אאא

 תגובות חמות מכל המגזרים הציפו את הפוסט של אילה והיא בחרה להגיב להם על ידי דף ברכה מאויר עם פרחים בו רשמה בכתב ידה:

"לעם ישראל היקר, תודה לכם על העזרה בדרכי הארוכה והמפותלת. אתם מרגשים אותי מאוד ונותנים לי כוחות להקים בית. מעריכה מאוד ומודה שוב, אילה."

בפוסט שנכתב תחת הכותרת 'אף פעם לא חיכו לי בבית' ספרה אילה על ילדות קשה מאוד שלוותה בהזנחה, בדידות ותחושת מחסור קיומית.

מסתבר כי תוכן הפוסט גרף הזדהות מקצה לקצה והתגובות האוהדות הציפו את הרשת.  כעת כאמור, הגיבה אילה בדף ברכה מאויר עם פרחים בו רשמה מספר מילים בכתב ידה.

לצפייה בדף הברכה הקליקו כאן>>>

"קוראים לי אילה ואני השנייה בבית מתוך 3 ילדים" כותבת אילה.

"גדלתי למציאות בה אבא ואמא נכים פיזית ורגשית ולא יכולים לתפקד, הילדות שלי היתה קשה מאוד, כשחברות שלי קפצו בחבל למטה, ניסיתי להכין פתיתים לי ולאהובה. כשהם החליפו מדבקות, כיבסתי תלבושת למחר"

כשאילה בגרה חשפו אותה הדודים לרקע של הוריה ולדבריה זה עזר לה להכיל את המצב:  "אמא היתה רגילה לחלוטין עד שעברה תאונה קשה, היא יצאה מזה עם נזקים פיזיים ונפשיים, היא נישאה לאבא שהיה בחור טוב עם רקע נפשי קל מאוד. קצת לפני החתונה הוא התייתם מאמא (סבתא שלי) וקיבל את זה מאוד קשה"

הזוג הנכה עשה הכל על מנת להשתקם והשקיע מאמצים רבים בשביל להביא ילדים אך למרבה הצער הם לא הצליחו לגדל אותם ולספק להם בית אוהב וחם.

שמעון (26), אילה(20) ואהובה (10) מצאו את עצמם גדלים לבד ומבלים שעות ארוכות בבדידות רגשית קשה.

"לפני כמה חודשים התארסתי ואני אמורה להתחתן בחשוון הקרוב, השמחה הגדולה שלי מאוימת עם האחריות הכבדה, זאת שלוותה אותי כמו צל מאז שנולדתי. אבא ואמא לא מתפקדים, אין להם אפשרות לדאוג לכל הפן הטכני של הנישואין והם לא מתחייבים על שום עזרה כלכלית.

אני ממש מתחננת, בבקשה תעזרו לי לדאוג לחתונה, לפתוח פרק חדש בחיים ולשמוח בלי דאגה" היא מבקשת.

לתרומה הקליקו כאן>>>