נתניהו, היוםנתניהו מגיב: 'מי שתוקף אותנו - דמו בראשו'כיכר השבת8
התקיפה הישראלית הרשמית נגד מטרות של צבא סוריה: ראש הממשלה מבהיר כי לא נאפשר התבססות צבאית איראנית בסוריה. נתניהו איים: לא נאפשר ניסיון של תקיפה נגדנו (צבא)
וואליד מועלםהלילה: שר החוץ הסורי וואליד אל מועלם מתדניאל הרץ17
שר החוץ של סוריה, וואליד אל-מועלם, מת הלילה בגיל 79. הטלוויזיה הסורית שדיווחה על מותו לא מסרה פרטים על סיבת המוות. אל מועלם האשים את ישראל במצב בסוריה (בעולם)
אילוסטרציההמבצע בטהרן: בת המחבל היתה יעד חיסוליוסי נכטיגל62
הולכים ומתבררים פרטי המבצע הנועז של המוסד בלב טהרן: מרים - כלתו לשעבר של בן לאדן - היתה על כוונת הירי. אביה, בכיר אל קאעידה שחוסל, התחזה למרצה להיסטוריה (בעולם)
עבאס ספד לעריקאת: 'שהיד גיבור' • צפועבאס ספד לעריקאת: 'שהיד גיבור' • צפודוד הכהן16
נאום השהידים של יו"ר הרשות: "אני מפאר ומרומם את השהידים הגיבורים שלנו", אמר אבו מאזן בדברי פרידה לעריקאת וזיכרון ליום השנה ה-6 למות יאסר ערפאת (חדשות)
סאיב עריקאתהבכיר הפלסטיני סאיב עריקאת מת בישראלקובי רוזן71
בכיר הרשות הפלסטינית ומי שתיווך במשך שנים רבות בין ישראל לפלסטינים, מת בבית החולים הדסה מנגיף הקורונה • האיש שזכור כמי שפער את פיו נגד הגר"ע יוסף • פרופיל (ארץ)
נתניהו מציג: לאיראן יש עוד מתקן גרעיני סודילפני שטראמפ הולך: ישראל מקדמת תוכניתיוסי נכטיגל12
ממשל טראמפ, יחד עם ישראל, הסעודים ואיחוד האמירויות, מקדמים תוכנית משותפת של הטלת סנקציות נגד איראן • כל שבוע סנקציה חדשה עד להשבעתו של הנשיא הנכנס (עולם)
שריפת תמונתו של טראמפ בהפגנות פלסטיניםהפלסטינים על הפסד טראמפ: "הרוע הוסר"מישאל לוי16
הפסדו המוכרז של דונלד טראמפ בקרב שניהל על כהונה שניה בבית הלבן, נתפס בקרב ההנהגה הפלסטינית, כולל חמאס, כתבוסה של מי ש"ניסה למחוק אותנו, ונכשל" (בעולם)
אילוסטרציהאישיות ירדנית פונתה במסוק לבי"ח 'הדסה'ב. ניסני8
מסיבה שטרם ברורה, מסוק תובלה ירדני, נחת בדקות האחרונות בבית החולים הדסה עין כרם. מי שהיה על המסוק הוא בכיר בצבא הירדני שהגיע לטיפול במחלקת קורונה (בארץ)
דיון; הבחירות בארה"ב והעולם הערבי • צפודיון; הבחירות בארה"ב והעולם הערבי • צפוכיכר השבת
דרור יאיר, פרשן ביטחוני לענייני ערבים והמזרח התיכון התארח במשדר הבחירות ב'אולפן כיכר', לשיחה מיוחדת ודיון על הבחירות בארה"ב וההשפעה על העולם הערבי (חדשות)
המסיבה, אמשהשוטרים חשפו מסיבה עם 1,000 איש • צפוכיכר השבת19
שוטרי תחנת חדרת חדרה, חשפו אתמול לפנות בוקר 'מסיבת טבע', שהתקיימה אתמול סמוך לקיסריה, כאשר ההערכה היא שהשתתפו בה כ-1000 איש. המארגנים עוכבו לחקירה (בארץ)
אשכנזי עם שר החוץ הרוסיאשכנזי לרוסים: "איראן לא תתבסס בסוריה"קובי רוזן
שר החוץ אשכנזי, שנפגש היום באתונה עם עמיתו הרוסי, דן בהסכמים שחתמה ישראל עם מדינות ערב והבהיר שישראל לא תאפשר התבססות צבאית איראנית בסוריה (חדשות, מדיני)
הג'יהאד האסלאמי משגר איום: "גיוס כללי"הג'יהאד האסלאמי משגר איום: "גיוס כללי"כיכר השבת14
בעקבות הידרדרות במצבו הבריאותי של מאהר אלאח'רס, פלסטיני העצור מנהלית בישראל, מפרסם ארגון הטרור סרטון איום נגד ישראל, ומוציא הודעה על גיוס כל הפעילים (חדשות)
אחרי הסערה: מצרים הסירה את דגל ישראלאחרי הסערה: מצרים הסירה את דגל ישראלכיכר השבת7
תיעוד של השמדת ספינת מלחמה על ידי חיל הים המצרי עלה בסרטון רשמי של הצבא, ועורר סערה בישראל • הסרטון המקורי נמחק, ובמקומו פרסמו סרטון ללא דגל ישראל (חדשות)
סרטון צבאי מצרי: השמדת ספינה ישראליתסרטון צבאי מצרי: השמדת ספינה ישראליתכיכר השבת26
