שערי מט"ח:4.20  $3.63  
לעבור בקלות את צום יום כיפורתתחילו מהיום: כך תעברו את הצום בקלותחיה כהן1
למלא את הגוף בנוזלים ולהקפיד על יציאה הדרגתית מהצום. כיצד נעבור בקלות את צום יום כיפור, כדי שנוכל להתרכז במה שחשוב באמת ביום הקדוש? הנה המדריך המלא (בריאות)
לשתות קפה מיד על הבוקר? לא מומלץשותים קפה על הבוקר? מדובר בטעות - וזו הסיבהכיכר השבת4
אם אתם כמונו, כנראה שאסור לפנות אליכם בבוקר לפני שסיימתם עם הקפה, אך הנה שתי סיבות חשובות שכדאי מאוד לחכות ולא לשתות אותו מיד על הבוקר (מחקרים, בריאות)
מומחית שינה: *זהו* אורך השנ"ץ המושלםמומחית שינה: *זהו* אורך השנ"ץ המושלםאביטל לוי3
הבוקר שלכם היה עמוס להחריד והנה, הגיעה השעה 3 אחר הצהריים ואתם מתקשים להשאיר את עיניכם פקוחות, אז אתם שוקלים לקחת תנומה קלה. כך תגרמו לה להיות אפקטיבית (בריאות)
אל תעשו את הטעות הזו אם יש לכם אקנהאל תעשו את הטעות הזו אם יש לכם אקנהאביטל לוי
איזה פלא. יום אחד יש לכם עור חלק ולמחרת, הפנים שלכם דומות לפיצה רוחשת. אם אתם מתמודדים עם אקנה ומטפלים בו, יש דבר אחד שאתם חייבים לשים לב אליו (בריאות)
ההשלכות השליליות של אכילה מהירה3 דברים לא נעימים שקורים אם אוכלים מהרחיה כהן
אם אתם תמיד מסיימים לאכול לפני כולם, הכתבה הזו בשבילכם. אם לא, דאגו להעביר אותה למי שצריך לקרוא את זה - ואתם יודעים למי אנחנו מתכוונים (מחקרים, בריאות)
מצטערים - צריך דנ"א ייחודי כדי להגיע ל100מצטערים - צריך דנ"א ייחודי כדי להגיע ל100חיה כהן2
מכירים את הקשישים האלה שהגיעו לגילאים מופלגים וה"סוד" שלהם זה עישון מקטרת לצד כוס וויסקי? יתכן שהם בעצם צודקים. חוקרים מצאו שלבני 100 יש דנ"א ייחודי (בריאות)
המאכל האהוב הזה יכול למנוע אלצהיימרהמאכל האהוב הזה יכול למנוע אלצהיימראביטל לוי3
הנה סיבה נוספת מדוע ארוחת הבוקר היא החשובה ביותר ביום: מחקר גילה כי מרכיב אחד ספציפי (שהוא גם ממש טעים) שאנו נוהגים לאכול בה, יכול למנוע אלצהיימר. לקחנו (בריאות)
האזנה לשירים עצובים טובה למצב הרוחהאזנה לשירים עצובים טובה למצב הרוחאביטל לוי
מזילים דמעות למשמע כל נעימה נוגעת ללב? כנראה שחבריכם מכנים אתכם "בכיינים". אך יש מחקר שמגבה אתכם ומוכיח כי לבכי בעת שמיעת מוזיקה עצובה יש אפקט הפוך (בריאות)
כיבוי נרות על עוגת יום הולדת מזיק לבריאותכיבוי נרות על עוגת יום הולדת מזיק לבריאותאביטל לוי5
אולי כדאי שתשקלו מחדש את המנהג של כיבוי נרות על עוגת יום הולדת, מכיוון שחוקרים מצאו שהוא יכול להגדיל את כמות החיידקים על העוגה ב-1,400 אחוזים (בריאות)
'תסמונת הראש המתפוצץ': מהי בדיוק?'תסמונת הראש המתפוצץ': מהי בדיוק?אביטל לוי
אתם מכירים את התחושה של ראש כואב בטירוף, אך האם שמעתם פעם על 'תסמונת הראש המתפוצץ (EHS)'? ד"ר פאולין חוזה מנדבת את כל המידע על ההפרעה הזו שמתרחשת דווקא בשינה (בריאות)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.