אאא

אחרי התמונות והסרטונים לצפייה חד-פעמית, אפליקציית וואטסאפ עדכנה שוב לאחרונה, את דרך שליחת ההודעות ביישומון'. מעתה היא מאפשרת לחלק מהמשתמשים לתזמן מחיקת הודעות.

בעדכון האחרון שכאמור, הגיע  לעת עתה רק לחלק מן המשתמשים, ניתנת אפשרות לשלוח הודעה ולתזמן את מחיקתה בתוך כמה שניות. בהמשך צפוי להגיע עדכון נוסף שיאפשר לתזמן את מחיקת ההודעות לטווח זמן ארוך יותר - החל מיממה אחת ועד לתשעים יום.

עוד עדכון שצפוי להגיע בקרוב אל המשתמשים, הוא האפשרות להאזין להקלטות קוליות בטרם שליחתם, אופציה שהייתה חסרה לרבים מהמשתמשים והובילה פעמים רבות לתקריות מביכות.

על פי העדכון הצפוי' ניתן יהיה להאזין להקלטה באמצעות כפתור ייעודי עוד בטרם שליחתה אל היעד. בנוסף, העדכון יאפשר לשלוח הקלטות קוליות מהמחשב ולשמוע אותם גם שם בטרם שליחתם.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'דיגיטל' ותישארו מעודכנים

וואטסאפ בתקופה האחרונה מבצעת עדכונים חדשים רבים ליישומון, אופציות רבות נוספו בתקופה האחרונה, כשבין העדכונים המובילים אותם קיבלו המשתמשים, היו אפשרות שמיעת הקלטות במהירות גבוהה ואפשרות שליחת תמונות 'חד-פעמיות'.

יצוין, כי בקרוב יהיה עדכון משמעותי, בו יוכלו המשתמשים להתנהל עם היישומון דרך כמה פלטפורמות במקביל ללא תלות במכשיר אחד ראשי.

העדכון האמור סבוך למדי ומהווה אתגר משמעותי למפתחים לביצוע, מארק צוקרברג מייסד ומנכ"ל 'פייסבוק' - אליה משוייכת 'וואטסאפ', התראיין כבר לפני כחמשה חודשים לאנשי הבלוג WABetaInfo ואישר את הדיווחים על העבודה על כך אך כאמור, העדכון טרם יצא אל הפועל.