אאא

תחרות  'BEST VALUE' המתקיימת השנה ה-13 ברציפות הינה תחרות יין שנתית המדגישה את נושא התמורה למחיר. התחרות מעניקה מדליות ליינות הטובים ביותר עד מחיר של 79 ₪ בקטגוריות שונות. השנה נשלחו לתחרות 167 יינות ישראלים שמחירם נע בין 25  ₪ ל-79 ₪. היינות נבדקו בטעימה עיוורת על-ידי צוות של 16 שופטים שכלל סומליירים, ייננים וטועמים מקצועיים.

להלן היינות שנבחרו השנה וזכו למדליה:

מדליית זהב ליין ריזלינג, בטא, בציר 2018, ברקן

מדליית זהב ליין גוורצטרמינר, קלאסיק, בציר 2019, ברקן

מדליית זהב ליין מרלו, רזרב, בציר 2019, ברקן

מדלית כסף - סוביניון בלאן, קלאסיק, בציר 2020, ברקן

מדלית כסף - פינו נואר, בטא, בציר 2017, ברקן

מדלית ארד - עלמון, אסמבלאז', בציר 2019 ברקן

מדלית ארד - שרדונה, קלאסיק, בציר 2020, ברקן

מדלית ארד -  מרלו, גולד, בציר 2018, ברקן

מדלית ארד - מרלו, ספיישל רזרב,  בציר 2017

מדליות אלו מצטרפות לכ-500 מדליות בהן זכה היקב לאורך השנים והופכות אותו ליקב המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות.

ניר גל, משנה למנכ"ל יקב ברקן: "יקבי ברקן ממשיכים לקטוף מדליות ופרסים בתחרויות יין מקצועיות בישראל וברחבי העולם ומקבלים שוב ושוב ציונים לשבח על איכות היינות שלנו. אני שמח וגאה על הזכייה הגדולה של היקב בתחרות מכובדת זו".

יקב ברקן הוא היקב המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות. ליקב יש כ- 500 מדליות בהן זכה לאורך השנים. ברקן הוא הכורם הגדול ביותר בארץ. ליקב יש מעל 10,000 דונם של כרמים הפרוסים ברחבי הארץ- ממצפה רמון בדרום ועד הגליל העליון בצפון. פריסת הכרמים הרחבה מאפשרת לו מצד אחד להגיע לחומר הגלם הטוב ביותר, ומצד שני לבחון את הטרואר הישראלי בצורה הטובה ביותר ולהתאים לכל זן את אזור הגידול המתאים ביותר. היקב זוכה לכשרות מהודרת של בד"ץ חוג חתם סופר פ"ת ובד"ץ בית יוסף וכן לכשרותו המהודרת של מומחה הכשרות הגר"ד לנדאו.