שערי מט"ח:4.20  $3.63  
הסיבה לצינון: התמכרות לאינטרנטמצוננים כל הזמן? יש לכך סיבה שתפתיע אתכםחיה כהן2
מחקר איטלקי מצא קשר מפתיע בין שימוש מופרז באינטרנט ומסכים לבין עלייה בסיכון לחלות בשפעת ולהתקרר הרבה יותר מאנשים אחרים - ונגיף הקורונה רק החמיר את זה (מחקרים)
מסקרן: מה קורה לגוף במהלך 25 שעות של צום?מסקרן: מה קורה לגוף במהלך 25 שעות של צום?חיה כהן3
אמנם ביום הקדוש הזה אנחנו משתדלים להתרכז בסליחה, תשובה והתעלות רוחנית, אך אם נבין את התהליך שהגוף עובר, יתכן שיהיה לנו קל יותר לשרוד צום ממושך (בריאות)
לעבור בקלות את צום יום כיפורתתחילו מהיום: כך תעברו את הצום בקלותחיה כהן1
למלא את הגוף בנוזלים ולהקפיד על יציאה הדרגתית מהצום. כיצד נעבור בקלות את צום יום כיפור, כדי שנוכל להתרכז במה שחשוב באמת ביום הקדוש? הנה המדריך המלא (בריאות)
אל תעשו את הטעות הזו אם יש לכם אקנהאל תעשו את הטעות הזו אם יש לכם אקנהאביטל לוי
איזה פלא. יום אחד יש לכם עור חלק ולמחרת, הפנים שלכם דומות לפיצה רוחשת. אם אתם מתמודדים עם אקנה ומטפלים בו, יש דבר אחד שאתם חייבים לשים לב אליו (בריאות)
ההשלכות השליליות של אכילה מהירה3 דברים לא נעימים שקורים אם אוכלים מהרחיה כהן
אם אתם תמיד מסיימים לאכול לפני כולם, הכתבה הזו בשבילכם. אם לא, דאגו להעביר אותה למי שצריך לקרוא את זה - ואתם יודעים למי אנחנו מתכוונים (מחקרים, בריאות)
מצטערים - צריך דנ"א ייחודי כדי להגיע ל100מצטערים - צריך דנ"א ייחודי כדי להגיע ל100חיה כהן2
מכירים את הקשישים האלה שהגיעו לגילאים מופלגים וה"סוד" שלהם זה עישון מקטרת לצד כוס וויסקי? יתכן שהם בעצם צודקים. חוקרים מצאו שלבני 100 יש דנ"א ייחודי (בריאות)
האזנה לשירים עצובים טובה למצב הרוחהאזנה לשירים עצובים טובה למצב הרוחאביטל לוי
מזילים דמעות למשמע כל נעימה נוגעת ללב? כנראה שחבריכם מכנים אתכם "בכיינים". אך יש מחקר שמגבה אתכם ומוכיח כי לבכי בעת שמיעת מוזיקה עצובה יש אפקט הפוך (בריאות)
כיבוי נרות על עוגת יום הולדת מזיק לבריאותכיבוי נרות על עוגת יום הולדת מזיק לבריאותאביטל לוי5
אולי כדאי שתשקלו מחדש את המנהג של כיבוי נרות על עוגת יום הולדת, מכיוון שחוקרים מצאו שהוא יכול להגדיל את כמות החיידקים על העוגה ב-1,400 אחוזים (בריאות)
'תסמונת הראש המתפוצץ': מהי בדיוק?'תסמונת הראש המתפוצץ': מהי בדיוק?אביטל לוי
אתם מכירים את התחושה של ראש כואב בטירוף, אך האם שמעתם פעם על 'תסמונת הראש המתפוצץ (EHS)'? ד"ר פאולין חוזה מנדבת את כל המידע על ההפרעה הזו שמתרחשת דווקא בשינה (בריאות)
מחקר: נשים סובלות יותר מכאבים כרונייםמחקר: נשים סובלות יותר מכאבים כרונייםאביטל לוי1
16 אחוזים מהאוכלוסייה הישראלית סובלים מכאב כרוני. כעת, מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת גלאזגו, עשוי לתת מעט תקווה למתמודדים עם התופעה (בריאות)
עוד בלהיות בריא להישאר בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא להישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.