אאא

חשיפת 'זופניק': בחגיגת הכנסת ספר תורה השבוע לישיבת "דרך אמונה" בלוד, בראשות הגאון רבי זליג ברוורמן, חתנו של מרן הגר"ח קנייבסקי, נפקד מקומו של יו"ר 'יהדות התורה' ח"כ משה גפני - למרות שחתנו, הרב יהודה ברכר, משמש כר"מ בישיבה; כפיצוי, ולשם הפגת המתחים, נודע ל'זופניק' כי גפני ורעייתו הרבנית, ישהו השבת בישיבה יחד עם חתנו, לשבת חיזוק מיוחדת.

חשיפת 'זופניק': בשבועות האחרונים נערך מפגש סולחה בין מספר מוזיקאים ומפיקים חרדים בכירים, לאחר נתק של שנים לא מעטות. מי שעומד מאחורי הסולחה הוא נכד של רב מפורסם.

חשיפת 'זופניק': איש העסקים האמריקאי קני רוזנברג, בעל השליטה בחברת התעופה 'אל-על', הגיע השבוע יחד עם אנשי עסקים ונגידים חרדים, לאירוע חתונה בעיר התורה והחסידות בני ברק, לבתו של אחד מראשי 'הכוללים' בארץ. בתיעוד בלעדי שהגיע ל'זופניק' נראה רוזנברג יחד עם יד ימינו עמרי כהן בסוד שיח עם יועץ התיירות החרדי דודי רובינשטיין ואיש התיירות האמריקאי מאיר ברנשטיין.

תיעוד בלעדי ב'זופניק': בחתונת בן השרה לשעבר עומר ינקלביץ עם בת איש התיירות ישראל שיינפלד - ראינו את חיים ולדר, לראשונה מאז פורסם ב'הארץ' התחקיר הקשה נגדו, מגיע לאחל מזל טוב.

תיעוד בלעדי ב'זופניק': ראש העיר החרדי שהיה עצור ימים ארוכים מאוד בחשד למעורבות בפרשת הרצח ב'שובו בנים' - הגיע השבוע לביקור חשאי בכנסת ישראל, שם נועד עם שרים וחברי כנסת.

 (צילום: אלי פ.)
(צילום: אלי פ.)

באישון לילה ראינו את האדמו"ר מויז'ניץ ביציאה מתפילה במנהרות הכותל.

את האדמו"ר מפינסק קרלין ראינו בדרכו לתפילה בכותל המערבי.

אחרי שסיים לערוך את מגזין חג החנוכה המיוחד, עורך 'כיכר השבת' חיים אילוז נהנה במופע הנוסטלגי של הזמר מיכאל שטרייכר.

במרפסת ה-VIP בחצר הקודש גור, נצפה פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן בתפילה חרישית, רגע לפני ההדלקה של האדמו"ר.

מי שעוד נצפו מרותקים למתרחש במרפסת ה-VIP בחצר גור הם הגאון רבי יהודה ברייטקופף ובנו חנני ברייטקופף, מעורכי 'כיכר השבת'.

חבר הכנסת אוריאל בוסו מש"ס נצפה במעמד 'זאת חנוכה' אצל האדמו"ר ממז'יבוז'. השניים תועדו קוראים יחד קוויטל לתפילה.

 (צילום: אבי רפאלי)
(צילום: אבי רפאלי)

אחרי הריאיון הסוער 'בכיכר השבת' - איש החינוך הרב מוטק'ה בלוי נתפס ברגע של מנוחה ברכבו בהר נוף נהנה מהבלגן שחולל.

בסמטאות בנייני האומה בירושלים ראינו השבוע את פנחס ארליך, מנהל האגף לתרבות תורנית בעיריית ירושלים, מסכם בסיפוק שבועות של אירועים המוניים, החל מאירועי 'צמאה' ועד הופעות חג החנוכה, בהשתתפות מאות אלפים.

במופע חנוכה לבחורי ישיבות שהתקיים בבנייני האומה בירושלים עם גדולי הזמר החסידי: שמילי אונגר, שלומי גרטנר, הערשי רוטנברג, פיני איינהורן ובנצי קלצקין, ראינו את המפיק שלום וגשל מפקד שהכל פועל כשורה, את איש התקשורת אריה ארליך מתעד, איש היח"צ יוסי רוזנבוים מסתודד עם פיני איינהורן וכוכב הרשת שוקי סלומון בסטורי לעוקבים באינסטגרם עם שמילי אונגר.

ואילו במופע המטורף והאדיר של הזמר נפתלי קמפה בבנייני האומה, להשקת אלבומו השלישי - תפסנו את רבה של 'צהלה' בתל אביב, הרב חיים הורביץ, מברך את הזמר עקיבא תורג'מן, מנכ"ל 'קול חי' אבי רוזן מאזין בשקיקה לשירה, ואנשי 'כיכר השבת': חיים אילוז, נתנאל לייפר ודב רובינשטיין נהנים אף הם מהמופע האדיר.

באותו מופע ראינו את המארגן שלום וגשל קופץ ומפזז כאחד האדם כששמילי אונגר עלה לבמה והרעיד את האולם.

  (רשת הנקודה)

מאחורי הקלעים נצפה איש האבטחה של המגזר החרדי אביגדור דרקסלר מוודא עם המפיק שלום וגשל שהכל יעבור בשלום.

 (צילום: דניאל נפוסי)
(צילום: דניאל נפוסי)

בפנצ'ריה ירושלמית פגש 'זופניק' את השר לשעבר אלי ישי, והופתע לגלות שגם לו יש פנצ'ר כאחד האדם.

 (רשת הנקודה)
(רשת הנקודה)

חברי הכנסת של ש"ס מיכאל מלכיאלי ואוריאל בוסו בירכו את איש התקשורת החרדי אריאל אלחרר שהצטרף למפלגת 'הליכוד', וישמש מעתה כדוברו של חבר הכנסת הדרוזי של המפלגה - פטין מולא.

'זופניק' שהגיע לסיבוב בכנסת תפס את רבקה רביץ, שהייתה ראש הסגל של נשיא המדינה לשעבר, ראובן ריבלין, בשיחה עם יו"ר 'יהדות התורה' ח"כ משה גפני. 'זופניק' תוהה האם השיחה עסקה בתפקיד מזכירת הכנסת המתפנה בקרוב?

באמצע הסיבוב במסדרונות פנה 'זופניק' להתפלל בבית הכנסת במשכן, ושם פגש את חברי הכנסת משה גפני וישראל אייכלר שקועים בתפילתם.

מי שעוד נצפה שקוע בבית הכנסת במשכן הוא מזכיר סיעת ש"ס המיתולוגי צביקה יעקבזון.

במגדלי הים התיכון בירושלים, לכד 'זופניק' את פרשן הבית ישי כהן בפאנל סוער על יחסי דת ומדינה בהשתתפות אשת התקשורת מאיה חסון והעיתונאי ביני אשכנזי.

בחצר ביתו של עורך עיתון 'הדרך' אברום דויב גרינבוים בבית שמש, שם נערכה שמחת האירוסין לבתו, פגש 'זופניק' את ראש העיר לשעבר ח"כ משה אבוטבול ממתיק שיח עם היועץ האסטרטגי גואל ועקנין ובעל השמחה.

על מה שוחחו גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד ועורך מגזין 'משפחה' אריה ארליך? לפי הבעות הפנים 'זופניק' משער שמדובר בנושא שמסעיר לאחרונה את הציבור.

המשפטן עו"ד עקיבא חופי, יועצו של יו"ר סיעת ש"ס ח"כ מיכאל מלכיאלי נצפה בשיחה עם הכתב הפוליטי של גלי צה"ל יובל שגב, במרפסת של הכנסת.

ב'זאת חנוכה' ראינו את הפקח של גדולי ישראל אדיר מעטו מתברך ממרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי.

 (צילום: שוקי לרר)
(צילום: שוקי לרר)

בחתונת בנה של עומר ינקלביץ ראינו את שר הביטחון בני גנץ ששהה זמן ממושך בחתונה בסוד שיח עם יועץ המשרד לביטחון פנים אליהו ארנד.

שדרן הרדיו יהודה שוקרון מ'קול חי' נצפה כשהוא נושא תפילה על הכותל המערבי.

 (צילום: איתמר קירשבוים)
(צילום: איתמר קירשבוים)

את הרמטכ"ל אביב כוכבי והכתב הצבאי של 'קול ברמה' מנדי ריזל ראינו בשיחה צפופה, בגבול עזה; לצידם נראה הפרשן הצבאי הבכיר אור הלר.

איש התיירות והרדיו אפרים קמיסר נצפה סועד את לבו במסעדת 'אליז' בבית וגן שבירושלים.

 (צילום: .י.מ.ש.ק.)
(צילום: .י.מ.ש.ק.)

בשמחת נישואי בת ישראל פרידמן, נציג 'יהדות התורה' בפתח תקווה, ראינו את ח"כ לשעבר אליהו ברוכי, שמעון ברגמן נציג 'דגל התורה' ויו"ר האופוזיציה אורי אהד.

 (רשת הנקודה)
(רשת הנקודה)

‏את חנוך זייברט ממלא מקום ראש עיריית בני ברק ראינו בתפקיד ה'קוואטער' בשמחת הברית לבנו של יד ימינו יוסי צימט מבכירי 'אגודת ישראל'.

קידוש השם מהו? ישיבת "אור ישראל" הקטנה בפתח תקווה, בראשות הגאון רבי מרדכי רבינוביץ, ערכה בלילות חנוכה כינוסי בוגרים מפוארים בישיבה; השכנים ברחוב, קיבלו מארז סופגניות ומכתב מיוחד מההנהלה ובו התנצלות באם תיגרם להם הפרעה כלשהי.

כוכב הרשת שוקי סלומון ממגישי תכנית 'שובר מסך' ב'כיכר השבת' ובני משפחתו הצטרפו השבוע לביצוע טרנד-השיר 'מניח בקדושה' שכבש את הרשת.

רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ בקביעת מזוזה במסעדת הצ'ונט החדשה של השף אלי דייויס בירושלים.

ומי שבא לפרגן לאלי דייויס הוא חברו הטוב והצלם האגדי שלומי כהן, שסטטוסיו מלאים ממעשי ידיו של השף.

גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד פינק בשירי רגש מיוחדים בסיום מסכת בביתו של איל הנדל"ן יוסי אפינגר, על הקלידים היה שמחה אברמצ'יק.

  (צילום: יחזקאל הלפרין)

הזמר והיוצר שולי רנד תועד בהופעה אורח מיוחדת בחתונת משפחות ינקלביץ' ושינפלד עם שירו "בין קודש לחול".

הזמר רולי דיקמן נצפה מנהל את הבופה במסעדת 'הטאבון והמנגל' בגבעת שמואל.

 (צילום: א.ר.)
(צילום: א.ר.)

ואילו הזמר החסידי ארי היל נצפה מחדש מלתחת בגדים אצל מעצב האופנה בנצי בקשי.

בדרך ללהיט חדש: הזמר והקלידן איציק וינגרטן נצפה בצילומים לקליפ חדש.

במופע שנערך בביתר עילית, הזמין גדול הזמר אברהם פריד בהפתעה לבמה את המלחין שמואל יפת כדי לבצע את שיריו "הוא יבנה בית" ו"נפשי".

 (רשת הנקודה)
(רשת הנקודה)

מאחורי הקלעים של המופע בביתר עילית נעמדו לתמונה אחת אלי יזרלביץ, שמואל יפת, ישראל לובין, אברהם פריד, יובל סטופל, אלי הרצליך ופיני רוטשטיין.

 (רשת הנקודה)
(רשת הנקודה)

אמן הגיטרה ברק אהרון ונגן הקלרינט דוד קליגר השתתפו במסיבת חנוכה שערכה חברת 'קמא-טק' וקרן 'A12' לבכירי אנשי ההייטק בארץ ומשקיעים שונים, במשרדי חברת 'אלמנטור' של יוני לוקסנברג.         

  (צילום: שרוליק רוזנברג)

היועץ הרפואי משה שלזינגר, מנהל המגזר החרדי ב'מכבי', יצא לנופש קצר ותועד כשהוא מעתיר בתפילה על כלל ישראל בציונם של רבי נחמן מברסלב באומן והבעל שם טוב במז'יבוז'.

במרומי מגדלי בסר הסמוכים לעיר התורה והחסידות, נחנך משרד הפרסום הדיגיטלי "סמארט קליק" בהשתתפות כל המי ומי בעולם הפרסום החרדי ובעלי עסקים. לאחר טקס קביעת המזוזות ע"י הגרחי"א לנדא רבה של ב"ב, לכד 'זופניק' את צוות המשרד הבכיר בראשות משה לוינגר, כשהם מרותקים להרצאתו של שמחה מרגליות.

לאחר שכובד להיות הרב המקדים בשיעורו השבועי של הראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף, ראינו את איש התקשורת יחיאל אברהם מסיע את הרב אברהם יפה שלזינגר גאב"ד ז'נבה ובעל ה'באר שרים'.

בעקבות סערת פינוי הנשים החרדיות במתנ"ס העירוני באלעד באמצעות זרנוק מים, יחיקם גמליאל, מבכירי עיריית אלעד, נצפה מתדרך את הסדרנים איך לפעול בנועם וברגישות מול הקהל.

לייזי שטרן, שמשמש כסמנכ"ל ארגון 'ידידים' נצפה בחניית שופרסל במתחם דן דיזיין סנטר בפאתי בני ברק כשהוא מעמיס כלי בית. 'זופניק' מקווה שיש מי שעוזר לסחוב.

‏ברכת מזל טוב לבחור החשוב צבי כהן מנאמני בית ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין, לרגל אירוסיו עם בת הגאון רבי מנחם רזניק מראשי ישיבת 'מרכז התורה' בירושלים.

הרב איסר שוב, מי שהיה יד ימינו ומקורבו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון לייב שטיינמן זצ"ל, נצפה בסיום הש"ס בעיר מודיעין עילית.

 (צילום: איתמר קירשבוים)
(צילום: איתמר קירשבוים)

ישראל שטיין מבעלי מאפיית ויז'ניץ נכנס עם ילדיו להתברך ממרן שר התורה שאף נתן לו דמי חנוכה.

רב הסלבס מרדכי חסידים הצליח להפתיע את עולם החסידות כשנצפה במתחם ה-VIP בבית המדרש הגדול של חסידות גור בהדלקת הנר השמיני של חנוכה על-ידי האדמו"ר מגור.

מגיש הטלוויזיה שרון גל הגיע השבוע לברכה והתייעצות במעונו של מזכה הרבים הרב יגאל כהן ראש מסודות 'יביע אומר'.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

 (צילום: שמעון ברדי)
(צילום: שמעון ברדי)

אלהא דמאיר ענני: הזמר קובי פרץ נצפה בתפילה מעומקא דליבא בקברו של רבי מאיר בעל הנס.

 (צילום: מיכאל בן אבו)
(צילום: מיכאל בן אבו)

הזמר הישראלי איתי לוי שטס השבוע לסבב הופעות בארצות הברית - נצפה מניח טלית ותפילין ומתפלל במחלקת הביזנס במטוס. כשנחת, נפגש באקראי עם מזכה הרבים הרב שניר גואטה.

ולסיום, חמש הכתבות הנצפות בשבוע האחרון ב'כיכר': 

יש לכם סיפור פיקנטי על דמות מוכרת? צילמתם תמונה מעניינת של סלבס חרדים או שלוחי דרבנן מתפנפנים בחו"ל / טורפים במסעדה / בבידוד מה'קורונה' / או סתם באמצע הליך שגרתי מחיי היום יום? 
'זופניק' כאן בשבילכם, כל הזמן - לחצו כאן