המתקן בנתנזבכיר איראני: ה'מטען' בנתנז הוטמן בשולחןיוסי נכטיגל3
"מנקודת מבט מדעית, התכנון של האויב היה יפה מאוד", אומר בכיר איראני על הפעולה הדרמטית במתקן הגרעין, המיוחסת לישראל. עמיתו הוסיף וגילה, כיצד הפצצות הוחדרו (אקטואלי)
המתקן הגרעיני בנתנזהפיצוץ בנתנז: המטען הוברח והופעל מרחוקיוסי נכטיגל4
על פי הדיווח של ה'ניו יורק טיימס', המטען שהתפוצץ במתקן הגרעין בנתנז, הוברח לאיראן ואלו שהפעילו אותו - הפעילו אותו ממרחק; "זו הייתה תוכנית סדורה", אמר הבכיר (חדשות)
נתניהו ואוסטיןנתניהו לאוסטין: "איראן ממשיכה להתחמש"קובי רוזן5
"איראן התומכת בטרור ב-5 יבשות ורוצה להגיע לנשק גרעיני, ממשיכה לקרוא לחיסול ישראל ועובדת למטרה זו", הסביר נתניהו לשר הראשון מממשל ביידן המבקר בארץ • צפו (מדיני)
אילוסטרציהישראלים בסכנה: איראנים פיתו, כדי לחטוףב. ניסני4
במקביל למאמצי פיתוח הגרעין האיראני, גם אנשי המודיעין של האויב לא שוקט על שמריהם: השב"כ חושף היום את דרכי פעולתם, כדי למשוך ישראלים לחו"ל ואז לחטוף אותם (ביטחון)
השר זריף: "ננקום בציונים""זיהינו מי האיש שפגע במתקן הגרעין שלנו"יוסי נכטיגל22
בכירי השלטון בטהרן, הנבוכים מעוצמת החדירה למתקן הממודר והפיצוץ בו, טוענים כי הם יודעים מי האיש שחיבל בהליך העשרת האורניום - שהאצתו הובילה לפעולה (ביטחון)
נתניהו והבכירים, הערבנתניהו בכנס: המאבק באיראן משימה ענקיתב. ניסני
"המאבק באיראן וגרורותיה ובהתחמשותה היא משימה ענקית עבורנו. המצב שקיים היום, לא אומר שזה המצב שיהיה קיים מחר", אמר הערב נתניהו בטקס הרמת הכוסית (אקטואליה)
מתקן כור גרעיני'תקלה' ברשת החשמל במתקן גרעין בנתנזב. ניסני2
דובר סוכנות הגרעין האיראנית הודיע הבוקר כי נחשפה 'תקלה' ברשת החשמל במתקין הגרעין בנתז • הבכיר הדגיש כי לא נגרם נזק למתקן וכי אין חשש לדליפה גרעינית (אקטואליה)
זירת הירירהט: שלושה ילדים נפצעו מירי, שניים קשהקובי רוזן5
כוחות משטרה גדולים הוזעקו הלילה לעיר רהט, שם נורו שלושה נערים, שני אחים ואחיינם, שניים מהם במצב קשה • המשטרה פתחה בחקירה בניסיון לאתר את היורה (אקטואליה)
הנסיך חמזה הנחשד בניסיון ההפיכהסערת ניסיון ההפיכה בירדן; והקשר לישראלאלי דן
הרוחות סוערות בעולם הערבי בניסיון להבין מי עומד מאחורי ניסיון ההפיכה בירדן • ישראלי הציע מקלט לבני משפחתו של ה'נסיך' הירדני החשוד • ומה הקשר לסעודיה והאמירויות (ארץ)
הנסיך הירדני בסרטון שפרסם לעולםהנסיך הירדני בסרטון לעולם: אני במעצר ביתיוסי נכטיגל
לאחר שמפקד הצבא הכחיש כי הנסיך הירדני ויורש העצר לשעבר נשלח למעצר בית, הנסיך פרסם סרטון מביתו וטען כי מפקד הצבא שיקר: "לא אני אחראי לשחיתות" (העולם הערבי)
המלך עבדאללהניסיון הפיכה: אח המלך הוזהר, חבריו נעצרויוסי נכטיגל3
דריכות שיא בירדן, בעקבות מה שמדווח כניסיון הפיכה שכשל, כאשר הנסיך חמזה, אחיו למחצה של המלך עבדאללה, תכנן להדיחו מכסאו, עליו הוא יושב 22 שנה. 20 איש נעצרו (עולם)
חיסונים בעיר דורהמבצע לחיסון 7,000 סוחרים פלסטינים מעזהכיכר השבת
בחודש האחרון מתגבש מבצע בינלאומי במטרה לחסן 7,000 סוחרים פלסטינים, מרצועת עזה, נגד נגיף ה'קורונה', וזאת במימון קטאר - שתרכוש 14 אלף חיסונים של 'פייזר' (חדשות)
הערב בכיכר: העיתונאי שנכנס למדינות אויבהערב בכיכר: העיתונאי שנכנס למדינות אויביאיר טוקר
רון בן ישי הפך לאחד הכתבים הצבאיים המוערכים, הוא בין היחידים שסיקר את כל המלחמות ב-40 שנה האחרונות וביקר ברוב מדינות האויב. הערב הוא יתארח לריאיון חג באולפן (ארץ)
