אאא

בית הקונסיירז' - ביתן השוער בכניסת הולכי הרגל למתחם המגורים, ממנו יפקחו השוערים על הנעשה במתחם, יתנו הכוונה לנכנסים ויסייעו בשעת הצורך לדיירים ואורחיהם.

 גם ביתן שוער יכול להיות יצירת אמנות

כהמשך ישיר לאופי פרויקט היוקרה ג'רוזלם אסטייטס, גם פינה זו טופלה בידי המעצבים והאומנים שהופקדו על הפרויקט כולו. משרד פייגין אדריכלים על התכנון, ו'סטיל סגדור - האחים לרר' שביצעו את הפרזול האומנותי המיוחד שעוטף את הביתן ומשתלב בשערים הממותגים.

 פרטיות. אלמנט חשוב שמגדיר את הפרויקט

בעיצוב הביתן המושקע ישנה אמירה שאין זו פינה שולית במתחם הפרויקט, אלא מרכיב חשוב בקונספט המגורים הכולל, השם דגש רחב על פרטיות המתחם והדיירים שחיים בו.

חווית המגורים מתחילה בדירת המגורים האקסקלוסיבית, עבור אל הלובי המפואר המהווה שער כניסה ראשוני אל כל אחד מ13 הבניינים וגן האמפורה מרחיב הלב ביניהם. כל אלו מגודרים בקומפלקס פרטי מבוקר, המעניק לדייריו שלווה במרכז ירושלים תוך שמירה מירבית על פרטיותם.

 חווית הפרטיות. גורם משיכה למשפחות מחו"ל

סגנון המגורים המוכר בחו"ל כGated community משך רוכשים אמידים רבים מהתפוצות לקנות בג'רוזלם אסטייטס. האטרקטיביות של מגורים בלוקיישן המרכזי ביותר בעיר, תוך אפשרות לחיות בפרטיות מירבית באי של שקט ושלווה פסטורלית. זאת לצד היתרונות הנוספים של הפרויקט אשר הופכים אותו ליחיד במינו במרכז ירושלים. כסלוגן המלווה את הפרויקט מתחילתו: ג'רוזלם אסטייטס, אחוזה פרטית הסטורית בשנלר.

 

כיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס