שערי מט"ח:4.20  $3.63  
מחקר: יותר תאומים נולדים כעת מאי פעםמחקר: יותר תאומים נולדים כעת מאי פעםאביטל לוי7
על פי מחקר מרתק שנערך לאחרונה, מספר הלידות של תאומים בכל רחבי העולם, גבוה היום יותר מאי פעם. מהי הסיבה לדבר בעצם? (בריאות)
נשים שעובדות הרבה נמצאות בסיכון לסרטןנשים שעובדות הרבה נמצאות בסיכון לסרטןאביטל לוי
נשארות במשרד עד מאוחר? מוטב שתשקלו מחדש את אורך יום העבודה שלכן, מכיוון שמחקר מגלה שנשים שמשקיעות הרבה זמן בעיסוק שלהן, מצויות בסיכון גבוה יותר לסרטן ומחלות לב (בריאות)
ישנם 4 סוגים של כאבי ראש. כך תטפלו בהםישנם 4 סוגים של כאבי ראש. כך תטפלו בהםאביטל לוי1
כל כאב ראש הוא לא נעים. אך מדוע יש כאלה שמרגישים שונה מאחרים? שוחחנו עם רופאה שסיפרה לנו על הסוגים הנפוצים ביותר של כאבי ראש ואיך ניתן לזהות ולטפל בהם (בריאות)
יותר מדי זמן מסך? שימו לב לעיניים שלכםיותר מדי זמן מסך? שימו לב לעיניים שלכםאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן
אילו רק יכולנו להפסיק את עבודתנו ולזרוק את המחשבים והטלפונים שלנו לים, העיניים שלנו היו מודות לנו. אך עד אז, יש צעדים שבהם ניתן לנקוט, כדי לשמור על בריאותן (בריאות)
מדענים: כך ניתן למנוע סרטן נשים אגרסיבימדענים: כך ניתן למנוע סרטן נשים אגרסיביאביטל לוי
לא רק הגנה מפני מחלות לב והורדת הסיכון לאלצהיימר. מחקר חדש מוכיח שהדיאטה הים תיכונית עשויה לסייע במזעור הסיכוי לחלות בסוג קטלני ביותר של סרטן השד (בריאות)
האם עדיף לישון בלי כרית? המומחים עוניםהאם עדיף לישון בלי כרית? המומחים עוניםאביטל לוי11
כבר מספר לילות אתם לא עוצמים עין. ולמרות שרכשתם באינטרנט כרית יוקרתית, אתם עדיין סובלים מכאבי גב וצוואר בבוקר. האם מעבר לשינה בלי כרית יכול להיות פתרון? (בריאות)
שוכחים את החלומות שלכם? הסיבה מדאיגהלא מצליחים לזכור את החלומות שלכם? זו הסיבהחיה כהן2
חוסר יכולת לזכור חלומות לא מעידה על שינה עמוקה, אלא להפך. אנחנו חולמים בממוצע 4-6 חלומות בכל לילה ואם אתם לא זוכרים מהם דבר, יתכן שהשינה שלכם לקויה (בריאות)
המלצות לחנוכה: כדי שלא יהיה מוסיף והולךהמלצות לחנוכה: כדי שלא יהיה מוסיף והולךרוחמה פרנקל1
הדיאטנית רוחמה פרנקל, יועצת משרד הבריאות למגזר החרדי באגף התזונה, מגישה לכם המלצות לימי החנוכה, כיצד לשרוד את הסופגניות והלביבות בלי להצטער על כך אחרי החג (טור)
5 סימנים לכך שאתם סובלים מדיכאון חורף5 סימנים לכך שאתם סובלים מדיכאון חורףכיכר השבת6
תסמיני הדיכאון מתחילים להופיע בסוף הסתיו עד לשבוע הראשון של אפריל ונשים נמצאות בסיכון גבוה מגברים ללקות בדיכאון חורף. ומה קורה איתכם? בואו לבדוק (בריאות)
תמונת מוטיבציה.8 תירוצים שמונעים מכם לעשות ספורטאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן6
החלטתם לקום מוקדם היום ולרוץ. אך כאשר השעון המעורר צלצל בשעה 5:30 בבוקר, הדיאלוג הפנימי שלכם כבר נפנף באחד (או יותר) מהתירוצים החביבים עליכם. כך תנצחו אותם (בריאות)
עוד באורח חיים בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

אורח חיים בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.