שערי מט"ח:4.20  $3.63  
סגן-אלוף תלם חזן מי ששימש בעבר כמג"ד 'נצ"ח יהודה', יעמוד בראש מנהלת החרדים בצה"ל במקומו של רב-סרן אמיר וקנין שסיים את תפקידו. חזן: "סגירת מעגל" (חרדים במדים)
החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניות.
מסלולים
החיילים החרדים משתלטים על היחידות המודיעיניותישיבת דרך חיים מציעה שילוב מיוחד של לימודי קודש ברמה גבוהה עם לימודי ערב בלימוד מקצוע טכנולוגי יוקרתי, יחד עם שירות צבאי במסלולי המחשוב והסייבר. איך עומדים בקצב היום-יומי האינטנסיבי ומה משך המסלול? כל הפרטים (חרדים, שיווקי)
מסלול הגיוס החרדי נצח יהודה.
מסלולים
סטודנטים לרפואה חרדים? בזכות הגיוס לצבאדרך שירותו הצבאי בנצח יהודה, יכול היה אשר גירש להשלים בגרויות ולהגשים חלום ילדות ולהתקבל לרפואה: "מי שלומד ואוהב ומחובר לתורה ולעם-ישראל אין מקומו בצבא ולא בנצח יהודה. אבל מי שמרגיש שלא תורם לא לעצמו ולא לעולם, המקום היחידי זה גדוד נצח יהודה" (חרדים במדים, שיווקי)
"חיפשתי כל הזמן תירוצים". חטיבה עם ליווי רבני. אילוסטרציה
מסלולים
הרגשתי רע עם עצמי / מכתב מרגש מלוחם חרדימכתב מרגש שהגיע לארגון שח"ר המלווה את הפלוגה החרדית תומר בגבעתי ואת הפלוגה החדשה בצנחנים: "בשלב כל שהוא הרגשתי ריק עם עצמי. כולם מצפים שאתחתן ואהיה אברך ואני ידעתי שזה לא ממש יקרה. לא הייתי מסוגל לשאת את בזבוז הזמן" (חיילים, שיווקי)
ליווי רבני בפלוגה ייעודית למגזר החרדי בצנחנים. אילוסטרציה
מסלולים
פלוגת הצנחנים החרדית הראשונה יוצאת לדרךחטיבת הצנחנים הנחשבת כאחת מחטיבות החי"ר הטובות בעולם, פותחת פלוגה ייעודית למגזר החרדי בליווי רבנים, תפילות במניין ושיעורי תורה ולימודים בסוף המסלול. ביום חמישי הקרוב: כנס מידע המספק הצצה לפלוגה החרדית בחטיבת הצנחנים (חרדים, שיווקי)
חייל עם ציוד הנדסה
מסלולים
על צמ"ה שמעת? בוא להפעיל אותוצמ"ה - מפעיל ציוד מכאני הנדסי, יתן לכם הכשרה בסלילת תשתיות, הריסת מבנים והנדסה אזרחית. אחרי השירות תוכלו להשתלב בתחום התשתיות והנמלים (צבא, מסלולים)
המסלול של "אחזקת מערכות נשק"
מסלולים
המסלול של "אחזקת מערכות נשק"תמיד התעניינת במערכות נשק, אבל לא יכול לשרת כלוחם? ל"נצח יהודה" יש את מסלול "אחזקת מערכות נשק", בו תלמדו להכיר סוגי נשקים שונים ותוכנות מתקדמות (מתגייסים)
ג'יפ צה"לי-
מסלולים
לא סתם מוסכניק: חשמלאי רכבאם אתם אוהבים להתעסק עם רכבים, במסלול "מכונאי - חשמלאי רכב", של נצח יהודה תלמדו לתפעל את הרכבים החדישים של צה"ל, עם מערכות מתקדמות ופיקוד חשמלי (מסלולי צבא)
גם תואר גם שירות: הנדסאי תכנון
מסלולים
גם תואר גם שירות: הנדסאי תכנוןאם אתה רוצה לשלב בין תואר לשירות בצבא, ואוהב הנדסה ותכנון, מסלול "הנדסאי תכנון ופיתוח" של "נצח יהודה", יתן לך מענה ויאפשר לך לרכוש תואר של מכללת אורט (מתגייסים)
לוחם בנצח יהודה
מסלולים
לוחם בנצח יהודהרוצה להתגייס לשירות קרבי מלא, בלי לוותר על החינוך הישיבתי? גדוד 97 של חטיבת כפיר, הידוע בשם "נצח יהודה", נבנה בדיוק בשבילך. אז מה צריך לעשות? המסלול המלא (צבא)
תמי"ר - הפעלת תקשורת מבצעית
מסלולים
תמי"ר - הפעלת תקשורת מבצעיתאם אתה מתעניין בתקשורת ובאלקטרוניקה, מסלול תמי"ר יעניין אותך. במסלול "מפעיל תקשורת ורדיו מבצעי", תלמד להפעיל את מערכות התקשורת המסווגות של צה"ל (צבא)
פרק א

א  אַשְׁרֵי הָאִישׁ    אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים
וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד    וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב.
ב  כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ    וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה.
ג  וְהָיָה    כְּעֵץ שָׁתוּל עַל-פַּלְגֵי-מָיִם:
אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹוְעָלֵהוּ לֹא-יִבּוֹל    וְכֹל אֲשֶׁר-יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ.
ד  לֹא-כֵן הָרְשָׁעִים:    כִּי אִם-כַּמֹּץ אֲשֶׁר-תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ.
ה  עַל-כֵּן לֹא-יָקֻמוּ רְשָׁעִיםבַּמִּשְׁפָּט    וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים.
ו  כִּי-יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים    וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד.