הציוד שנתפס בידי המשטרהעובד בחברת היי-טק חשוד בגניבת ציוד מהחברה
ח' באייר תשפב | 09.05.22
עובד בחברת הייטק המתגורר בשפרעם, נעצר אתמול בחשד שגנב ציוד מהחברה בה הוא עובד בסכום של כ-50 אלף דולרים • כך המנהלים עלו על הגניבה של העובד (משטרה)
זדורוב בבית המשפטשופט זדורוב: "הייתי קרוב לפסול את עצמי"קובי רוזן13
במשפט החוזר של רומן זדורוב החשוד ברצח הילדה תאיר ראדה, אמר השופט כי כמעט פסל את עצמו: "היה לי פסח שחור. היו עלי לחצים גם מגורמים שאתם לא מכירים" (משפט)
נתבע דיבה על הוצאת לשון הרע. יאיר נתניהויאיר נתניהו: "ליוו אותנו עם נשקים שלופים"ארי טננבוים2
תביעה נגד יאיר נתניהו גילתה מה קרה בעת שפרצו מפגינים למעון בבלפור • "ליוו את ההורים שלי ואותי למקלט עם נשקים שלופים כי פחדו שיעשו בנו לינץ'", טען יאיר נתניהו (אקטואלי)
אסתר הורגן הי"ד לצד המחבלנגזר דינו של המחבל, רוצח הורגן: זה העונששלומי מלוביצקי27
כמעט חצי שנה אחרי ההרשעה, ויותר משנה אחרי הרצח המחריד, הוטל היום עונש כבד על המחבל. "מקרה המזעזע את הנפש", התבטא בית המשפט, "רוע בלתי נתפס" (חדשות)
אילוסטרציה"הדירות השחורות וההפקדות בגמ"חים - מתכון לסכנה"כיכר השבת2
הגמ"חים, הם כר פורה לפעילות חסד, אך מי שמפקיד סכומי כסף גדולים או מי שרוכש "דירות שחורות" - עם הערת אזהרה וללא נסח טאבו - עלול למצוא עצמו בחקירת משטרה (משפט)
נעצר בשם שכם. אילוסטרציה למצולמים אין קשר לכתבההערבי ישלם לחרדים שתקף 40 אלף שקליםחיים גולדברג4
בית המשפט העליון קיבל היום את ערעור הפרקליטות והחמיר את עונשו של עודיי אבו תאיה, ערבי שהורשע לאחר שממניע גזעני ניאץ ותקף עם חפץ חד שני חרדים בדרכם לכותל (בארץ)
העימות בין הח"כים בשכונההערבים בשמעון הצדיק ישלמו דמי שכירותכיכר השבת2
בית המשפט העליון קבע כי המשפחות הערביות לא יפונו לבינתיים מבתיהם בשכונה, אך הם יידרשו לשלם דמי שכירות סמליים להקדש 'נחלת שמעון' כדי למנוע את פינויים (משפט)
התפיסה - הבוקרפקידי שומה נעצרו בחשד להונאה במיליוניםקובי אטינגר4
בתום חקירה סמויה של מספר חודשים, נעצרו הבוקר שלושה פקידי שומה מאזור הצפון • החשד: העובדים הפחיתו שומת מס במיליוני שקלים - לאזרחים באזור הצפון תמורת שוחד (חדשות)
חרדי ב'זכרון משה'מחוץ לבית הכנסת: צעק על מתפללים ופצעחיים גולדברג4
כתב אישום הוגש כנגד תוקף שפצע מתפלל חרדי מחוץ לבית הכנסת בחפץ חד, לאחר שזה העיר לו שלא יפריע למתפללים ויחולל פרובוקציות • המרדף בירושלים הסתיים במעצר (בארץ)
הכניסה לבית העלמין 'ברון הירש'נפילת המצבה: בית העלמין המפורסם נתבעיוסי נכטיגל
