הריסות חאלבהאם המורדים בחאלב לפני כניעה סופית?משה פריגן1
אמש דווח שוושינגטון ומוסקבה הגיעו להסכמה עם המורדים כי הם יתפנו בתוך 48 שעות ממזרח חאלב. בינתיים, במקומות רבים, נכנעים המורדים לכוחותיו של אסד (העולם הערבי)
תדמורדאעש: הצלחנו לכבוש מחדש את תדמורמשה פריגן
תדמור נצבעה שחור: לאחר יום דמים ומאות הרוגים, הצליחו לוחמי ארגון המדינה האיסלמית לכבוש מחדש את העיר העתיקה תדמור (חדשות, העולם הערבי)
ארכיוןעשרות הרוגים בפיגועי התאבדות באפריקהמשה פריגן1
יום דמים באפריקה: בשני פיגועים שבוצעו היום בניגריה, נהרגו כחמישים בני אדם ונפצעו עשרות. בפיגוע במוגדישו בירת סומליה נהרגו עשרים ותשעה בני אדם ונפצעו עשרות (עולם)
מעבר רפיחמחוה מצרית לחמאס: פתיחת מעבר רפיחמשה פריגן
התקרבות בין חמא"ס עזה ומצרים: לאחר שבועות בהם מצרים הרשמית מיתנה את הטונים כנגד האחים המוסלמים מגיע תורו של חמא"ס. הסוכריה: פתיחת של מעבר רפיח (העולם הערבי)
לפחות 25 הרוגים בפיצוץ בכנסייה במצריםלפחות 25 הרוגים בפיצוץ בכנסייה במצריםמשה פריגן
זוועה בתיפלת יום ראשון - פיגוע רב נפגעים בכנסיה קופטית במצרים. מתחקיר ראשוני מדובר במזוודת נפץ שהתפוצצה באזור הנשים בכנסיה והונחה שם בידי אישה (העולם הערבי)
לוחמי צה"ל בלב חברוןקמפיין בינלאומי לפתיחת רחוב השוהאדהמשה פריגן1
עם פרוץ האינתיפאדה השנייה, נסגר רחוב השוהדא שבמרכז חברון לתנועת פלסטינים. בשנים האחרונות הוא מנוצל לתעמולה אנטי ישראלית - השבוע זה יעלה הילוך (בארץ)
ארכיוןהסיכום השבועי: זה מה שקרה בעולם הערבימשה פריגן3
סוריה ממשיכה להיות המקום הכי חם בגיהנום הים-תיכוני, סודן נערכת לחדירה של מחבלי דאעש ובטורקיה מחממים יחסים עם ישראל ומעניקים לשגריר עניבה מיוחדת (מהעולם הערבי)
חמאס הטיל מצור על בית חוטפי גלעד שליטחמאס הטיל מצור על בית חוטפי גלעד שליטמשה פריגן5
חמאס הטיל מצור על חמולת דע'בוש המעורבת בחטיפת גלעד שליט והעברתו לחמאס. בני המשפחה חשודים בחיסול בגלל ריב חמולות. 3 בני משפחה נהרגו בקרב ירי בין הצדדים
חגיגות בחמאס29 שנים לאינתיפאדה הראשונה: כך זה קרהכיכר השבת5
עשרים ותשע שנים לאינתיפאדה הראשונה: שקט יחסי בתוך הארץ, איומים מעזה ונאום מסית מראמללה. סיפורה של אינתיפאדת האבנים שהפכה למאבק על הלגיטימיות (חדשות)
אילוסטרציהאם לחמישה החליטה לנקום בדאעש: "אני זאבה"משה פריגן3
ללא ניסיון קרבי, עם כיסוי ראש, קלצ'ניקוב על הכתף, בעל בכלא וילדים אצל אמה - הכירו את האישה שיצאה לנקום ולהילחם במחבלי דאע"ש (חדשות, צבא וביטחון)
הסתה בפארק האיראני: יורים בבנימין נתניהוהסתה בפארק האיראני: יורים בבנימין נתניהוכיכר השבת3
פארק שעשועים חדש שנפתח על ידי הממשל האיראני במדינה האיסלאמית, מציע לילדי איראן לשחק במלחמות מול "אויבי המהפכה האיראנית" ולירות בבנימין נתניהו (חדשות)
הציוד הרפואי הישראלי. נמצא לצד המורדיםטענות להתערבות ישראלית פעילה לטובת המורדים בסוריהמשה פריגן
ברכות תודה מופגנות מצד המורדים הסורים וערכות רפואיות ישראליות שנמצאו ברשותם על ידי כוחות צבא אסד - כל אלו שבים ומעלים את הטענות למעורבות ישראלית עמוקה ביורה המבעבעת (העולם הערבי)
חאלב, אש ללא הפסקהמפגש פסגה בין המעצמות: להגיע להסדר בחאלב הבוערתמשה פריגן
התופת בחאלב ממשיך "להציק" למצפון מנהיגי העולם: בקרוב הם יתכנסו כדי לנסות שוב - בפעם המי יודע כמה - להגיע להסדר בעיר חאלב שבסוריה, המופצצת כל העת (העולם הערבי)
מחיר השחרור מדאעש: מאות גופות והרס רבמחיר השחרור מדאעש: מאות גופות והרס רבמשה פריגן
