב, כשמדברים על הובלות של דירות, באותה הנשימה גם מדברים על נזקים פוטנציאליים. אין מה לעשות, לדאבוננו, זהו טבעו של תחום ההובלות, גם נזקים יכולים להיגרם לציוד ולרהיטים של אנשים בזמן ההובלה. לכן, תמיד יהיה מומלץ לוודא כי אתם מקבלים אחריות על ההובלה.

הובלות דירות עם אחריות על ההובלה בתקווה שלא נצטרך להפעילה

אם הנכם מתכננים לבצע הובלת דירה בקרוב. דעו כי הובלת דירות עם אחריות היא אפשרית דרך חברות הובלה מקצועיות וותיקות, פחות דרך חברות חדשות וחובבניות. בסופו של דבר, יהיה כדאי לדעת שהציוד שלכם בידיים הכי מקצועיות, אבל גם אם פשלה כזו או אחרת תיגרם, אתם תדעו שאתם מבוטחים בחברות הביטוח של חברת ההובלה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אגב, כלל זה של בדיקת אחריות תקף אפילו פעמיים כשמדובר בהובלות כבדות, הובלות עם מנוף, הובלות עם במות הרבה וכדומה. אם אתם צריכים למשל לשנע פסנתר מאוד עתיק, סביר להניח שאתם תצטרכו להשתמש בשירות של הובלת מנוף, וזאת בעקבות בעיות גישה שלבטח יצוצו ביום ההובלה. חשוב להבין, גם אם ישנה גישה, אפילו מעולה, במקרים רבים יהיה צורך בכל מקרה להשתמש בשירותי מנוף. זאת, בכדי להוביל חפצים וציוד מאוד כבד.

השוואת מחירים להובלות: השוו הצעות בין חברות הובלה

כעת, יחד עם כל מה שציינו כאן למעלה, אנחנו רוצים להכיר לכם את פורטל טופ הובלות – פורטל ההובלות הכי גדול בארץ למטרת השוואת מחירים בין מובילים מומלצים. מעבר לכך שתוכלו לבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה דרך טופ הובלות, אתם גם תוכלו לקרוא המון מידע עיוני מעניין על תחום ההובלות.

באופן הזה, תהיו הצרכנים החכמים שאתם ואף אחד לא יוכל לעשות עליכם "סיבוב". השוואת המחירים עם פורטל טופ הובלות עובד בצורה הבאה: קודם כל אתם משאירים את הפרטים שלכם אשר כוללים את עיר מגורכם ואת סוג ההובלה שאתם מחפשים. לאחר זמן קצר, אתם מקבלים עד אליכם 3 הצעות מחיר ממובילים מקצועיים וחברות הובלה, כך שיהיו בידיכם 3 הצעות מחיר שונות. כעת, תרגישו חופשי לבצע השוואת מחירים להובלות ולבחור את העסקה הטובה ביותר בעבורכם. ואולי הכי חשוב מהכול, אל תשכחו לחתום על חוזה עבודה אל מול חברת ההובלה, לעבור על ההסכם ולוודא שהכול כשר. בהצלחה ומעבר נעים שיהיה!