אאא

המו"צ הרב שמעון אסולין, מבית ההוראה הלכה למעשה, אביה של הפעוטה אדל בת השנתיים מקריית גת, שנחנקה משרוך הבוקר (שלישי) בחצר גן הילדים שבו שהתה והובהלה לבית החולים במצב אנוש, מתחנן לציבור שיתפללו.

"להתפלל על הבת שלי"; זעקתו של האב

התפללו עבור התינוקת אדל בת עדי לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל!

בהודעה קולית ששיגר אביה של הפעוטה, הוא מפציר: "עם ישראל קדושים אני מבקש מכם בבקשה, אם תוכלו להתפלל על הבת שלי, שהקדוש ברוך הוא יציל אותה לחיים טובים ולשלום ותזכה לשנים רבות נעימות טובות עם רפואה שלימה בתוך כל שאר חולי עמו ישראל".

האב המודאג הוסיף: "הקדוש ברוך הוא יחזיר לכם בכפלי כפליים על התפילות האלה. חז"ל אומרים שאין דבר העומד לפני התפלה. אני מאמין בו, בקדוש ברוך הוא, באמונה שלימה שהוא ממית ומחייה ובכוח התפילות של הציבור יש כוח להפוך את העולמות למעלה".

כזכור וכפי שדווח ב'כיכר השבת', פעוטה כבת שנתיים ששהתה בגן חרדי בקריית גת עברה הבוקר החייאה, זאת לאחר שנחנקה תוך כדי שהותה בחצר הגן משרוך של בגד. הילדה פונתה לבית החולים כשהיא מוגדרת במצב אנוש.

בעקבות המקרה נעצרה לחקירה המטפלת החרדית, בשנות השלושים לחייה, בידי משטרת ישראל והובאה לחקירה בעקבות פציעתה הקשה של הפעוטה.

ממשטרת ישראל נמסר: "חוקרי המשטרה שהגיעו למעון, עיכבו בשלב זה אישה (שנות ה 30) מצוות המעון שהייתה אחראית על קבוצת הילדים בזמן המקרה".

שלמה רוטשילד, חובש באיחוד הצלה שהגיע לגן וטיפל בפעוטה, סיפר: "כשהגעתי למקום נמסר לנו כי היא נחנקה מהשרוך של הקפוצ'ון. הענקתי לה סיוע ראשוני (ביצוע פעולות החייאה) ולאחר שמרבה הנס חזר דופק היא פונתה במצב קשה ויציב למרכז הרפואי ברזילי באשקלון".