מימדי הנזק לאחר שחרור סירת': הרס מוחלט ברחבי העיר ומאות גופות של מחבלי המדינה האיסלמית. וגם: בעוד סירת' משוחררת, הג'יהדיסטים שברחו ממנה מתפוצצים בבנגזי ותוקפים בצפון ודרום לוב. שר הביטחון הצרפתי הבטיח סיוע למדינה (חדשות)
מנהרה של חמאס, ארכיוןסמוך לישובים הישראלים: מנהרה של חמאס קרסהכיכר השבת5
מנהרה נוספת של חמאס קרסה בעזה. שני פעילים נהרגו וכמה נוספים נפצעו. המנהרה נחפרה בסמוך לגבול עם ישראל ותוכננה ככל הנראה לשמש כמנהרה התקפית (העולם הערבי)
בשאר אסד. ארכיוןאסד: המהפך בחאלב בזכות אירן. ארה"ב רוצה לסייע לטרוריסטיםכיכר השבת2
אסד העניק ראיון לעיתון מקומי בו תקף את ארה"ב שלטענתו מבקשת הפסקת אש כדי לסייע לטרוריסטים. הניצחונות בזכות בחאלב איראן רוסיה וחיזבאללה (העולם הערבי)
הכירו: המחבלים הרוסים שמכים בחיזבאללההכירו: המחבלים הרוסים שמכים בחיזבאללהמשה פריגן2
"יחידת העילית" הסודית של הג'יהאד בסוריה: הפנים הלא מוכרות של המלחמה בסוריה נחשפות. הכירו את "מאלחאמה טקטיקל", או בעברית - בית המטבחיים (העולם הערבי, מיוחד)
הצבא הישראלי הפציץ בדמשק? בכלל לא בטוחהצבא הישראלי הפציץ בדמשק? בכלל לא בטוחמשה פריגן1
מי מרוויח מהתקיפות בסוריה? בצל הניצחונות בחלאב ובדמשק והביקורת הערבית על ההרג ההמוני, המשטר הסורי שב להאשים את ישראל - האם בצדק? (העולם הערבי)
התקיפה הלילה בדמשקזעם סורי: כיצד ישראל מצליחה לתקוף שוב?משה פריגן2
"בכל פעם שישראל רוצה לאמן טייס צעיר היא שולחת אותו לדמשק" • בעקבות התקיפה בדמשק בפעם השנייה בשבוע, זועמים הסורים לאן נעלמו סוללות ה-S300? (העולם הערבי)
בשאר אסדאסד מתקרב לכיבוש הסופי של העיר חאלבמשה פריגן
המומנטום של אסד: צבא סוריה מחזיר את השליטה בחלאב ובפאתי דמשק. בינתיים, מוקם צבא שיעי חדש בהשתתפות סוריה, איראן וחיזבאללה (העולם הערבי)
חמאס מאיים בסרטון חדש: "הבא יותר נורא"חמאס מאיים בסרטון חדש: "הבא יותר נורא"משה פריגן14
ארגון חמאס מפרסם סרטון חדש המאיים על ישראל לבל תהין להיכנס למבצע בעזה. "זוכרים?" נשאל חיל השיריון של צה"ל כשמוקרנות תמונות מ"צוק איתן"; "הבא יותר נורא". צפו (צבא)
הציור "סעודת אחשוורוש"האם נמצאו באיראן הכלים של סעודת אחשוורוש?משה פריגן8
סרטון בו נראים כלי זהב עתיקים לכאורה באירן, העלה טענות ברשת כי מדובר בכלי הסעודה הידועה של המלך אחשוורוש. "כיכר השבת" בדק - האם יש אמת בשמועות? (העולם הערבי)
אילוסטרציהמסע טיהור: לוב נוקתה מהמדינה האיסלמיתמשה פריגן1
ארגון המדינה האיסלמית, לשעבר דאעש, ממשיך לספוג מפלות. לאחר חודשים של לחימה מבית לבית, טוהרה סירת, בירת דאע"ש בלוב מאחרוני הטרוריסטים שבה (העולם הערבי)
ארדואןהטורקים יוזמים: סמכויות נוספות לנשיא ארדואןכיכר השבת
ארדואן מבסס עוד ועוד את שלטונו בטורקיה והופך עם הזמן לשליט כמעט כל יכול. כעת מגבשת מפלגתו הצעה להעניק לנשיא סמכויות נוספות (העולם הערבי)
חלאב. ארכיוןרוסיה הטילה וטו על הצעה להפסקת אש בחאלבקובי רוזן
במוסקבה לא מוותרים ופוחדים מהפוגה שתסייע למורדים בחאלב, רוסיה הטילה וטו על הצעה במועצת הביטחון שבקשה לאפשר הפוגה לנצורים בחאלב (העולם הערבי)
מוסלמים עם כיפות - לזכר גירוש אלפי יהודיםמוסלמים עם כיפות - לזכר גירוש אלפי יהודיםמשה פריגן4
עם כיפות וכיסויי ראש, דגלי ישראל ותמונות מהווי החיים היהודי בעיראק: בכינוס מיוחד בעיירה אירביל לזכר גירוש יהודי ארצות האיסלאם השתתפו נציגים מכל הדתות. צפו בתמונות (בארץ)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook
הכי פופולריים