אאא

ארצות הברית: נהג מונית איים בסוף השבוע החולף על מספר בחורי ישיבה באקדח. מדובר בחמישה צעירים חרדים שנופשים בבין הזמנים במדינת אריזונה שנקלעו מסיבה שאינה ברורה לאירוע החריג, נהג ה'אובר' שלהם בחר להבריח אותם מרכבו בעזרת נשק שלוף - כך הם מעידים בשיחה עם 'לייקווד סקופ'.

לדבריהם, הם הזמינו מונית של חברת 'אובר' המפורסמת שתיקח אותם למקום נופש במדינה. הנסיעה הארוכה החלה ללא בעיות, ובשלב מסוים, שלושה מהבחורים ביקשו מהנהג לעשות סיבוב קצר בכדי להיכנס לתחנת ריענון סמוכה.

כשהגיעו לתחנת הדלק הקרובה, יצאו שלושה להתרעננות ואילו השניים הנותרים נשארו בתוך המונית יחד עם הנהג. "לפתע התחלפה האווירה ברכב", הם מעידים. "הנהג החל להאיץ בנו שגם נצא לתחנת הדלק. התעקשנו שאין בכך צורך ונישאר במכונית עד שחברינו יחזרו.

"לאחר שדחק בנו מספר פעמים, יצא הנהג ממקומו ברכב, הגיע לדלת הימנית, פתח אותה ושלף אקדח מתא הכפפות של הרכב. הוא כיוון את הנשק הקטלני לעברנו והורה לנו לצאת ממכוניתו ולהיעלם", הם משחזרים.

בשלב זה נמלטו הצעירים החרדים מתוך המונית, ואילו הנהג נסע לדרכו והשאיר אותם בלב הדרך. הבחורים חייגו מתחנת הדלק למשטרת העיר פיניקס שבאריזונה, שקיבלה את התלונה ופתחה בחקירת האירוע - שמניעיו עדיין לא ברורים.

עד כה לא נמסר אם המשטרה הצליחה לאתר את הנהג, אך הצעירים מלאי הודיה שהאירוע לא הסתיים רע יותר: "זו בהחלט היתה אחת החוויות המפחידות בחיי, זה בטוח", תיאר אחד מהם והוסיף: "ברוך השם, כולנו בריאים ושלמים והחופשה שלנו תימשך כמתוכנן".