אאא

דיסיטי – המתחם הגדול בארץ לעיצוב הבית - הוא הדבר החם והמדובר של השנה. המתחם העצום שנבנה בשנים האחרונות במעלה אדומים, פותח בימים אלה את שעריו ומציע לקהל הרחב להיחשף לרחובות המעוצבים, לחנויות החדשות בתחום עיצוב הבית, לאדריכלות המוקפדת ולחוויה של חו"ל במרחק נגיעה מירושלים. 

על מנת להנגיש את ההגעה למקום, נפתח השבוע קו אוטובוס ישיר וחינם מירושלים למתחם ובחזרה. בבוקר ייצאו הסעות ב-09:30 ו-10:30 (הלוך בלבד) ובצהריים החל מ-15:30 בכל שעה (כולל חזור) עד השעה 21:30 מבנייני האומה וב-22:30  מהדי-סיטי לכיוון ירושלים.  ההסעות יצאו מהתחנות בנייני האומה, כביש 9- צומת רמות וצומת הגבעה הצרפתית. 

פנינה רווח מנכ"לית הדי-סיטי מציינת: "ימי החופש הגדול והחגים הם הזדמנות מצוינת לכל המשפחה ליהנות מבילוי מסוג אחר במקום שאין דומה לו בארץ. חשוב לנו לאפשר לתושבי האזור להגיע בקלות ובמהירות וקו האוטובוס החדש הוא אחד הפתרונות שאנחנו מציעים לקהל הרחב שמעוניין להגיע אלינו." 

מתחם הדי-סיטי משתרע על שטח של כ- 100,000 מ”ר וכולל רחובות מעוצבים עם מגוון גדול של חנויות לריהוט ועיצוב הבית וגם מתחם מסעדות שף יפהפה, הפיאצה, הבנוי בהשראת מלון ונציה המפורסם בלאס וגאס.