רצועת עזה, לבנון ומה שביניהם: אוהד חמו בראיון חג מרתקרצועת עזה, לבנון ומה שביניהם: אוהד חמו בראיון חג מרתקישי כהן11
הפחד בצילומי כתבות לצד מחבלים חמושים; הפרטנר לשלום בצד השני; השיגעון של ארגון החמאס; החשש ממלחמה עם לבנון והפרס היוקרתי שקיבל • אוהד חמו בריאיון מיוחד לישי כהן • צפו (חדשות)
הכינוס הייחודי שנערך אמשאנשי ציבור בעיראק קראו לשלום עם ישראלציקי ברנדוין
300 מנהיגים עיראקיים נועדו אתמול באיזור כורדי בעיראק וקראו לממשל להצטרף אל 'הסכמי אברהם' עם מדינת ישראל. בנט: "מדינת ישראל מושיטה לכם את ידה לשלום" (ערבי)
הבסיס האיראנידיווח: איראן יכולה להרכיב ראש נפץ גרעיניכיכר השבת8
לאיראן יש מנוף לחץ על ארה"ב שיחזיר אותה להסכם הגרעין? על פי הדיווח ב'ניו יורק טיימס', איראן העשירה אורניום, והיא יכולה להרכיב ראש נפץ גרעיני אחד - בתוך חודש בלבד (עולם)
נסראללהנסראללה: ספינת נפט איראנית בדרך ללבנוןציקי ברנדוין2
מספר שבועות לאחר שהודיע כי יביא מיכליות נפט איראניות בזכות קשריו, מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה הודיע כי מיכלית נפט ראשונה עגנה בסוריה - משם תגיע לשטחי לבנון (ערבים)
ראש הממשלה והנשיא המצריבנט נפגש עם נשיא מצרים בשארם א-שייחב. ניסני3
בזמן הפיגוע בתחנה המרכזית בירושלים, נועד רה"מ הישראלי עם נשיא מצרים בשארם א-שייח. מדובר בפגישה ראשונה של מנהיג ישראלי עם נשיא מצרים בעשור וחצי האחרונים (מדיני)
בשארם א-שייח: בנט ייפגש היום עם א-סיסיבשארם א-שייח: בנט ייפגש היום עם א-סיסיב. ניסני1
ראש הממשלה נפתלי בנט, ייפגש היום עם נשיא מצרים א-סיסי, בשארם א-שייח שבסיני, מצרים. במהלך הפגישה ידונו השניים גם בירי הרקטות בשבוע האחרון מרצועת עזה (ביטחון)
כיפת ברזל ביירוט הערבערב 3 ברציפות: רקטה יורטה בשמי שדרות - אירוע בצפוןב. ניסני15
אזעקת צבע אדום נשמעה בשדרות וביישובי עוטף עזה - זה הערב השלישי ברציפות. מדו"צ נמסר, כי הרקטה יורטה בידי מערכת כיפת ברזל • במקום נפצעו גבר וילד • בצפון נרשם אירוע ביטחוני (חדשות)
זביידי, 5 האסירים הנוספים ומקום הבריחהרב מרצחים ו-5 המחבלים שנמלטו • פרופילב. ניסני11
בבריחה המביכה הלילה מכלא גלבוע, ברח זכרייא זביידי, רב המחבלים מג'נין וסמל האינתיפאדה השנייה, שברח יחד עם עוד חמישה מחבלים ממנהרה בכלא • פרופיל המרצחים (ארץ)
יצחק הרצוגבחשאיות: הנשיא הרצוג נפגש עם מלך ירדןקובי אטינגר2
נשיא המדינה הרצוג, נסע בשבוע שעבר עם מסוק חיל האוויר לפגישה חשאית עם מלך ירדן עבדאללה בארמונו שבעמאן • זו הפגישה השלישית של מנהיג ישראלי עם מלך ירדן (אקטואליה)
אילוסטרציהחשש מהסלמה: חמאס; נפריח השבוע בלוני תבערה לעוטףב. ניסני5
בצל ההקלות של ישראל על רצועת עזה, בחמאס מבהירים, כי הם מעוניינים בהסרה סופית של כלל המגבלות, ובאם ישראל לא תסיר - טרור הבלונים יחזור כבר בימים הקרובים על יישובי העוטף (חדשות)
זינק ל-70 מספר ההרוגים בפיגוע באפגניסטןזינק ל-70 מספר ההרוגים בפיגוע באפגניסטןיוסי נכטיגל1
מתקפת הטרור הרצחנית בקאבול שבוצעה באמצעות שני מחבלים מתאבדים סמוך לנמל התעופה גבתה את חייהם של לפחות 70 בני אדם, ביניהם 12 חיילים אמריקנים (בעולם)
המהומות בנמל התעופה בקאבול"המהומות בשדה בקאבול, יקרו גם בנתב"ג"יוסי נכטיגל108
העיתונאי עבדול בארי עטוואן משוכנע ש"כדאי שהישראלים ילמדו לשחות, כי נתב"ג יהיה סגור והם יצטרכו לברוח מארצם דרך הים התיכון" • הארגונים היהודיים גינו את דבריו (חדשות)
מרוקו. אילוסטרציהישראלי נרצח בטנג'יר שבמרוקו בידי הומלסכיכר השבת
שראלי בשנות ה-60 לחייו שהתגורר בשנים האחרונות במרוקו, נרצח אתמול על ידי דר רחוב בן 36. הנרצח ניהל מסעדה כשרה בעיר טנג'יר. המשטרה פתחה בחקירת המקרה (עולם)
אחרי תיעוד התעללות בכלא: איראן מתנצלתאחרי תיעוד התעללות בכלא: איראן מתנצלתציקי ברנדוין9
אחרי פרסום סרטונים אלימים מכלא אווין, אחד מבתי הכלא האכזריים שבשליטת משטר האיתוללות, מנהל בית הכלא מתנצל ואומר: "מדובר במעשים בלתי מתקבלים" (עולם ערבי)
חצי מיליון חיסוני 'מודרנה' נתרמו לפלסטיניםחצי מיליון חיסוני 'מודרנה' נתרמו לפלסטיניםציקי ברנדוין6
הממשל בארה"ב הודיע כי הוא מעביר במתנה משלוח מיוחד של חצי מיליון חיסונים של חברת 'מודרנה'. החיסונים מיועדים לתושבי הרשות הפלסטינית , וכן לתושבי עזה (העולם הערבי)
אחרי הכיבוש: אלו האנשים מאחורי הטאליבןאחרי הכיבוש: אלו האנשים מאחורי הטאליבןציקי ברנדוין3
שבוע אחרי שארגון הטאליבן הצליח לכבוש את כל אפגניסטן בשל נסיגת צבא ארה"ב מהמדינה, בדקנו מי הם אותם האנשים שמנהלים את ארגון הטרור הקיצוני והמסוכן (בעולם)
הסיוע האיראני: מכלית דלק בדרכה ללבנוןהסיוע האיראני: מכלית דלק בדרכה ללבנוןציקי ברנדוין5
בצל המשבר הכלכלי הכבד בלבנון והמחסור בדלק במדינה, מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה, הודיע כי מיכלית דלק ראשונה תצא היום מאיראן ללבנון; "יהיו נוספות שיגעו אחריה" (חדשות)
לוחם טליבאן מנופף בנשק אמריקאינמשך חילוץ אזרחים אמריקאים מהטליבאןיוסי נכטיגל1
האמריקנים ממשיכים בחילוץ האזרחים שלהם מאפגניסטאן שנפלה בידי הטליבאן לאחר נסיגת הכוחות האמריקנים ממנה. 3200 אזרחים חולצו עד כה ועוד יחולצו בקרוב (העולם הערבי)
אנשי  הטליבאן בארמון. בוידאו: מנסים לעלות למטוס להימלט מהמדינההטליבאן כבש את ארמון הנשיאות בקאבוליוסי נכטיגל3
בניגוד לכל התחזיות של ביידן, אנשי ארגון הטרור האסלאמי הרצחני השתלטו בקלות על רוב אפגניסטאן והשלימו את כיבוש עיר הבירה שלה כמעט ללא מאבק צבאי (העולם הערבי)
אילוסטרציההטליבאן משתלט שוב על אדמת אפגניסטאןיוסי נכטיגל
לאחר הנסיגה האמריקנית מאפגניסטאן, אנשי הטליבאן ממהרים לכבוש את המדינה במהירות כשתוך שבוע הם כבשו כמה מהערים הגדולות במדינה כמעט ללא נשק (אקטואלי)
דיווחים: פצועים בפיצוץ בנמל לטקיה בסוריהדיווחים: פצועים בפיצוץ בנמל לטקיה בסוריהציקי ברנדוין4
על פי דיווחים סוריים, בשעות האחרונות מספר בני אדם נפצעו כתוצאה מפיצוץ בספינה בנמל לטקיה שבצפון סוריה. הסורים בודקים אפשרות שמדובר בתגמול כנגד אירן (העולם הערבי)
ג'ידא רינוואי-זועבי"אם ייצאו לעימות צבאי - הקואליציה תיפול"רפאל כהן19
ג'ידא רינוואי-זועבי, שקודמה ע"י הורוביץ טרום הבחירות, אמרה כי לרה"מ בנט אין יכולת להוביל את ישראל למלחמה בגלל מרצ ורע"מ: "לא נסכים לדבר כזה" • בליכוד תקפו את רה"מ (מדיני)
שיגורי החיזבאללהכך נראו השיגורים מלבנון לעבר ישראל • צפוכיכר השבת3
בזמן נאומו הערב של מזכ"ל ארגון חיזבאללה, ארגון הטרור פרסם את השיגורים שבוצעו מהרכב שהוביל את המשגרים - שבהמשך הותקף ע"י אזרחים דרוזים שהתנגדו לירי; צפו (ארץ)
נסראללה. ארכיוןנסראללה על ההתפתחות בצפון: "ישראל מפחדת מאיתנו"ב. ניסני36
לאחר החיזוק שקיבל מאיראן, מזכ"ל חיזבאללה נאם הערב ואמר, כי התקיפה של ארגונו לעבר ישראל הייתה מחושבת ומידתית: "לאט לאט, ישראל מנסה להשיב את המצב בלבנון לקדמותו", אמר (חדשות)
גנץ ומזכיר ההגנה סיירו בכיפת ברזל; ארכיוןגנץ למזכיר האמריקני: "לעצור ירי לא חוקי"ב. ניסני11
שר הביטחון גנץ שוחח עם מזכיר המדינה האמריקני, על הירי הבלתי חוקי מלבנון, ודרש ממנו לעצור זאת. גנץ, גם שוחח עם המזכיר על ההתפתחויות האחרונות של איראן (העולם הערבי)
עאוןנשיא לבנון: ישראל מראה כוונות אגרסיביותציקי ברנדוין3
בצל המתיחות עם לבנון, ואחרי ההפצצות הישראליות בתגובה לירי הטילים, נשיא לבנון מישל עאון אמר כי "התקיפה הישראלית מעידה על קיומן של כוונות אגרסיביות" (אקטואליה)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook