דגלי חיזבאללה ולבנוןלא עוד ארגון: חיזבאללה מנסה להקים צבאמשה פריגן8
צבא חיזבאללה החדש: סיירות מיוחדות, חיל תותחנים, שריון, חיל טילים ואפילו זרוע אוויר קטנה. בארצות הברית זועמים איך הגיעו נגמשי"ם אמריקאים לארגון חיזבאללה. צפו בתיעוד (עולם)
למה בדאעש כל כך מרוצים מבחירת טראמפ?למה בדאעש כל כך מרוצים מבחירת טראמפ?משה פריגן
בדאעש מברכים על בחירתו לנשיאות של טראמפ: הוא יהפוך את הגיוס לקל הרבה יותר ויגרום לצמיחה רבה של ארגוני האיסלאם הקיצוני (חדשות)
הקרב הפסיכולוגי של מחבלי דאעש והכורדיםהקרב הפסיכולוגי של מחבלי דאעש והכורדיםמשה פריגן1
הצבא העיראקי וכוחות הקואליציה מתחילים לספור הרוגים במספרים גדולים, אך מעודדים מההתקדמות ומספר ההרוגים של דאעש. משה פריגן על הקרב הפסיכולוגי בין הצדדים (חדשות)
בוטל עונש המוות לנשיא לשעבר מורסיבוטל עונש המוות לנשיא לשעבר מורסימשה פריגן2
על רקע המהומות בשבועות האחרונים, בית המשפט המצרי ביטל את עונש המוות לנשיא לשעבר ואיש האחים המוסלמים - מוחמד מורסי. אנשי האחים המוסלמים - חוגגים (אקטואליה)
נהג ה"טוק טוק"מחאת האביונים שמאיימת להפיל את א סיסימשה פריגן4
נהג ריקשה שהתראיין ל"אל חיאת" הצליח להפוך לסמלם של המוני מצרים שיוצאים כעת שוב לרחובות ודורשים להדיח את הנשיא - בפעם השלישית מאז 2011 (חדשות, העולם הערבי)
מרוקאי שורף דגל ישראלבגלל הנפת דגל ישראל: מהומות במרוקומשה פריגן4
השלווה בוועידת האקלים המתכנסת במרוקו הופרה עם הנפת דגל ישראל. מוסלמים קיצוניים הפגינו נגד הוועדה ונגד השתתפותה של ישראל בה (חדשות, בעולם)
כך 'דאעש' נערך ליום שאחרי | מיוחדכך 'דאעש' נערך ליום שאחרי | מיוחדמשה פריגן4
ארגון המדינה האסלאמית - דאעש, קורא לאוהדיו להפסיק להגיע לעיראק וסוריה ולהתכונן ליום שאחרי נפילת דאע"ש כארגון ששולט במדינה. ומה יעשה הנשיא טראמפ? (חדשות)
"כל לוחם שלנו שווה ל-1,000 מחבלי דאעש" הם משוויצים"כל לוחם שלנו שווה ל-1,000 מחבלי דאעש"משה פריגן4
"אוגדת הזהב" שאומנה על ידי יחידות עילית אמריקאיות החלה לצבור פרסום בעקבות צילומי לוחמיה העוטים מסכות מאיימות. ביחידה מתגאים: כל לוחם שווה ל-1,000 לוחמי דאעש (עולם)
אישה כורדית. ארכיון, למצולמת אין קשר לכתבההנשק העוצמתי של הכורדיות מול דאעש: "קולולו"משה פריגן7
בדאעש מאמינים שלוחם שנפל בידי אישה מאבד את חלקו בגן עדן. זו גם הסיבה שהכורדים מוציאים במכוון לשדה הקרב לוחמות רבות שהנשק האסטרטגי שלהן הוא צעקות "קולולו" (בעולם)
הנשיא טראמפכך העולם הערבי מגיב לבחירת טראמפמשה פריגן
מה אומרים השכנים? המזרח התיכון מגיב לבחירתו של דונאלד טראמפ, לנשיא ארה"ב, בין הלם מוחלט לתקוות חדשות וירידות שערים בבורסה בטהרן. "כיכר השבת" בסיקור מיוחד (חדשות)
המטרה: לחסל את דאעש בסוריה ובעיראקהמטרה: לחסל את דאעש בסוריה ובעיראקמשה פריגן
הכורדים מנצלים את המומנטום של ההצלחות במוסול - עם עשרות אלפי לוחמים על הקרקע - ומתכוונים לסגור על דאעש ולסיים את שלטונו בערים הגדולות בסוריה ועיראק (אקטואליה)
מותו של מוכר דגים מבעיר את מרוקומותו של מוכר דגים מבעיר את מרוקומשה פריגן5
מרוקו סוערת בהפגנות ענק ומהומות של המיעוט האמז'ירי שהביאו לפצועים ועצורים רבים בעקבות מותו הטראגי של רוכל שמכר דגים. ומה אומרים בקהילה היהודית המקומית? (בעולם)
האשורים והארמית ישרדו את המלחמה הקשה?מול שוחטי דאעש: העם שנלחם על הארמיתמשה פריגן7
בפאתי מוסול עדיין נשמעות פקודות בקשר הצבאי בשפה הארמית. העם האשורי נלחם את מלחמו הגורלית - לחיים או למוות. אלו ימיה האחרונים של הארמית כשפה חיה? (חדשות)
מישל עאוןבתמיכת חיזבאללה: עאון נבחר לנשיא לבנוןמשה פריגן1
לאחר שלוש שנים, לבנון בחרה את מישל עאון לנשיא המדינה - בתמיכת חיזבאללה. דרכו החלה בהתנגדות לארגון והסתיימה בהכרזתו כי יתמוך בהתנגדות. האם זו סיבה לדאגה? (חדשות)
אילוסטרציה"הערבים - בעד הגינוי של ליברמן לאובמה"אלי רוטמן1
הסיכון הצפוי למזרח התיכון מאיראן בהחלט עלול להשתוות לזה שהיה מגרמניה הנאצית - טוען גורם בכיר בעולם הערבי, שמגבה דווקא את הודעת הגינוי החריפה של ליברמן (מדיני)
(צילום ארכיון: פלאש 90)הפגנות בסוריה: הופל פסלו של אסד האבניצן ארליך
ההפגנות הסוערות מגיעות גם לסוריה: מפגינים הפילו את פסלו של הנשיא אסד האב והציתו באש גם את בניין משרד התרבות. עימותים בין מפגינים לכוחות הביטחון (בעולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook