אאא

טירוף הבלאק פריידי מאחורינו, לאחר שנהרנו בהמונינו לרשת המשביר לצרכן והצטיידנו עם מוצרים מנצחים, רשת משביר לצרכן החליטה להמשיך עם מבצעים נוספים ומפנקים במיוחד עבורנו. כי גם למי שלא הספיק, מגיע ליהנות!

ומי יכול ליהנות מחגיגת המבצעים? כולנו!

כפי שידוע זה מכבר, נדוניה זה המשביר. נדוניה לכל בית: נדוניה לזוג הצעיר, נדוניה מפנקת לעצמך, ואף נדוניה מרגשת לחתונת הכסף או הזהב.

המשביר כאן בשביל כולנו לשבוע אחד של מבצעים מטורפים, עבור כל אחד ששואף להתחדש, להתרגש, להוסיף אביזרים לבית, לשדרג אותו, לשפץ או לקנות פריטים הכרחיים ואיכותיים לכלה או לחתן.

להתחדש, להתרגש!

כן, כן, גם אתם העומדים לפני יומכם הגדול, ושואפים לערוך את הקניות מבלי לכתת רגליים בגשם או בשמש, הגעתם לכתובת הנכונה. פה, ברשת המשביר המובילה, תמצאו את כל הנדוניה במקום אחד, נח ונעים. פה תוכלו לבחון ברוגע כל מוצר, ולרכוש בלב שקט את כל מה שצריך לחתונה ולבית. החל מכלי בית, מצעים ומתנות ועד להלבשה אישית, מוצרי איפור וטיפוח, הנעלה וביגוד אופנתי ועדכני.

כל המחלקות עם כל המוצרים, ערוכים לאפשר לכם להתכונן לשמחה בלב שמח.

וזה עוד לא הכל! ברשת המשביר לצרכן ישנה מחלקה מפוארת מבית 'בגיר', בה תמצאו את כל מה שהחתן זקוק לו, ויתר בני המשפחה.

והכלה? היא תיהנה משופינג מרגש במחלקת המזוודות, ותמלא אותה בכל הדרוש, ממצעים ועד הלבשה אישית, קוסמטיקה הנעלה אופנת נשים.

חנוכה מאיר במשביר 

אווירת חנוכה מאירה גם במשביר. חנוכה בפתח, ואתם, ששואפים להתכונן עם מתנות לילדים, בוודאי תשמחו למצוא את מותג האופנה האיכותי הצרפתי 'אוקיידי' שיאפשר לנכדים ולילדים להתלבש עדכני ואיכותי. 

כמו כן, בכל מחלקות המשביר תוכלו להשיג מבחר אדיר של מתנות לבית למשפחה. מחנוכיות איכותיות במחירים מצחיקים ועד מפות ומצעים.

והנה טעימה קלה ממגוון המבצעים:

להלן המבצעים בכל מחלקה לשבוע של ה-3-8.12:

  • אופנת גברים נשארים ב-1+1

  • אופנת נשים – עד 50%

  • אופנת ילדים – עד 50%

  • אופנת הבית ונדוניה שבמבצע – עד 50%

  • נעליים – עד 50%

  • לבני נשים וגברים – עד 50%

  • תיקים – עד 50%

 

ואם אתם לקוחות מועדון 365, אתם זוכים כפליים ונהנים מהטבות בלעדיות ומפינוקים ייחודיים.

אז התכוננו לשבוע הקרוב ולמבצעים החדשים במשביר לצרכן, הצטרפו למועדון וקבלו הטבות מטורפות ובלעדיות. כי איך אמרנו? נדוניה זה המשביר...

קנייה מהנה!

 

 

 

כיכר בשיתוף המשביר לצרכן