אלבירה נבארו, עובדת תחזוקה בת 53, עסקה בעבודתה בבית עלמין יהודי פופולרי בניו יורק, כאשר לפתע קרסה עליה אחת המצבות והיא מתה מפצעיה. כעת משפחתה תובעת (בעולם)
בית המשפט העליון, מבט מלמעלהאלו 4 המועמדים הצפויים להיבחר ל'עליון'שלמה מן3
הוועדה לבחירת שופטים תכריע ביום שני מי ימונה לכס השיפוט הבכיר בישראל: עו"ד שסער מריץ, רעיית ח"כ שטייניץ, מועמדת הנשיאה חיות ושופט מוסלמי ראשון אי פעם (חדשות)
נמצאו חריגות בתיקי נתניהו; המשפט יימשךנמצאו חריגות בתיקי נתניהו; המשפט יימשךדוד הכהן3
פרשת הריגול בתיקי נתניהו: בפרקליטות טוענים כי לא הועבר מידע לחוקרים ללא צו מפורש מבית משפט. "לא נמצאו האזנות ללא צו שבוצעו במסגרת החקירות", נכתב (משפט)
ביהמ"ש מנע את מכירת מבני "ביקור חולים"ביהמ"ש מנע את מכירת מבני "ביקור חולים"כיכר השבת1
בית המשפט המחוזי מונע את מכירת שלושת המבנים של בית החולים 'ביקור חולים' בירושלים כשהוא דוחה את בקשת כונס הנכסים לבטל את ההקדשים על המבנים העתיקים (משפט)
קרע את המיניסקוס בשער של אלעד ויפוצהקרע את המיניסקוס בשער של אלעד ויפוצהכיכר השבת1
דמות מוכרת במיגזר החרדי קרע את המיניסקוס בשער של העיר אלעד. בית הדין כפה על הביטוח הלאומי להכיר באירוע כתאונה והאיש יפוצה ואף יקבל השתתפות בשכר עו"ד (בארץ)
במשטרה רצו לעקוב אחרי שרה ויאיר נתניהובמשטרה רצו לעקוב אחרי שרה ויאיר נתניהוכיכר השבת2
מדיווחים בערוצי התקשורת עולה כי המשטרה רצתה להפעיל האזנות סתר גם על יאיר ושרה נתניהו, אך בהוראת היועמ"ש לשעבר אביחי מנדלבליט המהלך נמנע • כל הפרטים (משפט)
כפוף לשימוע: כתב אישום נגד חברי סנדקכפוף לשימוע: כתב אישום נגד חברי סנדקחיים גולדברג7
בזמן שהיועמ"ש הודיע על סגירת התיק נגד השוטרים המעורבים לכאורה בפטירת סנדק, הפרקליטות הודיעה לחבריו שהיו עמו ברכב כי יוגש נגדם כתב אישום בכפוף לשימוע (ארץ)
המשטרה עקבה אחר 240 'יעדים' ב-5 שניםהמשטרה עקבה אחר 240 'יעדים' ב-5 שניםיוני גבאי4
אלשיך טען ש"אין אחיזה במציאות", אך מתברר שהמשטרה ניסתה לעקוב בשלוש שנות כהונתו אחר 90 בני אדם ובתקופת מחליפו מוטי כהן המספר זינק, ל-150 יעדים בשנתיים (ארץ)
מעודה בכניסה לבית הכלאהגננת המתעללת חזרה מהערעור שהגישהקובי רוזן10
'הגננת המתעללת' כרמל מעודה, הכריזה כי תערער לבית המשפט העליון, נגד עונש המאסר הכבד שהוטל עליה, שלטענתה הוא לא מידתי, וזאת בשל רמיזת השופטת (חדשות)
המשכורת נחשפה. השופט מלצרזו המשכורת החודשית של השופט בדימוסדניאל הרץ58
השופט בדימוס חנן מלצר מונה באופן מפתיע ליו"ר חברת הביטוחים 'מגדל' וכעת שכרו של השופט לשעבר נחשף • לצד זאת, מלצר ימשיך לכהן בתפקיד יו"ר מועצת העיתונות (משפט)
החוקר לעד: "אנחנו שולטים לך על הטלפון"החוקר לעד: "אנחנו שולטים לך על הטלפון"כיכר השבת1
סערת NSO והפריצות לטלפונים: במהלך החקירה ברשות לניירות ערך נגד עד המדינה בתיקי נתניהו, שלמה פילבר, נאמר לו בחקירה כי הם "יודעים על כל הודעה" (משפט)
אולמרט ונתניהוקרא לנתניהו להיבדק, כך הגיבה המשפחהכיכר השבת20
במהלך דיוני תביעת הדיבה של משפחת נתניהו נגד אהוד אולמרט, דרש אולמרט ממשפחת נתניהו להישלח להסתכלות פסיכיאטרית. משפחת נתניהו הגיבה: "ניסיון סחיטה" (משפט)
מעודה על ספסל הנאשמים, ארכיוןהעליון דן בערעור כרמל מעודה; "לא מידתי"קובי רוזן11
היום ידון בית המשפט העליון בערעור שהגישה הגננת המתעללת כרמל מעודה נגד עונש הכבד - 9 וחצי שנות מאסר. עורכי דינה טענו: "העונש לא מידתי" (משפט, חינוך)
דרעי בבית המשפט, היוםהאישום והנימוקים: גזר הדין המלא של דרעיחיים גולדברג15
על פי גזר הדין שפורסם נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי, חלקו של יו"ר ש"ס בעבירות היה 'פאסיבי' • השופט החליט לא להתערב בהסדר הטיעון שנחתם בין הפרקליטות לבין יו"ר ש"ס (משפט)
נזריהמשנה ליועמ"ש נזרי: "הופתעתי עד מאוד"כיכר השבת6
רז נזרי, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, אומר כי הוא הופתע מכך שלא נבחר לשלב הסופי בהליך בחירת היועמ"ש. נזרי: "אפרוש בעוד חודשים ספורים" (משפט)
ליצמן חתם על הסדר טיעון עם הפרקליטות: מאסר על תנאיליצמן חתם על הסדר טיעון עם הפרקליטות: מאסר על תנאיכיכר השבת58
ימים בודדים לפני שיסיים את תפקידו, היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, חתם על הסדר טיעון מול ח"כ יעקב ליצמן בשלוש הפרשיות בהן נחשד. ליצמן יודה במרמה והפרת אמונים (בארץ)
סער התגלה בקלקלתו - והאשים את נתניהוסער התגלה בקלקלתו - והאשים את נתניהושלמה מן17
שר המשפטים עתיד לבחור בקרוב יועמ"ש לממשלה וארבעה שופטי עליון, וע"פ דיווח ב'חדשות 13' דואג לקדם את מקורבי אחד מתורמי מפלגתו. סער בתגובה: "פייק ניוז מופרך" (משפט)

עוד כתבות

חוק ומשפט

החדשות הכי חמות מעולם המשפט. משפט אזרחי ופלילי מטובי הכותבים בתקשורת החרדית. סיקור פרשיות ומשפטים, ומאמרים ומדריכים משפטיים שימושיים

כיכר facebook
אולמרט ונתניהו. ארכיון
אלחנן גבאי
"חולה נפש"; האם זה לשון הרע?
ד' באב תשפא6
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
בין 'זכויות עבודה' ל'איסור סחיטה' // מאמר
ד' בתמוז תשפ8
הלכת 'דרעי ופנחסי' חייבת חישוב מסלול מחדש
עו"ד גדליהו בן שמעון
הלכת 'דרעי ופנחסי' חייבת חישוב מסלול מחדש
א' בכסלו תשפ6