המלך הסעודימגעים לפגישה בין נתניהו ליורש העצר הסעודיכיכר השבת1
בצל הגעת נתניהו לאיחוד האמירויות, ישנם דיווחים, כי ביממה האחרונה מתנהלים מגעים קדחתניים על מנת להשיג פגישה בין ראש הממשלה נתניהו לבין יורש העצר הסעודי (אקטואלי)
המלך עבדאללההנסיך הירדני ביטל ביקור מתוכנן בהר הביתב. ניסני
בנו של המלך עבדאללה תכנן להגיע בשעות הקרובות למסגד אל-אקצא בירושלים. המשטרה כבר נערכה בכוחות גדולים, כולל בכביש 1, אך בסופו של דבר הגעתו בוטלה (חדשות, ארץ)
יחיא סינווארסינוואר נבחר למנהיג חמאס ברצועת עזהב. ניסני7
מנהיג חמאס ברצועת עזה יחיא סינוואר, נבחר היום, לאחר ארבעה סבבי בחירות לכהן שוב בתפקיד של מנהיג החמאס. לפי הדיווחים, סינוואר הצליח להשיג 167 קולות (אקטואליה)
יחיא סינווארקרב צמוד על הנהגת החמאס ברצועת עזהכיכר השבת1
קרב צמוד על הנהגת חמאס בעזה. ארבעת המתמודדים בבחירות על הנהגת הארגון לא הצליחו להשיג את הרוב; יחיא סינוואר מתמודד ראש בראש מול ניזאר עוודאללה (אקטואליה)
אסד ואסמה אסדנשיא סוריה אסד ורעייתו אסמה נדבקו בנגיףיוסי נכטיגל12
"בשאר ואסמה אסד הרגישו סימפטומים קלים, ונמצאו חיוביים לנגיף", עדכן ארמון הנשיאות בדמשק, שאך לאחרונה דווח שיקבל חיסונים מרוסיה, עליהם שילמה ישראל (העולם הערבי)
מסוריה, הערבדיווח בסוריה: ישראל תקפה סמוך לדמשקב. ניסני2
על פי דיווח כלי התקשורת בסוריה, כוח צה"ל תוקף בשעה זו סמוך לעיר דמשק, והדי הפיצוצים נשמעים היטב ברחבי העיר, כאשר מערכות ההגנה האווירית של סוריה - הופעלו (ביטחון)
הסכין עמה ניסה לבצע את הפיגועירושלים: מחבל עם סכין רצה לנקום - ונוטרלקובי אטינגר1
כוחות הביטחון הצליחו לסכל היום בצהריים פיגוע על ידי חשוד המתגורר במזרח ירושלים, שלטענתו רצה לנקום - על מות אמו. השוטרים זיהו את המחבל בשל מידע מודיעיני (אקטואלי)
שני האסירים שככל הנראה ישוחררודיווח בסוריה: שני אסירים - בתמורה לחרדיתכיכר השבת60
על פי דיווחי כלי התקשורת בסוריה, בחורה חרדית ממודיעין עילית, כלואה בסוריה ותמורת שחרורה, מדינת ישראל מוכנה לבצע חילופי שבויים עם אסירים סוריים הכלואים בישראל (ארץ)
תמונות מסוריה: שלג כיסה את 'הר הדרוזים'תמונות מסוריה: שלג כיסה את 'הר הדרוזים'כיכר השבת1
הצצה מעבר לקווי האויב: סוכנות הידיעות הרשמית של סוריה, סאנ"א, מפרסמת הבוקר (רביעי) תיעוד של השלג שירד בעיר שהבא שבאזור א-סווידא, הר הדרוזים, בדרום סוריה (מעניין)
נסראללה: "העורף יראה דברים שלא ראה"נסראללה: "העורף יראה דברים שלא ראה"כיכר השבת10
"אם נידרדר למלחמה, העורף הישראלי יראה דברים שלא ראה מקום המדינה", אומר מזכ"ל ארגון הטרור הלבנוני, שהפיץ עלילת דם משונה: "ישראל הורגת יהודים בתפוצות" (בעולם)
מרכז העירעיראק: שלוש רקטות נורו לכיוון שדה תעופהכיכר השבת
על פי דיווחי כלי התקשורת, הערב נורו שלוש רקטות לכיוון העיר ארביל בצפון עיראק, עיר בה יש נוכחות אמריקנית. שתי רקטות נפלו באזור המסחרי בעיר • אזעקה בקונסוליה (בעולם)
זירת הפיצוץפיצוצים מסתוריים בבסיס צבאי ליד חאלבדניאל הרץ1
פיצוצים עזים מסתוריים בבסיס צבאי סורי ליד העיר חאלב. סוכנות הידיעות הרשמית טוענת כי מדובר בפיצוץ בשל תקלה טכנית. מדובר בבסיס שהותקף בעבר בידי ישראל (בעולם)
מל"טים איראנים בשימוש החות'יםהוסרו מרשימת הטרור ו...שלחו מל"טי נפץאלי דן3
ממשל ביידן מעניק לאיראן "מתנה" ומבטל את החלטת טראמפ להגדיר את החות'ים בתימן כארגון טרור. במקביל, דיווחים בסעודיה על איתור מל"טי נפץ חות'ים בדרכם לפגע (בעולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook
הכי פופולריים