אאא

עו"ד ליאור קצב, אחיו של הנשיא לשעבר משה קצב, במתקפה חריפה נגד מערכת אכיפת החוק שהגישה כתב אישום נגד בנימין נתניהו: "ידעו שאי אפשר להדיח אותו בבחירות". הריאיון המלא, מחר בתוכנית 'סוגרים שבוע עם ישי כהן'.

לדבריו: "אחד מבכירי השופטים בבית המשפט העליון אומר לי 'צדק זה שם של כוכב לכת, אל תחפש צדק בבית המשפט כי אין צדק'. אני חושב שבנימין נתניהו, מגדולי המנהיגים של העם היהודי, נעשה לו עוול גדול, הגישו נגדו כתב אישום מופרך. נעשה כאן ניסיון של הפיכה שלטונית ממש, לצערי גם הצליח. לא יכלו לנצח אותו בקלפי ולכן בחרו להדיח אותו באמצעים משפטיים".

באשר לאי ההסכמה על הדר טיעון עם היעומ"ש, אמר עו"ד קצב: "בנימין נתניהו קיבל החלטה ערכית השבוע ללכת עם האמת ולהיות נכון לשלם מחיר".

קצב הוסיף: "אני חושב שקשה למצוא צדק בבית המשפט, כברגע שהשופט קורא את כתב האישום הוא כבר מחליט שהנאשם שמופיע לפניו אשם, לא תמיד הראיות מדברות. אני מאוד רוצה לקוות שבנימין נתניהו אצלו המצב ישתנה".

לדבריו: "מדינת ישראל היא המקום היחיד בעולם שהגישו נגד מישהו כתב אישום באשמת סיקור אוהד, זה דבר שלא קיים בשום דמוקרטיה בעולם. בנימין נתניהו הוא מנהיג שפעם אחר פעם מנצח בהפרש גדול בבחירות, ידעו שאי אפשר להדיח אותו בבחירות והחליטו פשוט לקחת אותו לבית המשפט כדי להדיח אותו, זאת הפיכה שלטונית לצערי הרב".