שערי מט"ח:4.20  $3.63  
מייסד מסלולי הלחימה החרדיים בצה"ל, הרב חנוך רוגוז׳ינסקי הסביר למפקדי צה"ל כי חוק הגיוס בעייתי וכי שום חוק לא יוציא בחורים מביהמ"ד • "הגיוס צריך להיות התנדבותי" (חרדים)
תיעוד: כך השמיד צה"ל את מנהרת הטרור
מגזין
תיעוד: כך השמיד צה"ל את מנהרת הטרוריותר מ-35 יעדי טרור בשבעה מוקדים של הג'יאהד האסאלמי וחמאס, הפציץ צה"ל מאז הבוקר, בהם גם מנהרת טרור שחצתה לישראל דרך מצרים • צפו בתיעוד מההפצצות (צבא)
צפו בביצועים: ה"נמרה" של צה"ל טורפת מתמיד
מגזין
צפו בביצועים: ה"נמרה" של צה"ל טורפת מתמידבמהלך האימון, שרובו התבצע בשטח הררי ופתוח ונמשך שלושה שבועות, הכוחות המתרגלים דאגו לנצל את מיטב היכולות של הנמר"ה ולהכיר מקרוב את כל יתרונות הכלי. צפו (צבא)
כנס 'עמותת החתול': כך יפונו חיילים פצועים
מגזין
כנס 'עמותת החתול': כך יפונו חיילים פצועיםבעזרתו של המסוק החדיש, יוכלו כוחות צה"ל בשדה הקרב העתידי, לפנות נפגעים במהירות גדולה יותר ותוך מינימום סיכון - הן לכוח האווירי והן לכוח השוהה על הקרקע. צפו (צבא)
הפתרון החדש שמפיל את 'עפיפוני הטרור'
מגזין
הפתרון החדש שמפיל את 'עפיפוני הטרור'בצה"ל נערכו במהירות נגד טרור העפיפונים מתוך רצועת עזה ורכשו רחפנים חדישים שפותחו במיוחד כדי להתמודד עם האיום. הרחפנים נרכשו ונכנסו כבר לפעולה בעזה • צפו (צבא)
דובר צה"ל התברך מפיו של מרן שר התורה
מגזין
דובר צה"ל התברך מפיו של מרן שר התורהבביתו של מרן הגאון רבי חיים קנייבסקי התקבל הערב דובר צה"ל תא"ל רונן מנליס, שזכה לברכה מפיו. הסיור המיוחד בעיר התורה כולל ביקור בפוניבז' ומפגש עם אנשי עסקים (חרדים)
כשמרן  ריגש: "כל חייל שרואים - צריך לנשק"
מגזין
כשמרן ריגש: "כל חייל שרואים - צריך לנשק"בשנת 2009, עת לוחמי צה"ל היו בשיאה של הלחימה במבצע 'עופרת יצוקה' ברצועת עזה, מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל, פתח את שיעורו השבועי במוצ"ש בדברים מרגשים על חייל צה"ל (ארץ)
זייברט: בזכות חללי צה"ל אנחנו חיים בשלווה
מגזין
זייברט: בזכות חללי צה"ל אנחנו חיים בשלווהראש עיריית בני ברק חנוך זייברט נאם בפני משפחות שכולות מעירו וציין: "חיילי צה"ל מגינים עלינו בגופם ועלינו לזכור אותם ולהנציח את זכר החללים". צפו בתיעוד מטקס הזיכרון (חרדים)
בין בוגרי הקורס של 'גלי צה"ל': שני חרדים
מגזין
בין בוגרי הקורס של 'גלי צה"ל': שני חרדיםבין מסיימי קורס העיתונאים של גלי צה"ל - שני חרדים. קובי דהאן מחשמונאים, בנו של השר לשעבר ניסים דהאן, ורפאל כהן מאשדוד. מסתמן כי ישולבו בענף הניו מדיה (ברנז'ה)
לשמור על אורח חיים חרדי בגיוס? אילוסטרציה
מגזין
כל מה שרצית לדעת על גדוד נצח יהודההאם מי שרואה את עצמו משקיע יומם וליל בתורה צריך להתגייס? התשובה היא חד משמעית: לא. אבל מה עם אלו שלא מוצאים את דרכם ועדיין רוצים לשמור על אורח חיים חרדי מלא? ראיון עם בוגר נצח יהודה שמסביר כל מה שצריך לדעת (חרדים במדים, שיווקי)
מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתה. אילוסטרציה
מגזין
סיפורו של א': מהפגנות נגד הגיוס לקבלת כומתהלאחר שנעצר בהפגנה נגד הגיוס, קיבל א' הזדמנות לנתב את הכוחות שלו למכינה קדם צבאית. הוא כבר מסמן את היעד הבא שלו, להתקבל לקורס קצינים: "אני גאה בדרך שלי ועל ההחלטה להתגייס" (חרדים במדים, שיווקי)
פרק א

א  אַשְׁרֵי הָאִישׁ    אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים
וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד    וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב.
ב  כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ    וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה.
ג  וְהָיָה    כְּעֵץ שָׁתוּל עַל-פַּלְגֵי-מָיִם:
אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹוְעָלֵהוּ לֹא-יִבּוֹל    וְכֹל אֲשֶׁר-יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ.
ד  לֹא-כֵן הָרְשָׁעִים:    כִּי אִם-כַּמֹּץ אֲשֶׁר-תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ.
ה  עַל-כֵּן לֹא-יָקֻמוּ רְשָׁעִיםבַּמִּשְׁפָּט    וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים.
ו  כִּי-יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים    וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד.