אאא

תושב גוש דן, נעצר על-ידי המשטרה לאחר שמוקדם יותר היום (רביעי) הוציא ללא אישור רפואי את בנו הנולד, תינוק בן יומו, ממחלקת הפגייה בבית החולים 'איכילוב'.

האב, לקח את בנו מהמחלקה, ללא אישור ושחרור רפואי, והעביר אותו למרכז רפואי אחר, כשהוא מסיע אותו בארגז האופניים החשמליים שלו, מ'איכילוב' ל'שיבא'.

בעקבות הדיווח שהתקבל על כך שלקח את התינוק, פתחה המשטרה בחקירה, במהלכה התברר כי הניח את התינוק בארגז האופניים החשמליים, והסיע אותו לבית חולים אחר.

כעבור זמן קצר עצרה המשטרה את האב לאחר שהילד נקלט במרכז הרפואי, אליו הביא אותו האב, והוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה לבחינת הרקע והנסיבות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

בית החולים איכילוב דיווח כי "לפני כשעה, אב שמוכר עם רקע רפואי, חטף את בנו הפג מהעריסה בפגיית בית החולים בה הוא מאושפז וברח עימו חרף התנגדות הצוות אל מחוץ למחלקה. הוא הצליח לחמוק עם אופניו יחד עם התינוק אל מחוץ לבית החולים.

"בית החולים ומשטרת ישראל מיד פתחו חמ"ל חיפושים ולבסוף האב אותר בכניסה לבית החולים שיבא שם נעצר לחקירה ובנו התינוק מיד אושפז להמשך טיפול במצב יציב. בית החולים פתח בחקירת האירוע ודווח עליו לכל הגורמים הרלוונטים".

  • תמונה זו מופצת ברשתות החברתיות וניסיונותינו לאתר את בעל זכויות היוצרים לא צלחו. אם זהות הצלם ידועה לכם הודיעו לנו בדוא''ל [email protected] השימוש בתמונה נעשה בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים, התשס''ח-2007