אאא

סוף האמת להתגלות ו'זופניק' נותן לאמת במה הולמת: לאחר ש'כיכר השבת' חובר עם ה'אנליטיקס' ל'סימילרווב' (לא נורא אם לא הבנתם, העיקרון הוא שעכשיו הנתונים משקפים יותר את האמת, לעומת כל החודשים האחרונים שהנתונים שהוצגו היו לא מדויקים) - הרי ש'כיכר השבת' במקום הראשון - ובפער מטורף - מבין כל האתרים החרדיים עם 6,72 מיליון צפיות - כן כן, 6,720,000 צפיות. וואו.

בממוצע, כל גולש נמצא באתר - 16 דקות ו-22 שניות. וואו וואו. במקום השני, אם תהיתם, 'בחדרי חרדים' עם 4,77 מיליון צפיות. תודה לכם גולשים יקרים, אנחנו בכלל ו'זופניק' בפרט - כאן בשבילכם!

יו"ר 'תקווה חדשה' ח"כ גדעון סער זכה השבוע לקבל את ברכת של הרבנית קולדצקי, בתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, בבר מצווה לבנו של הרב אריה לוין מרבני צפון תל אביב.

לרגל יום העצמאות נערך יום שכולו תורה בישיבה שבניהולו של הרב ישעיה רוטנברג, בחסות עיריית בני ברק עם מגידי השיעורים הרב יחזקאל כהן והרב גדליה סילמן - מבכירי עיריית בני ברק. יו"ר 'יהדות התורה' ח"כ משה גפני הפתיע את המשתתפים בשיחה השקפתית.

 (צילום: ש.מ.)
(צילום: ש.מ.)

דרמה של ממש ב'אושר עד'; באמצע הקניות, בדרך לתשלום בקופה, נצפה יוסי שווינגר, מנכ"ל המקומות הקדושים, כשהוא עוצר הכל ומתרכז במכשיר הקטן שלפניו, במה שנראה כעדכון בהול לקראת העלייה למירון או שמא בעוד בקשת אישור של אח"מ כזה או אחר. תהיה חזק רבי יוסף.

בתחרות ה"מג'יק קאס" מבית 'כיכר השבת' למציאת ילד הפלא הבא של ישראל, בהנחייתו של איש התקשורת מנחם טוקר, שתצא לדרך בקרוב ממש, כבר מלהקים את השופטים שיעשו את הקיץ הזה למעניין, מרגש ומותח יותר. עשרות ילדים כבר שלחו קטעים מרהיבים, אך בנתיים, מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר, יצא למסע חיפוש אחר שופטים מקוריים במיוחד, במהלכו הגיע אל השופט שלא מזייף לעולם...

השבוע, אירח נתנאל לייפר בתכניתו 'המבקר' את מקהלת 'ידידים' העולמית שגם נתנה ביצוע ווקאלי משלה לפתיח של התכנית. אל תפספסו...

‏חבר הכנסת אוריאל בוסו השתתף בליל שישי האחרון בטיש שערך האדמו''ר ממעז'יבוז' לרגל היארצייט לרבי ישעיל'ה מקרעסטיר זיע''א.

ואילו ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין נצפה נושא תפילה נרגשת בציון רבי שמעון בר יוחאי במירון.

את הנגיד הגוראי יעקב ביבלה ראינו מתהלך ברחבי ההר וסוגר פינות אחרונות לקראת ההילולה הגדולה.

בשער שכם השבוע, רגע לפני עוד לילה של מהומות, ראינו את צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג יחד עם איש התקשורת יאיר לוי, בדריכות לקראת הסערה.

 (צילום: יהודה עמר)
(צילום: יהודה עמר)

'זופניק' אמנם לא הוזמן לבר מצווה לבנו של המחזיק דוד בלומנשטוק, מחזיק תיק תרבות תורנית בעיריית ירושלים, אך בדרך לאירוע הוא נכנס לחנות ספרים לראות מה חדש בעולם התורני ושם נתקל בשניים, סגן ראש העיר ישראל קלרמן ואיש המספרים אברהם ובר מתפלפלים בשאלה - איזה ספר להביא לחתן בר המצווה?! ו'זופניק' שואל, ומבקש וכוסף, מה נותנים כשחגיגת בר מצווה נחגגת רק בשבת?!

הפלונטר הפוליטי: יעקב מורגנבסר יועצו ודוברו של יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני נצפה בשיחה ערה עם הגאון הרב דוד כהן ראש ישיבת חברון וחבר המועצת, רגע אחרי שהרושיבה סיים שיחה ידידותית ומלאת הערכה עם ראש העיר משה ליאון.

 (צילום: שלומי כהן)
(צילום: שלומי כהן)

אחרי שנת הקורונה בה לא התקיימו הרצאות, השבוע, פתח הסופר חיים ולדר את הקיץ בהרצאה ראשונה בבית שמש. כיבדה בנוכחותה, ראש העיר עליזה בלוך.

 (צילום: עיריית בית שמש)
(צילום: עיריית בית שמש)

באישון לילה: עשרות ניצבים חרדים על סט הצילומים לסרט הבינלאומי 'הום' אשר יעסוק בסיפורים מהעולם החרדי. כך זה נראה מאחורי הקלעים וכשהשחקן דרור קרן הצטלם עם הזמר ישי לפידות.

המפיק דודי עזריאלי שאחראי על הפקת אירועי ל"ג בעומר במירון, נצפה בתיאומים אחרונים עם רפ''ק מיכה טובול ובכירי המשטרה במעלה ההר.

'זופניק' שם ידו על תיעוד חשאי משיחת תדרוך שקיים ישראל דרעי, מנהל מחוז צפון במרכז הארצי למקומות הקדושים, עם איש 'כיכר השבת' איציק אוחנה, על ההכנות להילולת רבי שמעון בר יוחאי.

הפוליטי של 'קול ברמה' ישכר זלמנוביץ נצפה בתחילת השבוע בדרך לחופשה בקפריסין.

 (צילום: חיים נמירובסקי)
(צילום: חיים נמירובסקי)

זלמנוביץ, נצפה מדווח למהדורה המרכזית על הדרמה הפוליטית - היישר משפת הבריכה במלון הלגונה הכחולה בקפריסין.

  (צילום: בני רוזנטל)

כוכב הרשת החרדי מלך זילברשלג נצפה השבוע בצילומים לסדרה 'יס מן' שתשודר ב-'yes'.

 (צילום: משה ריינר)
(צילום: משה ריינר)

איש העסקים וכוכב הרשת שוקי סלומון, מגיש התוכנית 'שובר מסך' ב'כיכר השבת', שחזר השבוע מחופשה חלומית בחו"ל, נאלץ לעבור בדיקת קורונה כמקובל בנתב"ג, במהלכה הצליח לשעשע את הבודק והסובבים אותו.

ואילו מגיש הטלוויזיה עודד מנשה התחדש השבוע בסמארטפון 'כשר מוגן' אצל צביקה גולדמן.

המפיק שלום וגשל נצפה השבוע בדרך לדטרויט להשתטח על ציונו של האדמו"ר רבי יעקב חיים מסטולין זצ"ל. יחד איתו על הטיסה: טוביה פריינד ומנדי שור.

הזמר והיוצר נפתלי קמפה נצפה בהכנות לאלבום השלישי עם "שני הגאונים האלו שאין להם תחליף", כמו שקמפה אומר, הלוא הם - אלי קליין ואיצי ברי.

בין אולפן הקלטות לשידור ברדיו - יצא המאסטרו יואלי דיקמן לחגוג יום הולדת 28 לחברו הטוב הזמר מאיר גרין. מזל טוב.

תגידו מזל טוב גם לזמר משה קליין שהתחדש ברכב חדש מסוג ג'יפ מרצדס. וכמו ש'זופניק' אומר, "זה שיר פשוט".

משה קליין, נצפה השבוע סוגר קצוות עם איש היח"צ נתי בדש לקראת הוצאת אלבום הבכורה בקרוב.

בחמישי האחרון נפגשו על במה אחת שלושת היוצרים והזמרים יונתן רזאל, ישי לפידות ועקיבא. הסיבה: יום הולדת והכנסת ספר תורה לאחד מאנשי העסקים הידועים בארץ. על ההפקה: מיכאל כפלין. היה אש.

ואילו הזמרים מנדי ג'רופי, משה דוויק, אבישי אשל, אלירן אלבז, דוד שירו ושמעון סיבוני צילמו השבוע קליפ מיוחד לקראת הילולת רבי שמעון בר יוחאי, במערת האידרא רבא ובצפת. על ההפקה: שמעון וקנין. צילם וביים: יהודה רוזן.

  (באדיבות: שימי קרדש)

הזמר איציק אורלב ואמן החושים מני הולנדר נצפו השבוע בחופשה במלון בטבריה.

בשכונת גני הדר בפתח תקווה מצא 'זופניק' היום את המוזיקאי אריה ברונר משוחח בטלפון מחוץ למרכז המסחרי השכונתי.

