אאא

 

הלוואה זה משהו שכנראה כל אחד מאתנו יהיה צריך לקחת במוקדם או במאוחר ובכל מני הזדמנויות. אנשים קמים עם רעיון להקמת עסק חדש, ולהורים אין אפשרות לעזור או שאין לכם ממש חסכונות שאתם מעוניינים להוציא על כך.

לשם כך יש לכם אפשרות לקחת הלוואה שתסייע לכם להשיג את ההון הזה לצרכים אלו וצרכים אחרים.

לפעמים הבנקים לא ממש ימהרו לתת לכם את ההלוואה כי אתם לא עומדים בקריטריונים המתאימים לצורך נתינתה, או לחלופין אתם לא מוצאים מסלול שיתאים לכם ולמה שאתם מסוגלים לתת מבחינת ההחזרים וגובה ההלוואה.

בשל כך, יותר ויותר אנשים, בעלי עסקים, גופים פרטיים ומשפחות פונות לקבל הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה ולמטרות ספציפיות המשרתות את האינטרסים שלהם. הלוואה חוץ בנקאית מאפשרת ללווים מגוון רחב של אפשרויות שאינן קיימות או מופלות לרעה במסגרת הלוואה בנקאית. אם עד לא מזמן הלוואה חוץ בנקאית הייתה נחשבת לצעד מסוכן, מפוקפק ולא משתלם, הרי שבימינו דברים השתנו והלוואה חוץ בנקאית הפכה להיות דבר מקובל ומומלץ ביותר בעיתויים מסוימים. 

למה הלוואה חוץ בנקאית כל כך מושכת היום?

הלוואות חוץ בנקאיות חייבות לעמוד בתחרות שלהן הן מול הבנקים והן מול גופים פרטיים אחרים שגם הם מציעים ללקוחות רבים הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים טובים יותר. צרכנים יכולים למצוא הלוואות בתעריפים ועמלות אטרקטיביות יותר כאשר הם עושים סקר שוק ובחינה של כל התנאים והדרישות קדם. כיוון שמטבעם גופים חוץ בנקאיים נמצאים תמיד בבעלות פרטית, הם נוטים לשמור על גמישות רבה יותר בכל הנוגע להחזרים החודשיים, שינויים בהסכם עם הזמן וכל זאת על מנת להישאר תחרותיים מול שאר המתחרים. 

למה כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

גופים המעניקים תוכניות להלוואות חוץ בנקאיות נכונות לסייע ללווים בהזדמנויות צמיחה עסקיות. מלווים חוץ בנקאיים מעניקים תנאים אטרקטיביים על מנת למשוך כמה שיותר לווים שיבואו וייקחו את ההלוואה. יש תמיד איזשהו אמצעי מסקרן ואטרקטיבי שלווים תמיד מוצאים בהלוואות האלה. על פי רוב, חברות נוטות להתנגד תחילה להשתתפות בהון, שכן מטרתו של החוב זה לרוב למנוע או להקטין את הדילול שקשור בגיוס ההון. אך עם זאת, לכל צורה של השתתפות בהון קיים יתרון משמעותי, כיוון שהוא מיישר את האינטרסים הכלכליים הן של הגוף המלווה לצד האינטרס של בעלי החברה בדרישות להגדלת העסק ולמינופו. 

המשמעות העולה מכאן באה לידי ביטוי בהזדמנויות רבות להגדלת הערכת השווי שיכולה להוביל דרישה להון נוסף או קבלת מבנה חוב גמיש יותר. הגוף חוץ בנקאי המלווה יהיה מוכן אפילו להרפות את הקשיחות וההתחייבויות או אפילו להפחית את ערך תשלומי הריביות במזומן, ולפעמים אפילו יהיו מוכנים להגדיל את סכום ההלוואה. כל זאת נעשה בניגוד אל איך שבנקים פועלים, שהם לעולם לא יהיו מוכנים לוותר על שום צד שהוא בהסכם וההתחייבות או הקלה בתנאים ללווים.

 

המאמר באדיבות נאור פתרונות אשראי

 

כיכר בשיתוף נאור פתרונות אשראי