צבא מצרים פרסם סרטון עם תיעוד פעילות חיל הים המקומי, כולל תרגול של פגיעה באוניית מלחמה ישראלית • הסרטון, למרות הסכם השלום הקר בין המדינות • צפו (העולם הערבי)
מנסור עבאסח"כ אחד, שתי שפות ודעות שונות על הרצחכיכר השבת5
הרצח המזעזע של המורה בצרפת שעורר שיח על הנביא מוחמד, גרם לחבר הכנסת מהתנועה האסלמית לגנות את המעשה בעברית, אך בערבית - הוא נשמע אחרת • צפו (ארץ)
עריקאתהבכיר הערבי נדבק בקורונה ואושפז בהדסהכיכר השבת14
מזכ"ל אש"ף סאיב עריקאת, נדבק לאחרונה בנגיף הקורונה, מצבו הדרדר והיום הוא הובא לאשפוז בבית החולים 'הדסה' בירושלים, 'בשעות האחרות הוא נמצא במצב קשה' (חדשות)
לוחמי חמאס בעזהסגן מנהיג ארגון הטרור חמאס נדבק בקורונהדניאל הרץ14
סגן מנהיג ארגון הטרור החמאס, סאלח אל-עארורי, נדבק בנגיף הקורונה. חמאס הודיע כי אל-עארורי נקט בכל הצעדים הנדרשים וישהה בבידוד עד שיבריא מהנגיף (העולם הערבי)
נתניהו באוגנדה שם ניפגש עם הנשיא הסודניההסכם עם סודאן יבוטל? פסק הלכה מפתיעכיכר השבת12
ברקע הדיווחים על ההסכם הקרב הבא בין מדינת ישראל לסודאן ועל 'התחממות היחסים', יצאו פוסקי הלכה מוסלמיים מהמדינה בפסק, העלול לטרפד את המאמץ האמריקאי (עולם)
נאסרללה לועג לחיילי צה"ל: "נתניהו מסית"נאסרללה לועג לחיילי צה"ל: "נתניהו מסית"כיכר השבת8
ראש הממשלה חשף מפעל טילים של חיזבאללה, ובתגובה נענה בלעג מארגון הטרור הלבנוני • נסראללה נאם וטען כי צה"ל מפחד לזוז בגבול, ונוסעים טנקים לא מאוישים (חדשות)
אילוסטרציהמותה הטראגי של נעה – וגורלו המעורפל של בנה היהודיכיכר בשיתוף להבה10
אחרי שנים ארוכות של קשר עם בן זוג ערבי, נמצאה נעה ללא רוח חיים בדירתה. כעת, בסיוע ארגון להב"ה, מתנהל מאבק משפטי על הילד היהודי שהותירה מאחוריה (העולם הערבי)
הפיצוץ ותוצאותיופצועים בפיצוץ 'מחסן' של חיזבאללה. צפויוסי נכטיגל11
מספר נפגעים בדרום לבנון, באתר המוכר במחסן תחמושת של חיזבאללה, בו אירע פיצוץ גדול. פעילי ארגון הטרור מכתרים את האתר מכל עבריו ומונעים גישה למקום • צפו בזירה (אקטואלי)
קושנר באבו דאביהמתנה של קושנר למלך בחריין: ספר תורהיוני גבאי21
חתנו ויועצו הבכיר של נשיא ארה"ב, ג'ארד קושנר, רכש ספר תורה, מכספו האישי, במתנה למלך בחריין, חמד בן עיסא אל חליפה, שהוענק לו לפני הסכם השלום עם ישראל (אקטואליה)
נתניהו ומלך בחרייןהישג לביבי: הסכם שלום בין ישראל לבחרייןב. ניסני16
נשיא ארה"ב, דונלד טראפ, רה"מ, בנימין נתניהו, ומלך בחריין, חמד בן עיסא אל חליפה, הודיעו על הסכם שלום בין ישראל לבחריין. ההסכם ייחתם ביום שלישי בבית הלבן (חדשות, עולם)
מחבלי חמאס בעזהחמאס: נגרום לאבדות רבות בציבור הישראליקובי רוזן11
אגון חמאס השולט ברצועת עזה מגביר את האיומים כלפי ישראל, ומתמקד באזרחים, אחרי שהסבב הצבאי הקצר האחרון הסתיים, ולקראת אפשרות של עוד עימות - קשה יותר (ביטחון)
תקיפה בסוריה'חמישה פעילי איראן נהרגו בתקיפת ישראל'יוסי נכטיגל1
בסוריה מדווחים כי חמשה פעילי פרו-איראנית נהרגו בתקיפה בדרום דמשק. כמו כן, עשרה פעילים נפצעו בדרגות שונות • גורם בצבא סוריה: "מדובר בתקיפה אווירית של ישראל" (עולם)
חיזבאללה: וְנָתַתָּה נֶפֶשׁ תַּחַת נָפֶשׁ. צפוחיזבאללה: וְנָתַתָּה נֶפֶשׁ תַּחַת נָפֶשׁ. צפויוסי נכטיגל14
בהמשך לנאום האיומים המפורש של מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה כי ינקום את מות אחד מאנשיו בהריגת חייל צה"ל, מוצג ומוקרא הפסוק התנ"כי, ברקע ירי של 'כוח רדואן' (בעולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook