אאא

"כשאנחנו נכנסות לחדר הלידה, יש המון פחד ולחץ" אומרת חני שטיגליץ שילדה את בנה בחדר החכם.
"אבל כשרואים את החדר החכם, רואים את החשיבה המדויקת על איך לעזור ליולדת ללדת ברוגע ובשלווה. וכשיש רוגע, זה הדבר הכי חשוב ליולדת" היא מסכמת.

כמה חודשים אחרי הלידה, החזרנו את חני לסיור בחדרי הלידה החכמים של שיבא על מנת שתוכל לחוות -שלא במהלך לידה, את יתרונותיו ומעלותיו של החדר החכם.

מה קרה שם? צפו בוידאו:

אז מהו החדר החכם?
פרופסור איל סיון – מנהל בית החולים לנשים ויולדות בשיבא מסביר כי החדרים החכמים בשיבא נולדו מתוך מחשבה להביא ליולדת את האווירה הרגועה ביותר ואת הדרך הנכונה והבטוחה לה במהלך הלידה - דבר שנבדק מחקרית והוכח כי יש לו השפעה משמעותית על תהליך לידה בריא ובטוח, ליולדת ולילוד.

חדרי הלידה החכמים (שיבא)
חדרי הלידה החכמים (שיבא)
הגדלה

בכל אחד מחדרי הלידה החכמים של שיבא ישנו מסך גדול מול מיטת היולדת וקיימות מערכות סאונד ותאורה מתקדמות. במהלך כל הלידה יכולה היולדת לבחור את סגנון האווירה שמתאים לה באמצעות טאבלט חדשני המותקן ע"ג המיטה וכן תכני וידאו מצולמים ומגוונים, המסייעים לתהליך הלידה כגון: תרגילי נשימה, מיינדפולנס, תנוחות, תרגילים עם כדור פיזיו ועוד.

כיום מציעים בשיבא מעטפת תנאים  גם לאשה החרדית: אוכל למהדרין בכשרות בד"צ עדה חרדית, תנאים לשמירת שבת כהלכתה, פתרונות להלנת מלווים בשבת, מוקד מענה הלכתי בראשותו של הרה"ג ר' צבי פורת שליט"א – רב ויועץ הלכתי בשיבא וכן מתאמת קהילה – הגב' יעל קרישבסקי אשר זמינה לכל פניה וצורך במספר טלפון: 052-6667991.

אין ספק, כי תהליך הלידה הוא אירוע משמעותי ומרגש אך עם חדרי הלידה החכמים, הוא בהחלט יכול להיות גם חוויה מיוחדת.

 
חדרי הלידה החכמים (שיבא)