השבוע, החל מיום שני, שהה יהודה גלילי בקפריסין, לשם הוזמן לשמח בחתונה; רגע לפני האירוע, 'זופניק' תפס אותו בחזרת על הטרקטורון.

אבי אילסון ושמואל יפת שהו השבוע בבולגריה, שם עצר אותם תושב מקומי שגילה לאחרונה שאמא שלו יהודיה. למה הוא עצר אותם? כי זיהה שהם יהודים, קטע. מפה לשם הצדדים החליפו מספרים והבטיחו לשמור על קשר.

בזמן שאין חתונות או אירועים בשל ימי ספירת העומר, הזמר אריק דביר תועד מלמד את אחד הנגנים איך לתקוע ב... סופרן. צפו והתעוררו...

ואילו הזמר בני לאופר עלה על מטוס עם אשתו טלי לירח דבש, רגע לפני עונת החתונות של הקיץ.

את מיכאל בן אבו מעסקני ברסלב ראינו יחד עם אבנר נתניהו בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו אצל יניב מלכה הספר של משפחת נתניהו.

הזמר והיוצר נתן גושן הגיע השבוע יחד עם אמו ורעייתו לירון לסיור בשכונת מאה שערים בירושלים, הם נצפו רוכשים ספרי קודש וסועדים אוכל יהודי במסעדה מקומית. ל'זופניק' נודע כי השניים נפגשו עם מתווך ובחנו דירה בשכונת בית וגן.

 (צילום: שיקו גרינפלד)
(צילום: שיקו גרינפלד)

שלהבת חסדיאל, מנכ"לית התאגיד העירוני לקידום חוסן קהילתי בירושלים, ועורכת הדין רבקה שוורץ, דירקטורית בחברה הכלכלית של ביתר עילית, נצפו בוועידת איגוד התאגידים העירוניים באילת.

ראש עיריית בית שמש עליזה בלוך נצפתה רוכשת עוגות במאפה נאמן בבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים.

 (צילום: אריה לייב אברמס)
(צילום: אריה לייב אברמס)

לא רק אשכנזים: ‏פקח גדולי ישראל אדיר מעטו התברך השבוע מפיו של נשיא המועצת ראש הישיבה חכם שלום כהן אחרי שזכה לאבטח אותו בעת שהגיע לאזכרתו של הרב יהודה זיאת זצ"ל, נשיא מוסדות שתילי זיתים.

במהלך הפגנה כנגד חנות סלולר בבני ברק, אדיר מעטו, נצפה מדבר בדרכי נועם עם המפגינים ומרגיע אותם.

  (צילום: חיים אובלוקוש)

מתנדבי זק"א תל אביב השוהים ברומניה לצורך הצלת קברי יהודים בעיר קלוז', הופתעו לפגוש היום את האדמו"ר מויז'ניץ, באכסניה בבית חב"ד העיר. המנכ"ל צבי חסיד מסר לאדמו"ר סקירה על פעילות הארגון.

רב הסלבס מרדכי חסידים וכתב הברנז'ה והסלבס של 'כיכר השבת', איציק אוחנה, השתתפו בקביעת מזוזה במשרדים החדשים של מערכת 'ישראל בידור' בקניון ארנה בהרצליה יחד עם הבעלים דוד ושלמה סער.

הדובר של ח"כ מיכל וולדיגר, אפרים דוד, תועד פותח את הבוקר בשטייגען של הדף היומי עם דובר הכנסת החרדי, יעקב אליאך. מה יותר מתוק מדף גמרא?

במלון יוקרתי, על שפת הים בדובאי, ראינו את בני איפרגן, יד ימינו של ‏המקובל הרב יעקב איפרגן (הרנטגן) מבלה בנעימים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ברכת רפואה שלימה לאיש היח"צ והאסטרטגיה ארי גלהר שנאלץ לעבור הליך רפואי במרכז הרפואי 'מאיר' לאחר שנחתך בידו.

וברכת מזל טוב למפיק הבכיר מיכאל כפלין שהתארס הערב בשעה טובה ומוצלחת עם פייגי גל.

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות ביותר ב'כיכר השבת' בשבוע האחרון: 

יש לכם סיפור פיקנטי על דמות מוכרת? צילמתם תמונה מעניינת של סלבס חרדים או שלוחי דרבנן מתפנפנים בחו"ל / טורפים במסעדה / בבידוד מה'קורונה' / או סתם באמצע הליך שגרתי מחיי היום יום? 
'זופניק' כאן בשבילכם, כל הזמן - לחצו כאן