אאא

 במתחם השמור בלב מלכי ישראל החלו בבניית הבניינים האחרונים שיהוו גולת כותרת מופלאה לפרויקט כולו שלב ד'  - בניינים 6 'הרימון' ו7 'האתרוג'.

בפרויקט כולו נותרו עשרות בודדות בלבד של דירות, (יח''צ)
בפרויקט כולו נותרו עשרות בודדות בלבד של דירות, (יח"צ)
הגדלה

בניינים אלו שונים בתכנונם, בגודלם ובסגנונם והם השלב האחרון ונקודת השיא של פרויקט מגורי היוקרה 'ג'רוזלם אסטייטס' כולו. לדברי מנהלי השיווק השוהים בימים אלו בסדרת פגישות שיווק בארה"ב, "במהלך שיווק הפרויקט זיהינו ביקושים לדירות סופר פרימיום בירושלים, ביקושים שקיבלו מענה בג'רוזלם אסטייטס שהוכיח את עצמו כמותג המגורים הנחשב ביותר בירושלים ומקום משכן לאוכלוסיה המבקשת את איכות החיים הגבוהה ביותר שניתן למצוא בירושלים"

ליצירת קשר כנסו >>

לאחר התכנון העילי, "ממשיכים עם זה צעד קדימה לדירות מיוחדות, גדולות, עם מרפסות ענק, בתכנון יוצא דופן". כאשר לדבריהם, "פרח נדיר צריך גם מקום גידול מתאים וכאן, לצד שאר הפאסיליטיז היחודיים הקיימים במתחם, זה מרגיש לגמרי כמקום הטבעי למוצר שכזה, כמדרגה נוספת של איכות ופאר בינלאומיים בירושלים"

מותג המגורים הנחשב ביותר בירושלים (יח''צ)
מותג המגורים הנחשב ביותר בירושלים (יח"צ)
הגדלה

בהתקרב סיום בנייתם של הבניינים האחרונים בפרויקט והשלמת היצירה, התבשרו היזמים על מותו של היוצר ואמן האדריכלות המוערך יהודה פייגין, שותף נאמן ומוכשר אשר עמד מאחורי תכנון היצירה הנדירה, ואחראי במידה רבה להצלחת הפרויקט, על פארו והדרו. לדברי היזמים "זיכרו יהיה חקוק באבן, והערכתו הרבה לסגנונו הייחודי של המקום, מוטבעים ביצירה שהפכה למתחם המפאר את העיר ומוסיף כבוד להדרה".

היוצר ואמן האדריכלות המוערך יהודה פייגין (יח''צ)
היוצר ואמן האדריכלות המוערך יהודה פייגין (יח"צ)
הגדלה

לדברי המשווקים, "בפרויקט כולו נותרו עשרות בודדות בלבד של דירות, כולל הקולקציה הייחודית בבניינים 6-7, אלה יוצאות כעת לשיווק ואם לשפוט על פי ניסיון העבר גם הם לא ישארו זמן רב בסטטוס הזה, ונוכל להכריז על סיומו המוצלח של שיווק הפרויקט כולו בס"ד".

ליצירת קשר כנסו >>

כיכר בשיתוף ג'רוזלם אסטייטס