אאא

במלאות השבעה לפטירתו של איש החסד ר' חיים זאב הר כסף ז"ל שנהרג בחול המועד פסח, בתאונת דרכים בכביש 6, עלו היום (ראשון) בני המשפחה לקברו בבית העלמין ירקון שבפתח תקווה.

בדרך לבית העלמין התרחשה תאונת דרכים, שני בניו של חיים ז"ל המתנדבים במד"א, זינקו מהרכב והגישו עזרה ראשונה לאופנוען שנפצע בתאונה.

מעניקים סיוע רפואי בדרך לבית העלמין (מתוך אינסטגרם)
מעניקים סיוע רפואי בדרך לבית העלמין (מתוך אינסטגרם)

את השבת, העבירו בני משפחת הר כסף בביתם שבבני ברק. הם השתדלו שלא לבכות ולהיות בצער במהלך השבת הקדושה - שכן כידוע אסור להצטער בשבת, אך במוצאי השבת, כאשר הבן יצחק ערך הבדלה מרגשת, עין לא נותרה יבשה.

"בשבת אצלי בבית, היינו כל האבלים ובני הזוג", סיפרה האם רויטל הר כסף, "המשכנו קצת את הביחד, לנסות לפרק את החויה הקשה שעברנו בשבוע וחצי האחרונים".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

היא מוסיפה ומבקשת בכאב: "כל מי שרואה את הבן שלי עושה הבדלה והלב שלו דומע איתנו, שיקבל על עצמו בבקשה: לעילוי נשמת בעלי האהוב (אני עדין לא מאמינה שאני אומרת את זה) חיים זאב בן אברהם, לחייך יותר לסביבה, להאיר פנים, לשים לב למי צריך עזרה, להגיד מילה חמה ולתת הרגשה טובה!".

כפי שדווח ב'כיכר השבת', ביום חמישי האחרון, מצבה הרפואי של נעמה הר כסף בת ה-17, שנפצעה קשה בתאונת הדרכים שבה נהרג אביה - השתפר, היא הועברה ממחלקת טיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם, למחלקה רגילה, כשהיא בהכרה מלאה, זאת אחרי שהתעוררה מההרדמה הממושכת.

למרות השיפור כעת במצבה של נעמה, בני משפחתה מבקשים: המשיכו להתפלל עבור נעמה בת רויטל שרה, לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.

מעניקים סיוע רפואי בדרך לבית העלמין (מתוך אינסטגרם)